Forum

Figle na igle i pielenie ogródka

kwitnace rododendrony

  • Autor: Stella Data: 2006-05-12 23:23:26

    Czy byliście kiedyś w parku dendrologiczym w Niemczy?Wiosna jest tam oszałamiajaca,kwitnące rododendrony i azalie kwitna jak szalone. Byliśmy już tam dwa razy i jeszcze mam ochotę tam jechać.Park liczy sobie 40 hektarów jest mnóstwo ciekawych drzew których nigdzie nie spotkacie.polecam odwiedzcie ten park.Pozdrawiam Stella

  • Autor: angela Data: 2006-05-13 10:00:06

    Byłam tam kilka razy. Dokładnie Park położony jest w Wojsławicach koło Niemczy. Musze znów tam sie wybrać. Zrobie trochę zdjęć i wstawię na WŻ. W weekendy jest tam zawsze mnóstwo ludzi. Więc jeśli chce się trochę odpocząć od zgiełku miejskiego lepiej pojechać w tygodniu.

  • Autor: emssa Data: 2006-05-13 11:41:57

    Ja urodzilam sie i wychowalam w Niemczy .Jesli ktos tylko moze do zachecam do odwiedzenia Wojslawic .Zadne zdjecie nie odda piekna tego ogrodu

  • Autor: halinkaaa Data: 2006-05-13 22:59:15

    Och, dzięki serdeczne!!Jutro ,czyli w niedzielę mieliśmy w planie pojechać do tego parku ale ktoś nam odradzał, że trochę za wcześnie.Zima i kapryśna pogoda podobno opóżniła rozkwit przecudnych kwiatów tych krzewów.Oby pogoda tylko dopisala to napewno jutro z mężem pojedziemy!!

  • Autor: erka Data: 2006-07-25 12:42:10



    Mieszkam w okolicy, gdzie jest ich mnostwo!! Zaluje tylko, ze nie zrobilam wiecej zdjec.

Przejdź do pełnej wersji serwisu