Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Nie zostawiaj mnie!!!!

  • Autor: dankarz Data: 2006-05-18 23:55:13

    Aga to do Ciebie, nie zostawiaj mnie prosze - nie moge wejść w twoje przepisy bo większości nie ma, nie rób mi tego - te kwiaty to dla Ciebie, (zdjęcia nie najlepsze) kwiaty - bez to z mojego ogródka, jesteś filarem tej stronki , twoje przepisy są świetne .




              pozdrawiam Ciebie serdecznie Sweetya dankarz

  • Autor: Cewa2 Data: 2006-05-19 08:15:05

    Danusiu, aleś mnie wystraszyła !!
    Weszłam na profil i przepisy Sweetyi są, nie wiem czy wszystkie, ale są :))

  • Autor: Elek Data: 2006-05-19 09:03:59

    Witam! A jednak nie ma wszystkich przepisów - np nie ma chleba z czosnkiem który chciałam dzisiaj zrobić - no i niestety nie zrobię , bo nie ma przepisu.
    A może ktoś z Was ma , to bardzo bym prosiła o podanie. Pozdrawiam - Elek

  • Autor: maniuś Data: 2006-05-19 10:19:56

    Użytkownik Elek napisał w wiadomości:
    > Witam! A jednak nie ma wszystkich przepisów - np nie ma chleba z czosnkiem
    > który chciałam dzisiaj zrobić - no i niestety nie zrobię , bo nie
    > ma przepisu. A może ktoś z Was ma , to bardzo bym prosiła o podanie.
    > Pozdrawiam - Elek


    Ja na szczęście sobie wydrukowałem oto on.


    CHLEB Z CZOSNKIEM

    50 dkg. mąki pszennej
    5 dkg. drożdży
    1 łyżeczka soli
    1 szklanka letniej wody
    20 dkg. ostrego żółtego sera
    4 ząbki czosnku
    słodka papryka
    tłuszcz do formy


    Drożdże rozkruszyć wymieszać z wodą i solą dodać do mąki i wyrobić ciasto ok.10 min.
    Pod koniec wyrabiania dodać zmiażdżony czosnek.
    Ciasto jeszcze raz dokładnie wyrobić i przełożyć do natłuszczonej keksówki dł. ok. 30 cm.
    Odstawić do wyrośnięcia pod przykryciem na minimum 30 min.
    Posypać startym żółtym serem i papryką.
    Piec ok. 40 min. w temperaturze 180 - 200 *C
    Po upieczeniu wyjąć z piekarnika i wyciągnąć z formy.

    Myślę że Borgia nie będzie miała do mnie pretensji o udostępnienie jej przepisu

    pozdrawiam i smacznego

  • Autor: Elek Data: 2006-05-19 11:50:58

    Maniuś- bardzo dziekuję zaszybką podpowiedź.. Trudno-- jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma !! Raz jeszcze wwwielkie dzięki - Pozdrawiam -Elek

  • Autor: till Data: 2006-05-19 15:26:24

    Cóż ... nie mam zwyczaju wypowiadać się w czyimś imieniu ...Ale tu akurat mam pewność , że Agulina i Borgia nie życzą sobie zamieszczania na forum swoich przepisów .
    Obydwie  natomiast deklarowały przesyłanie poszukującym konkretnych przepisów na podane maile.
    A tak na marginesie ... to , że przepisu nie ma u nas , nie znaczy , ze nie ma go w necie . Wyszukiwarka załatwia problem w parę chwil .

  • Autor: Elek Data: 2006-05-19 17:25:46

    Cóż..... pozwolę sobie podziękować Tobie za naukę jak poruszać się po necie-a resztę pozwolę sobie pozostawić bez komentarza.


    Pozdrawiam -Elek

  • Autor: till Data: 2006-05-19 19:48:29

    Elek , nie miałam nic złego na myśli . A chleb z czosnkiem ,którego szukasz , wychodzi nawet poprzez naszą WZ-towską wyszukiwarkę , bo już dwukrotnie rozmawialiśmy o tym na forum od czasu , kiedy nie jest tu udostępniony . Pozdrawiam ;))))))

  • Autor: Wiola1 Data: 2006-05-19 10:27:45

    Ale przecież przepis na ten chlebek był Borgii a nie Sweetyi!!!

  • Autor: dankarz Data: 2006-05-19 10:54:38

    Tak jest Wiolu Sweetya nie ma chleba w swoich przepisach, ktoś pomylił osoby, trzeba patrzeć kto jest autorem przepisu dankarz

  • Autor: maniuś Data: 2006-05-19 11:04:09

    ja podałem przepis Borgi na chleb czosnkowy

    pozdrawiam

  • Autor: Elek Data: 2006-05-19 11:59:07

    A może być, że pomyliłam autorów tego przepisu. W tej chwili sprawdzenie czyj to był przepis  jest już niemożliwe,ponieważ  w moich ulubionych pozostał tylko mój zapis "Chleb czosnkowy ". Ani nie ma przepisu , ani autora !!
    Pozdrawiam- Elek

  • Autor: MonikaK Data: 2006-05-19 11:40:31

    Mnie się też wydaje , że tych przepisów Sweetyi ubyło, a są naprawdę świetne. Mam nadzieje, że Aga może coś porządkuje w przepisach i wszystkie wrócą. a najlepiej jakby nam sama odpowiedziała :)

  • Autor: jolus Data: 2006-05-19 13:20:21

    polecam przepisy Sylwi123 są rewelacyjne, prawie wszystkie mam w ulubionych, warto zajrzeć:)))

  • Autor: till Data: 2006-05-19 15:10:49

    Sylwia 123 to faktycznie skarbnica nowych przepisów ;))))))))))

  • Autor: dankarz Data: 2006-05-19 19:24:29

    Hm no cóż chyba nie o to mi chodziło, Sweetya ma bardzo dobre przepisy - nie neguje że Sylwia ma złe ale tu chodzi o odejście Sweety a nie reklame innych przepisów pozdrawiam dankarz

  • Autor: jolus Data: 2006-05-19 19:27:09

    a co? odeszła??? hmmmm...tak bez powiadomienia? niemożliwe... widze, ze jej przepisy są, no, może nie wszystkie..dlatego cisze sie, ze są nowi z nowymi ciekawymi przepisami, stad ta "reklama "

  • Autor: alman Data: 2006-05-22 07:38:32

    Jak to, Sweetya odeszła? A dlaczego? No nie, nie może tego zrobić! Wracaj!!!!!!! Czekamy !!!!!!

  • Autor: Sweetya Data: 2006-05-22 14:56:31

    Jestem-dziękuję za ciepłe słowa;)))
    Narazie jeszcze wiszę.Ja również cieszę się ,że przybywa nowych osób dzięki temu rodzinka WŻ się rozrasta...
    Pojawiają się super przepisy-zarówno Sylwii123,jak i Joking oraz wielu innych jak wydaje się przemiłych osób.
    Dziękuję Wszystkim za troskę;szczególne podziękowania kieruję do Joli-która z wyjatkowym wdziękiem i właściwym tylko sobie taktem dopisała się również-i bardzo się o mnie martwi
    Serdecznie Wszystkich pozdrawiam

  • Autor: dankarz Data: 2006-05-22 21:47:49

    Ciesze się że jesteś pozdrawiam dankarz

  • Autor: alman Data: 2006-05-26 19:33:41

    No, masz szczęście, że się odnalazłaś !!!!!

Przejdź do pełnej wersji serwisu