Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

już mam wodę z mózgu ...

  • Autor: luizzka Data: 2006-05-09 13:43:12

    postanowiłam męża odchudzić, zaczytałam sie w tym forum i juz mam wodę z mózgu
    jedyne co pamiętam to wyeliminowć ziemniaki i chleb (pomijam słodycze, gazowane napoje itp. bo to jakby oczywiste) a poza tym
    jeść makaron - nie jeść
    jeść kasze - nie jesć
    jeść strąkowe - nie jesć
    jogurty - ???
    owoce - ???

    PYTAJNIKI MAM W OCZACH

  • Autor: ekkore Data: 2006-05-09 13:54:02

    najlepiej nie nie dawać jesć - po 40 dniach się odzwyczai (jak koń) - no chyba, ze wcześniej....

  • Autor: mada-chicago Data: 2006-05-09 14:00:52

    wyeliminuj ziemniaki, bialy chleb!!!!! to na sto procent
    makaron tez usunęłabym z menu
    kasze może wsuwać, ryż też, byle nie biały, oczyszczany- a raczej brązowy
    warzywa strąkowe może również jeść - niech chcesz mu rozstroić systemu trawiennego - błonnik jest niezwykle ważny w trawieniu
    owoce na jakiś czas usun z menu - zawieraja duzo cukru, po kilku tygodniach możesz je wprowadzać spowrotem

    i co ważne na pół godzinki przed posiłkiem daj mu pół literka do wypicia - oczywiście wody niegazowanej
    mniej zje, szybciej przetrawi    WODA JEST NIEZASTAPIONA PRZY ODCHUDZANIU

    mężczyżni maja inna przemiane materii niz kobitki i czasami wystarczy na jakis czas zabrać im głowne żródło węglowodanów i chudna w oczach
    moje szczęście jest pożeraczem frytek, jak ich nie zjadł kilka razy w tygodniu, do obiadu to chory chodził
    a brzuszek rosnął, gdy przewyższył rozmiarem brzucha naszą, prawie rodzącą koleżanke, powiedzialam dosyć
    nie robiłam mu frytek przez 2 miesiące - tylko i wyłacznie, reszta diety dziennej taka sama, czyt. duuuużo słodkiego,
    efekt- brzuch spadł

    tak wiec trzymam kciuki za twojego meza i zycze tobie cierpliwosci
    pozdrawiam

  • Autor: klio Data: 2006-05-09 14:14:25

    widze, że pisałyśmy prawie równocześnie :D
    dodałabym jeszcze zero cukru ale jak nie potrafi to małą łyżeczke miodu do kawki może dać. I nie łączyć kawy z posiłkami.
    herbatki białe, zielone, czerwone jak najbardziej wskazane.
    Ryż biały paraboliczny też moze byc czasami.
    I podstawa 5 posiłkow na dzień to minimum. Nie podjadać pomiędzy posiłkami tylko pić wode i herbatki i to minimum 20 min po jedzeniu nie wcześniej.

  • Autor: klio Data: 2006-05-09 14:10:42

    makaron jeść jeśli możesz kupuj z mąki durum taki ciemny, lub z pełnoziarnistej mąki.
    kasze jak najbardziej, ryż brązowy, strączkowe jeść są dobrym źródłem białka. Jogurt naturalny, nie owocowy już lepiej jabłko do ręki. Zero bananów lepiej pomarańcze, kiwi.
    Zasada: Weglowodany jeść w do południa. Im później tym mniej. Wieczorem jak już musi jeść to dania z dużą ilością białka a małą tłuszczy czy węglowodanów.
    Jajka też są zdrowe.
    Chlebek ciemny można rano jak najbardziej. I nie zapominać o tłuszczach. Też są nam potrzebne. Najdrowsze te w rybkach morskich i oliwa z oliwek, pestek winogron czy arachidowa. Makrelka wędzona czy tuńczyk to dobre źródło białka. Chudy twaróg, chude mleko itp. Do smażenia używaj oleju rzepakowego bo oliwa to drogo wyjdzie ;)
    Płatki owsiane rano z rodzynkami, orzechami włoskimy, pestakim słonecznika czy dyni to bardzo zdrowe śniadanko. Można wieczorem zalać wodą lub chudym mlekiem (wszystko jedno czy zimnie czy cieple) i rano będzie jak znalazł , nie trzeba gotować. A do tego starte jabłko! Pycha :D
    Ja sobie robie takie musli na bieżąco i na 3 min do mikroweli :) bo mam w pracy.

    Marchewka surowa do podgryzania bardzo wskazana :)


    klio
    ~(*_*)~

  • Autor: lajan Data: 2006-05-09 18:43:13

    Powiem Wam, mam dość odchudzania. Lekarz powiedział abym odstawił: ziemniaki, chleb, ryż, cukier, słodkie i gazowane wody, gotowaną marchewkę.Wnerwiłem się i pytam co mam jeść? Mięso i kiełbasy. Ok to lubię. Od tygodnia więc jem mięso i kiełbasy bez dodatków ----- efekt? Schudłem 5 kg. 2 godziny przed zjedzeniem mięska, zjadam ogórka kiszonego, gotowaną porę, sałatę. Oczywiście nie wszystko na raz. Nie ma uczucia głodu. Sam jestem ciekaw jak długo pociągnę? hahahahahahahaha

  • Autor: bunia Data: 2006-05-09 21:41:12

    Kiełbaske, kiełbaske dajcie !!! A tak poważnie, to pierwszy raz słysze o takiej diecie? szok? Ale niezrozumiałam Twojej treści wiadomości? To lekarz tak Ci powiedział o tej kiełbasce? czy to Twój pomysł? pozdrawiam:)

Przejdź do pełnej wersji serwisu