Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Zupa spalająca tłuszcze-dołączysz się?

  • Autor: tajger Data: 2006-05-25 23:14:13

    Od poniedziałku zaczynam tą dietkę-czy jest chętna osoba by zacząć ją ze mną? Zawsze to raźniej gdy jest do kogo ponarzekać
    Jest to dieta bardzo podobna do kapuścianej.A teraz szczegóły;

    Składniki;
    -mała puszeczka koncentratu pomidorowego
    -3 szklanki wody
    -główka kapusty
    -3 duże cebule
    -1 seler naciowy
    -1 por
    -2 papryki
    sól,pieprz, curry, bazylia, papryka, pietruszka, ostry sos,np.sojowy.

    Warzywa poszatkować na małe kawałeczki,zalać wodą i gotować 10 min.na ostrym ogniu.
    Następnie dodać koncentrat i gotować na małym ogniu do chwili,aż warzywa będą miękkie.
    ZUPKę MOżNA JEść ILE SIę CHCE I KIEDY SIę CHCE!
    Zupa nie daje energii.
    Im więcej się jej je,tym szybciej się chudnie.
    Jeśli dłużej przebywasz poza domem,napełnij termos i zajadaj się nią do woli.

    Dzień 1;Można jeść wszystkie owoce oprócz bananów.Polecam melony i arbuzy,gdyż mają najmniej kalorii za wszyztkich.
    Jedz tylko owocę i zupę.
    Pić można tylko nie słodzone soki owocowe i niegazowaną wodę mineralną.

    Dzień 2;Nie wolno jeść żadnych owoców! Możesz jeść jarzyny,aż do uczucia sytości.
    Staraj się jeść jarzyny zielone,unikaj grochu oraz kukurydzy.
    Jedz tylko jarzyny i zupę. Na kolację mażesz jeść 3-4 gotowane ziemniaki.

    Dzień 3;Nie wolno jeść ziemniaków i bananów!
    Jedz ile chcesz,ale tylko jarzyny, owoce i zupę.
    Jeśli przez te trzy dni nie oszukiwałaś,to schudniesz 2-3 kilogramy.

    Dzień 4;Jedz owoce! Pij maślankę,dużo wody i zupę!
    W tym dniu Twój organizm potrzebuje potasu, węglowodanów, protein i wapnia.
    Tracisz ochotę na słodycze.

    Dzień 5;Nie jedz owoców!
    Za to warzyw jedz do uczucia sytości. Postaraj się wypić 6-8 szklanek wody,aby wypłukać z Twojego organizmu kwas mlekowy.
    Zjedz zupę nie mniej niż jeden raz.

    Dzień 6;Nie wolno jeść ziemniaków.
    Możesz wypić maślankę i jeść owoce,aż do uczucia sytości.
    Zjedz zupę nie mniej niż jeden raz.

    Dzień 7;Jedz ile chcesz jarzyny.
    Pij niesłodzone soki owocowe. Zjedz zupę chociaż raz.
    Jeśli nie oszukiwałaś to schudniesz od 4 do 8 kg.

    Powyższy cykl można powtarzać,ile się chce.
    Jeżeli dieta jest prawidłowo prowadzona,zgodnie ze wskazaniami,to będziesz miała doskonałe samopoczucie.
    Po tych 7 dniach poczujesz się o wiele lżejsza, przybędzie Ci energii,sama zauważysz korzystne zmiany.
    W czasie diety nie wolno pić alkoholu!
    Jeżeli musisz to przerwij dietę na 24 godziny.
    Nie wolno też jeść chleba i pić wody gazowanej.
    Pij nie gazowaną wodę i maślankę oraz niesłodzone; herbatę,czarną kawę, soki owocowe.
    W trakcie trwania diety możesz zażywać wszelkie lekarstwa.

    OD PONIEDZIAłKU ZACZYNAM -a Ty?

  • Autor: katya Data: 2006-05-25 23:26:36

    hihi, nie wytrzymałabym ani jednego dnia;)

  • Autor: tajger Data: 2006-05-26 00:00:40

    Oj....... a ile ważysz? Albo nie pisz ,bo załapię doła z zazdrości

  • Autor: dankarz Data: 2006-05-25 23:38:04

    Chętnie bym się przyłączyła ale już raz stosowałam tą dietę niestety bez efektu, może coś źle robiłam nie wiem ale znam ludzi którzy stosowali i schudli pozdrawiam dankarz

  • Autor: tajger Data: 2006-05-25 23:58:40

    To może teraz spróbujesz? Jest taka pora roku że powinno być łatwiej:)  A może Ty poprostu nie masz z czego się odchudzać?

  • Autor: katty Data: 2006-05-25 23:39:29

    Kusząca propozycja.Ja od marca jestem na diecie plaż południowych i schudłam 8,5kg ale muszę przyznać że zaczynając tę dietę byłam bardzo zdeterminowana.Teraz determinacji jakby nieco mniej ale dołączam się i w poniedziałek gotuję zupę.Mam nadzieję,że uda mi się zrzucić jeszcze parę kilogramów.Pozdrawiam

  • Autor: tajger Data: 2006-05-25 23:56:30

    Nawet nie wiesz jak się cieszę:)
    Ja teraz jestem na niskowęglowodanowej, na kapuścianej też byłam ale nie wytrzymałam-w tej bardziej odpowiadają mi składniki.
    Doszłam do wniosku że muszę sobie zmienić dietkę żeby się nie znudziło.
    Naprawdę super. pozdrawiam

  • Autor: lajan Data: 2006-05-26 06:37:50

    Odchudzałem się na wszystkie sposoby,najlepiej wydłubać oczy  i stracić węch hahahahaha może wtedy się uda. O trzech tygodni odchudzam się po swojemu. Nie jadam : chleba, ziemniaków, makaronów, gotowanej marchewki. Objadam się: czosnkiem, cebulą, sałatą, mięsem, kiełbasą. Jak do tej pory przez ten czas schudłem tylko 10 kg. Nie ma uczucia głodu po golonce czy też kiełbasie z czosnkiem.  Moja dieta lepsza. Polecam. Popijam herbatą zieloną i czerwoną oraz popijam dużo wody źródlanej. Powodzenia.

  • Autor: malina Data: 2006-05-26 08:47:38

    Użytkownik lajan napisał w wiadomości:
    > ...najlepiej wydłubać oczy i stracić
    > węch hahahahaha...


    I jeszcze wysłać w kosmos wszystkich domowych stołowników, co to im trzeba jak najsmaczniej gotować.

    A ta kiełbasa w Twojej skutecznej diecie to zachęcający element, kocham kiełbasy wszelkie i całą reszte wyrzeczeń przyjmę, aby była ta kiełbacha. A kilka kilo muszę zrzucić.

  • Autor: tajger Data: 2006-05-26 12:02:53

    Masz racje-gdyby to wszystko tak ładnie nie wyglądało,a te zapachy............-to nie było by wogóle problemu!
    A co do diety -to Twoją też spróbujemy

  • Autor: lajan Data: 2006-06-07 06:32:39

    Hahahahahaha polecam szczerze. Dzisiaj 7.06,2006 dzięki mojej diecie schudłem przez 30 dni 11 kg. Ani deka chleba, ziemniaków , makaronów, gotowanej marchewki. Mięso, pieczone gotowane, kiełbasa pod różną postacią. Sałata z jogurtem, szczypior, CZOSNEK po 4 ząbki na surowo. Herbata czerwona zmieszana z zieloną, dużo wody źródlanej. Nie ma uczucia głodu.Cholesterol 176. cukier 87, ciśnienie 120/80.

  • Autor: Elek Data: 2006-06-07 07:47:29

    Witam- no prosze, prosze !!
    Lajanie - GRATULUJĘ !!
    Ja niestety nie mam tak silnej woli,żeby podjąć TAKIE  wyzwanie !!
    Raz jeszcze szczerze gratuluję .
    Myślę ,że dalsze relacje też będziesz tu nam zdawał ?
    A swoją drogą czy taki odchudzony zostaniesz rozpoznany w Warszawie na spotkaniu RODZINNYM ?
    Pozdrawiam - Elek

  • Autor: tajger Data: 2006-06-07 08:42:26

    NO CUDNIE!!! GRATULUJĘ!!! Jesli się nie mylę to Ty stosujesz dietkę "nie łączenia' tyle że nie stosujesz wogóle węglowodanów?-prawda?
    A przykładowo jakie sobie serwujesz obiadki? Widziałeś co nasza Elek napisała?że ona nie da rady! Musimy się za Nią wziąść--jak może z nami nie dać rady???-nierozumię

  • Autor: Elek Data: 2006-06-07 09:53:32

    Tygrysku - jesteś kochana - hihihi!!
    Chcesz sie za mnie wziąć- no no no !!
    Ja naprawdę się do tego nie nadaję - tak jak i do rzucenia palenia !!
    Buziaczki za chęci - hihihi !!

  • Autor: tajger Data: 2006-06-07 10:21:20

    Ty mi się tu nie wymiguj to przecież jeszcze nie dziś:) Ty się zastanów,przemyśl to ,a jak trzeba będzie to my Ci możemy pomóc
    podjąć decyzję-no nie Lajanie?-powiedz coś! podobno słowa mężczyzny bardziej trafiają do kobiet:)- tak słyszałam...

  • Autor: lajan Data: 2006-06-07 19:54:11

    Hahahahaha, zobacz moje wcześniejsze tematy, "Kto odchudzi lajana", nic nie dawało, dopiero teraz  chudnę z przyjemnością. Uwielbiam mięsko i sobie je jem a i tak chudnę . hahahahah

  • Autor: dorka Data: 2006-06-07 22:11:53

    dopiero teraz chudnę z przyjemnością. Uwielbiam mięsko
    > i sobie je jem a i tak chudnę . hahahahah

    Poproszę o szczegóły, we wtorek Cię przyduszę( nie dosłownie) :))))

  • Autor: Elek Data: 2006-06-07 21:36:13

    Ja się nie migam - nawet bym chciała - ale nie wiem czy starczy mi samozaparcia i czy wytrwam w takim rygorze - hihihi
    No ale z Waszą pomocą - może faktycznie coś z tego będzie !!

  • Autor: tajger Data: 2006-06-08 00:03:22

    No w końcu Elek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zobaczysz że z nami będzie miło i przyjemnie i z korzyścią:)
    Lajanie -nie odpowiedziałeś mi na pytanie, -jakie obiadki sobie serwujesz??? ze trzy przykłady proszę:)

  • Autor: lajan Data: 2006-06-08 06:37:20

    Tygrysku, naprawdę  zadałaś mi pytanie na ktore nie wiem jak odpowiedzieć.Nie zwracałem uwagi. Muszę pomyśleć. Na śniadanie kawał kiełbasy, 3 ząbki czosnku i dwa kubki zielonej zmieszanej z czerwoną herbatą. Gorzka. Na obiad mięso,do wyboru  z kurczaka, indyka, golonka, żeberka, boczek, smażona kaszanka, mielone. Do tego surówka, z sałaty, kapusty, pomidorów rzodkiewki. Z tego co jest pod ręką.Na kolację jak nie zdążę zasnąć kawał kiełbasy lub szynki, herbata i lulu. Przez kilka dni miałem napad na słodkości. Zjadłem ze 2 kilo cukierków. I nic! Nie zaszkodziły. Na działce kiełbasa z grila, boczek, żeberka, kaszanka. Zagryzane cebulką świerzutką prosto z grządki razem ze rzodkiewką. Tygrysy lubią mięsko więc polecam  moją dietę. hahahahaha.Dzisiaj przed chwilą się ważyłem. 11 kg mniej.!!!!! Jak do tej chwili mięsko mi nie zbrzydło jak Wasza zupa. hahahahaha

  • Autor: lajan Data: 2006-06-08 06:39:52

    Uczesticy spotkania w Warszawie ocenią czy schudłem hahahahaha

  • Autor: tajger Data: 2006-06-08 10:27:09

    To Wy już się widzieliście wcześniej?
    Właśnie czytam o Twojej dietce i zaczyna mi się coraz bardziej podobać:)
    U mnie chyba też powinna zadziałać bo moim głównym problemem jest słodkie!!!
    Chociaż już nie ,bo odkąd skończyłam kapuściankęto i tak cukru nie stosuję. a słodziłam konkretnie.
    Powiedz nam jeszcze -to na obiadek nia ma problemu i mięsko można smażyć również?

  • Autor: lajan Data: 2006-06-08 18:30:31

    Zjadam pod każdą postacią, nie wiem jak się dzieje ale naprawde działa. Ale mówię jeszcze raz, bez chleba, makaronów, ryżu, gotowanej marchewki. Nie ma uczucia głodu, a waga spada. Dzisiaj byłem u lekarza kardiologa, zrobił mi test wysiłkowy na bieżni, przeszłem go śpiewająco, ponad 7 min intensywnego marszu. Przed odchudzaniem 2 min na wolnym marszu i zdychałem.

  • Autor: tajger Data: 2006-06-09 08:24:56

    Czyli łyżeczka miodu do kawy też odpada?
    Mam ochotę od poniedziałku ją zacząć.

  • Autor: tajger Data: 2006-06-08 10:29:30

    Elek:) to Ty się już tak pomału nastawiaj psychicznie,że wszystkie węglowodany odstawiamy co Ty na to?

  • Autor: kinga_d Data: 2006-05-26 07:46:37

    stosowalam tą dietę rok temu i wcale nie bylo ciężko. Niestety nie schudlam bo jadlam duzo jablek a te mają sporo cukru. Mimo to uwazam ze jest ona dobra dla osób które chcą po prostu oczścic i odciązyć organizm. Czułam się po niej lżej. A zupka bardzo mi smakowała, była przepyszna

  • Autor: jola Data: 2006-05-26 08:03:22

    Jeżeli ta zupka ma być skuteczna to absolutnie nie można używać soli ani innych przypraw jedynie jakieś zioła.Sól zatrzymuje wodę w organizmie .Pozdrawiam i życzę wytrwałości oczywiscie trzymam kciuki.

  • Autor: tajger Data: 2006-05-26 12:30:25

    Dzięki dziewczynyzaglądajcie tu czasem i jak która z nas będzie miała załamkę to proszę o takiego wielkiego KOPA na mobilizacje
    A jeszcze o tą sól-to jeśli damy jej tak tylko do smaku,a będziemy dużo piły to będzie ok. Pozdrawiam

  • Autor: maxxzza Data: 2006-05-26 09:25:52

    Ja sie też przyłącze. Muszę tez zgubic kilka kilogramów. Mam nadzieję, że osiągniemy sukces!

  • Autor: tajger Data: 2006-05-26 12:05:10

    To supre!!! A więc dzisiaj na zakupy,a jutro gotujemy,pojutrze jemy,a potem już tylko chudniemy

  • Autor: olusia1 Data: 2006-05-26 11:48:24

    Ja tej diety nie stosowalam , bo w nią nie wierze , zresztą połowa diet jest bez sensu ,bo pozniej wraca się szybko do swojej wagi -najlepsza dieta to Jedz Polowe , nic po 18 , zero slodyczy , dużo pij wody niegazowanej , zielonej herbaty , do tego ćwiczenia i pomaga , ja stracilam 13 kg w 5 miesięcy i teraz już 4 miesiace utrzymuje swoją wagę :)

  • Autor: tajger Data: 2006-05-26 12:12:02

    Masz rację,ja w tej chwili tak robię ,schudłam narazie 3 kg. dietę kapuścianą też kiedyś stosowałam i też schudłam a wiem że nie zaszkodzi.
    pozdrawiam

  • Autor: Maddalena Data: 2006-05-26 15:29:37

    tajger, ile schudlas na kapuscianej, tak z reka na sercu oczywiscie:))

  • Autor: tajger Data: 2006-05-26 17:21:47

    Wiesz,nie odpowiem Ci ile schudłam -bo nie pamiętam;)
    Stosowałam ją ponad 5 lat temu ,w tej chwili mija ósmy miesiąc jak rzuciłam papierosy ,trochę mi się przytyło i chcę to poprostu zrzucić.
    Pamiętam że było ciężko,ale gdybym wtedy nie była zadowolona z efekytów to raczej byłoby bez sensu przechodzić to poraz kolejny- niesądzisz?

  • Autor: Aleksandra1973 Data: 2006-05-26 12:15:32

    No Olusia ma chyba racje.Ja kiedys stosowalam diete kapusciana i efekty byly marne jedynie co na bylam przy tej diecie to wstret do jakichkolwiek zup.Teraz mi juz przeszlo ale do zup jarzynowch mam dalej uprzedzenie niestety.Pozdrawiam

  • Autor: tajger Data: 2006-05-26 21:37:26

    katty i maxxzza -ja już mam produkty,jutro gotuję i jazda

  • Autor: tajger Data: 2006-05-27 14:46:58

    Gdzieś mi piątek uciekł!!! Wczoraj miałam sobotęTak że dopiero jutro zupkę gotuję

Przejdź do pełnej wersji serwisu