Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Dieta France Aubry

  • Autor: Marcyś Data: 2006-06-08 10:40:40

    Witam wszystkich serdecznie! Mam pytanko: czy ktoś może stosował dietę France Aubry.Jestem ciekawa,czy warto ją zastosować. Mam tylko tydzień i chcę jak najwięcej "zrzucić", a może ktos ma inny fajny pomysł? 

  • Autor: Sweetya Data: 2006-06-08 10:50:13

    A ja bym chciała wiedziec cos więcej na temat tej diety...-tzn.wiem co trzeba jeść podczas jej trwania-ale ile ona trwa(czy dokładnie tydzień?)i ile mniej więcej można stracić kg.będąc na tej dietce???

  • Autor: Marcyś Data: 2006-06-08 11:31:40

    Dieta ma trwać 7 dni i "ponoć" można zgubic do 4 kilogramów (ciekawe tylko na jak długo?)

  • Autor: Sweetya Data: 2006-06-08 11:36:29

    Dzięki Marcyś za odpowiedź;)
    No wlaśnie -na jak długo?-ciekawe
    Mi by się przydało zgubić podwójną ilość kilogramów-niestety:(((

  • Autor: Tekla Data: 2006-06-08 11:57:16

    Spróbować zawsze warto.Tym bardziej, że na początku każdej diety, organizm pozbywa się wody. I stąd te kilogramy tak  spadają. A później to już powolutku ubywa nam kilogramów.Zyczę  wytrwałości bo to najważniejsze.

  • Autor: Lusy Data: 2006-06-08 12:30:16

    Dieta France Aubry
    Zasada:
    każdego dnia należy wypić 8 szklanek wody mineralnej (nie gazowanej).
    Śniadanie (przez cały tydzień zawsze takie samo):
    • szklanka wody z rozpuszczoną tabletką multiwitaminy, lekka herbata lub kawa albo herbata ziołowa;
    • produkt mleczny: jogurt lub 50 gramów twarożku chudego, świeży owoc.
    Poniedziałek i środa Obiad:
    - 150 g mięsa z rusztu albo dwa duże plastry mięsa zimnego;

    -surówka z marchewki lub surowy ogórek, albo sałatka z pomidorów doprawiona sokiem z cytryny, łyżeczką oliwy z dodatkiem soli i pieprzu;
    - deser: 50 g twarogu o 20% zawartości tłuszczu.
    Kolacja:
    - ryba z rusztu (lub gotowana) albo omlet z trzech jajek;
    - zielona fasolka albo puree z selerów;
    - jogurt naturalny bez cukru.
    Wtorek i piątek Obiad:
    - 200 g lekkiej białej ryby (np. sola) z rusztu lub gotowanej;
    - szpinak lub gotowana cukinia z dodatkiem jednej łyżeczki tłuszczu;
    - deser: jabłko lub dwie mandarynki.
    Kolacja:
    - 200 g kurczaka lub dwa plastry szynki;
    - zielona sałata z dodatkiem niewielkiej ilości oliwy, doprawiona cytryną, solą i pieprzem;
    - 50 g chudego twarożku.
    Sobota Obiad:
    - wątróbka z rusztu albo mieszane mięsa z rusztu;
    - kalafior lub grzyby duszone;
    - deser: sałatka ze świeżych owoców lub świeży ananas.
    Kolacja: (może być w restauracji)
    - talerz owoców morza z sokiem z cytryny lub octem winnym, bez chleba, masła ani majonezu;
    - ryba z rusztu lub gotowana.
    Czwartek i niedziela (przez dwa dni w tygodniu, ale nie kolejne, dieta jest surowsza). Obiad z kolacją:
    - talerz bulionu z jarzyn (do smaku dodajemy bulion w kostce);
    - deser: kompotierka sałatki z owoców bez cukru.
    PORADY PRAKTYCZNE • Jesteś głodna- żuj gumę;
    • Chcesz coś zjeść - sięgnij po jabłko;
    • Wspieraj dietę masażem ciała stosując krem wyszczuplający zapobiegający cellulitis i wygładzający skórę;
    • Nie wychodź z domu na czczo;
    • Nie stosuj diet-maratonów;
    • Nie pij kawy więcej niż trzy filiżanki dziennie;
    • Nie eliminuj całkowicie tłuszczu z menu (minimum jedna łyżeczka masła, margaryny, oleju dziennie umożliwi Tobie zachowanie

    Żródło: www.fit.pl

    może to Ci pomoże , warto przeczytać

  • Autor: Lusy Data: 2006-06-08 13:39:26

    Dieta opracowana dla modelek. W jej trakcie spożywamy mięso gotowane bądź przygotowane na ruszcie. Wszystko po to by ograniczyć wysokokaloryczny tłuszcz. Dieta ściśle określona co do potraw jak i ich spożywanych ilości. W jadłospisie nie ma takich produktów jak: ziemniaki czy potrawy mączne. Wszystko dla maksymalnego ograniczenia tuczących dań. Dieta opracowana jest na siedem dni. Dwa z nich są bardziej rygorystyczne ponieważ zamiast obiadu i kolacji mamy tzw. obiadokolację. W trakcie diety można schudnąć nawet ok. 4 kg (w tydzień!).  Figura modelki chyba jest warta kilku wyrzeczeń .

  • Autor: nikolka19 Data: 2006-06-08 16:24:30

    ludzie jakoś ja nie wierzę w te wszystkie diety jestem teraz na diecie tz.kopenhadzkiej już 4 dzień i nie widzę efektów

  • Autor: Marcyś Data: 2006-06-08 17:25:55

    Ja waśnie wczoraj skończyłam kopenhaską i udało mi sie pozbyć 5 kilosów! Czuje sie swietnie i dlatego mam chęć na jeszcze jedną dietkę-tylko oby te efekty pozostały

Przejdź do pełnej wersji serwisu