Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Wesele oj wesele

  • Autor: Lusy Data: 2006-05-11 17:01:45

    Czas wesel się zaczyna, może troszkę przyśpiewek .Jeśli np będziecie na jakimś fajnym weselu wiejskim gdzie jeszcze takowe śpiewają , to mogą sie przydać. Jak Wam sie spodoba to wstawię więcej. Mam ich około 90.

    Przyśpiewki ludowe1Moje dziewce nie lammentujKup se laku zapiecentujKup se laku za trzy centy Będzies miała spokój święty2Nie trap się dziewczyno, Że ma głowa siwaBo pod starym dębemTwardy korzeń bywa3Ożeń się ożeńJak mas mocny korzeńJak mas korzeń słabyNie bierz się do baby4Stoi zska pod chlewikiemI nazywo Pietrka bykiemJak se Pietrek róg przyprawiłCało Zośke podziurawił5Siedziała na sośniePłakała żałosniePytała się mamy Kiedy jej obrośnie6Córusiu, córusiuJeszcześ jest za młodaJeszcze Ci urośnieJak żydowi broda7Olaboga co się stałoPod fartuszkiem pękło ciałoNi to zaszyć , ni załataćBędzie z taka dziurą latać8Ja nie mogę tańczyć dobrzeBo mnie boli noga w biodrzeAle chłopcom dawać mogęBo odstawiam na bok nogę

  • Autor: Lusy Data: 2006-05-11 17:20:06

    O rany wkleiłam dobrze  a wyszło paskudnie .

  • Autor: lajan Data: 2006-05-12 04:25:06

    Świetne przyśpiewki.

  • Autor: katya Data: 2006-05-12 10:09:21

    a ja znam taką oto: jużeś się łożenił jużeś się powiesił na tej szubiennicy co chodzi w spódnicy - juuuuuuuuu!! ;)

  • Autor: Glumanda Data: 2006-05-12 10:35:43

    Pisz nam dalej te przyspiewki!!! bo jak trzeba to sie potem nigdy nic nie wie!!! " Idzie Juhas bez las, z wytarganom rziciom, dziewka idzie zanim, zasywo mu niciom"
    "Kochanie i sranie, to som dwa morderce, sranie trapi kiski, a kochanie serce" :)

  • Autor: ulciaaa Data: 2006-05-27 10:30:57

    Lucy napisz prosze jeszcze!!

  • Autor: ira Data: 2006-06-22 14:04:40

    Oj ,zebyś ty wiedział jak mnie swędzi przedział,.......Oj, zebyś ty wiedziała jak mnie swędzi pała

  • Autor: zabki Data: 2006-07-07 19:53:07

    Tyrylitkom, tyrylitkom, zaszyła sobie nitkom
    Zaszyła, zaplątała, chłopakom nie dała....

    dalej nie znam!!!

    Ps. no i co ona miała za radość z życia?

  • Autor: Zbyh 1 Data: 2009-01-05 14:17:29

      Tyrlitkom, tyrlitkom, zaszyła sobie nitkom
      Zaszyła zaplątała i chłopcom dać nie chciała
     A chłopcy nie głupcy, wiedzieli jak się d......cy
     Łotplątali , łotmotali i d....li dali


      "Tak to leciało" :)))

Przejdź do pełnej wersji serwisu