Forum

Kuchenne porady

Łosoś wędzony na gorąco - jakieś propozycje?

  • Autor: emiloos Data: 2006-05-17 11:58:25

    Mam kawałek ok 30 dkg łososia wędzonego na ciepło przywiezionego znad morza. Możecie podpowiedzieć co mogę oprócz pasty oraz zjedzenia po kawałku z nim zrobić? Szukałam przepisu na łososia z makaronem ale ten co znalazłam był dla mnie za tłusty (30% śmietanka - błeee). Może macie jakieś sprawdzone pomysły? Gdzieś kołatał mi się przepis na łososia z cukinią...

    Pozdrawiam,
    Emi

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2006-05-17 12:06:59

    Polecam moj przepis na Spagetti z Lososiem. Smietanka nie musi byc 30-stka. Ja biore slodka smietanke i mieszam ja z mlekiem zwyklym. Mi ten losos naprawde smakuje. Pozdrawiam serdecznie

  • Autor: emiloos Data: 2006-05-17 15:20:01

    Wędzony na ciepło nadaje się do grzania tylko jest konsystencji makreli wędzonej i się rozwala przy próbie podgrzania. Sałatek i jedzenia go na zimno mam już dość. To samo pasty. Ja go przywiozłam trochę dużo i teraz już nie wiem co z nim zrobić. Sprawdzę to spaghetti bo widziałam, że nie jest ten sos taki tłusty jak w tym przepisie co znalazłam wcześniej. Czekam na dalsze Wasze pomysły bo łosia jeszcze trochę zostało.

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2006-05-17 17:26:02

    Hi emilos napisz prosze jesli sprobujesz jak Ci wyszlo. Ale czego bys tam z tego lososia nie wyczarowala zycze Ci powodzenia. Pozdrawiam cieplutko...

  • Autor: emiloos Data: 2006-05-18 08:15:24

    Robiłam wczoraj spaghetti ale nie z Twojego przepisu bo nie chciało mi się komputera w domu włączać niemniej przyszedł mi do głowy przepis następujący zainspirowany słowami "spaghetti z łosiem": Spaghetti z łososiem i pieczarkami

    Ale nie martw się, Twój też wypróbuję

    Pozdrawiam,
    Emi

Przejdź do pełnej wersji serwisu