Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

chudzielec

  • Autor: lucka33 Data: 2006-06-07 11:20:16

    CZY jest ktos taki co mi powie co mam robic zeby troche przytyc . jem praktycznie jak Świ... , a nie potrafie zgrubnac , moze sa jakies potrawy ktore moglabym jesc.
    WSZEDZIE SA PORADY JAK sie odchudzac a o nas chudzinach nic nie slychac
    ALE PEWNIE JAK UGOTUJE WSZYSTKIE PRZEPISY z WZ to moze zgrubne

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2006-06-07 11:26:13

    oj chybajuz taka twoja natura ..Jak moja corcia chuchro 160 a je jak slonik i co? Ano nic jesli nawet przybierze to zaraz chudnie - bez diety Syn tez ale on jeszcze rosnie

  • Autor: agrest Data: 2006-06-07 11:30:58

    Miałam ten sam problem pare lat temu. Dla mnie rozwiązaniem okazała się ciąża. Teraz miałam wręcz odwrotny problem. Na razie udało się zrzucić 12 kg dzięki diecie rozdzielnej. Słyszałam (nie wiem na ile jest to prawdziwe), że właśnie dieta rozdzielna reguluje wagę, niezależnie od tego czy ktoś jest puszysty, czy chudzielcem. Możesz spróbować, ale ja lepiej się czułam będąc chudzielcem, więc dobrze się zastanów, czy Twoja "chudzizna" jest aż tak uciążliwa...

  • Autor: lucka33 Data: 2006-06-07 11:38:46

    W CIAZY tez przed porodem mialam niedowaga WAGI MNIE SAMEJ , bardzo mi to chudzielstwo nie przeszkadza , tylko vchcialabym zalozyc jakas np . bluzke z dekoldem , a tam co SAME KOSCI . MNIE to juz chyba nic nie pomoze

  • Autor: Maddalena Data: 2006-06-07 12:04:02

    http://wielkiezarcie.com/forum_watek.php?id=60567&post=60567&offset=0

    mielismy niedawno taki temat, poczytaj sobie. Zwroc uwage na wypowiedz klio, ona zalaczyla tam link do forum dla kulturystow, gdzie sa podane sposoby na przytycie. Ne zrazaj sie, na pierwszy rzut oka wydaje sie, ze to typowo meskie forum, ale pomagaja rowniez kobietom:) Przy odpowieniej diecie (wysokobialkowej) oraz zestawie cwiczen mozna zbudowac tkanke miesniowa.
    Kilka schodkow w dol po klio, ktos sie wypowiedzial, ze w aptece sa dostepne odzywki bialkowe do picia.
    To tyle jezeli chodzi o ten watek.

    Ponadto wlasnie czytam ksiazke Maji Blaszczyszyn, ktora propaguje diete Diamondow, czyli nic innego jak diete rozdzielna i pisze jak byk, ze poprzez odpowiednie laczenie pokarmow organizm reguluje sie, tzn. grubi chudna, a chudzi dobieraja, czyli jedni i drudzy uzyskuja odpowiednia dla siebie wage.

    A tak zupelnie na szybkensa, to do codziennej diety dodawaj po prostu wiecej bananow, jako ekstra zalacznik po kazdy posilku.

    A swoja droga chcialabym wiedziec, czy pijesz duzo kawy i palisz papierosy??
    Pozdrawiam.

  • Autor: lucka33 Data: 2006-06-07 13:57:25

    Dziekuje za rade  . A co do kawy i papierosow , to juz odpowiadam . Kawe pije jedna czarna codziennie , chociaz nie zawsze , a PAPIEROSY :bioer od meza ;, tz . ok. 5 dziennie .Dodam ze nie palilam juz 10 latek , jak zaszlam w ciaze z synem , dopiero teraz mnie znowu wzielo
    A MYSLISZ ZE PAPIEROSY MAJA na to moje chudzielstwo WPLYW ?

  • Autor: Maddalena Data: 2006-06-07 14:45:10

    jakos mi sie nadmierna chudosc kojarzy z paleniem i picie kawy, bo do tej pory wszyscy znani mi chudzielce kopca na potege i pija duzo kawy. A w zasadzie wiadomo, ze te dwie uzywki zmniejszaja uczucie glodu.

  • Autor: lucka33 Data: 2006-06-07 14:56:39

    NO i wracam do Magdalenki ja faktycznie malo pije kawy , i malo pale moze jak zaczne stosowac ta diete to mi pomoze

  • Autor: kucharkalitewska Data: 2006-06-07 14:46:39

    Jako były chudzielec i były palacz,mogę powiedzieć,że mają wpływ,jeśli palisz codziennie,bo to jest systematyczne zatruwanie organizmu,który poprostu jest w ciagłej mobilizacji do walki z trucizną,a szczególnie system nerwowy,który przeciez za wszystko"odpowiada" .Nie wiem ile masz lat,ale z wiekiem napewno przytyjesz tylko,że możesz wcale nie być z tego zadowolona.Pozdrawiam iżyczę zadowolenia z siebie i pożegnania fajek.

  • Autor: lucka33 Data: 2006-06-07 14:53:26

    No mi przytycie z czsem wieku chyba juz nie pomoze mam 34 latka i pare ciaz za soba i dalej nic z FIGURY MADELKI

  • Autor: ekkore Data: 2006-06-07 19:32:59

    będąc "chudzielcem" to chyba masz figurę modelki - trzeba tylko to odpowiednio wyeksponować. I zaakceptować siebie - cieszyć się z radości jedzenia wszystkiego i wszędzie, bez myślenia o tym, że za ten kawałek ciasta to przez tydzień pójdzie się spać mając w żołądku tylko sniadanie...

Przejdź do pełnej wersji serwisu