Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Zagłosujmy - o nową buzię dla Martynki

  • Autor: igulec Data: 2006-06-18 17:31:33

    Kochani, nie wiedziałam na jakim podforum to napisać, ale myślę, że to będzie dobre.

    Martynka ma na twarzy naczyniaka jamistego, który w zastraszającym tempie się rozrasta, deformując dziewczynce twarz.
    Więcej o chorobie Martynki można przeczytać tutaj
    http://www.martynka.wroclaw.pl/

    Pojawiła się możliwość zebrania pieniędzy na operację Małej - prosta, choć zapewne trudna do osiągnięcia - wystarczy zagłosować i wygrać w konkursie ING: http://www.mojakarta.ingbank.pl/browse/vote.php?naco=2158 (martysia).
    O wszystkich szczegółach jest mowa w liście rodziców. Oto on:

    "Drodzy przyjaciele i Wy których nie znamy osobiście a tak bardzo nam już
    pomogliście!!
    Po półtorarocznych poszukiwaniach i próbach leczenia Martynki dostaliśmy
    maila i telefon z Nowego Yorku, że dr Milton Waner bedzie w sierpniu w
    Berlinie i dzieki temu że zwolniło sie miejsce Martynka może być operowana i otrzymac nową piekną buzię:)
    Na dzis brakuje nam 60 tys złotych, a na zgromadzenie ich mamy 6 tygodni. Nasz przyjaciel wpadł na pomysł i zrobił projekt do konkursu zorganizowanego przez Toyotę i ING Bank Ślaski na karte płatniczą (jest na niej Martynka). Do 30 czerwca trwa konkurs w którym licza sie głosy internautów. Nie wiemy czy nam sie uda ale do wygrania jest Toyota Aygo którą po wygraniu można byłoby sprzedać a pieniądze przeznaczyć na
    operację.Jeśli możecie podarować nam swój głos nagrodą moze być szczęśliwa, śliczna buzia Martynki.
    To tylko jedno klikniecie w link a potem jedno w link otrzymany od serwisu ING na Twojego maila. Prosimy pomóżcie nie zmarnować nam tej szansy, taka propozycja ze strony dr Wanera mogłaby powtórzyc sie dopiero
    za kilka lat.

    oto link do strony na kórej umieszczony jest projekt karty:

    http://www.mojakarta.ingbank.pl/browse/vote.php?naco=2158
    jest ona tam umieszczona pod nickiem "martysia"

    Tym którzy dowiedzą sie o naszej córeczce po raz pierwszy podaję link do
    strony Martynki tak by uwiarygodnić naszą prośbę:
    http://www.martynka.wroclaw.pl/

    pozdrawiamy Was serdecznie i dziękujemy
    Agnieszka i Andrzej rodzice Martynki"

    Wystarczą dwa kliknięcia i wpisanie adresu e-mail. Każdy z Was może pomóc małej. Prosze, zagłosujcie i prześlijcie tę informację do swoich znajomych. Możecie przeklejać tę wiadomość. Mamy czas tylko do 30 czerwca.

    Wyniki głosowania są tutaj:
    http://www.mojakarta.ingbank.pl/
    Po lewej stronie jest TOP 3 konkursu, kliknij pod spodem zobacz inne prace i tam są wyniki głosowania.

  • Autor: vena1980 Data: 2006-06-18 17:59:39

    Oddałam głos. A można go oddać więcej razy?

  • Autor: igulec Data: 2006-06-18 18:05:13

    Użytkownik vena1980 napisał w wiadomości:
    > Oddałam głos. A można go oddać więcej razy?
    Z jednego konta e-mail można tylko jeden raz, ale jeśli macie w domu kilka kont, to raczej można. Mała była juz na pierwszym miejscu, wczoraj spadła na czwarte, udało sie na trzecie wskoczyc, ale nadal brakuje sporo - ok. tysiąc głosów różnicy do pierwszego miejsca. Może wspólnymi siłami sie uda. Jeśli jestescie na innych forach, to też możecie założyć wątek. Może jakoś damy radę. Dziękuję

  • Autor: woila Data: 2006-06-18 18:00:45

    Ja już zgłosowałam i będę to robić tak często, jak to tylko możliwe... Pozdrawiam gorąco Martynkę!

  • Autor: hanos Data: 2006-06-18 18:09:15

    oddałam swój głos. Postarajmy się aby pomóc.

  • Autor: ajra Data: 2006-06-18 18:56:08

    oddaliśmy z mężem w sumie 5 głosów bo tyle mamy kont pocztowych. pozdrawiamy martynkę!

  • Autor: kpina Data: 2006-06-18 19:15:47

    zaglosowalam :) ciekawa jestem czy rzeczywiscie dozwolone jest glosowanie z kilku kont mailowych, tzn. etycznie nie powinno byc ;), ale zwazywszy na cel wszystkie srodki sa dozwolone!!!!,tylko czy to nie powoduje jakiejs dyskwalifikacji ,gdy wyjdzie na jaw (chociaz niby nie powinno); w kazdym badz razie rozeslalam juz wiadomosc o glosowaniu do moich wszystkich znajomych na gg, pozdrawiam!

  • Autor: igulec Data: 2006-06-18 19:19:27

    Użytkownik kpina napisał w wiadomości:
    > zaglosowalam :) ciekawa jestem czy rzeczywiscie dozwolone jest glosowanie z
    > kilku kont mailowych, tzn. etycznie nie powinno byc ;), ale
    > zwazywszy na cel wszystkie srodki sa dozwolone!!!!,tylko czy to nie powoduje
    > jakiejs dyskwalifikacji ,gdy wyjdzie na jaw (chociaz niby nie powinno); w
    > kazdym badz razie rozeslalam juz wiadomosc o glosowaniu do moich
    > wszystkich znajomych na gg, pozdrawiam!

    Nie wiem, jak miałoby wyjść na jaw, poza tym myślałam bardziej o problemach z IP komputera - kilka maili z jednego komputera, ale przecież, tak jak u mnie - w wielu domach jest jeden komputer i kilku użytkowników, tym samym kilka kont, prawda?
    Dziękuję za chęć kliknięcia dwa razy. Dla nas to nic, ale dla Martynki to cały świat.

  • Autor: szczupła Data: 2006-06-18 19:35:57

    witam serdecznie. oddałam już swój głos i żałuję, że mogę zrobić to tylko raz. imię Martynka jest mi bardzo bliskie, bo też mam jedną w rodzinie: niedobre to, ale ma złote serce. waszą prośbę wyślę w możliwie największą ilość miejsc. wierzę, że się uda i wasza Matrynka dostanie swoją szansę i wyrośnie z niej takie samo "diablątko" o złotym serduszku jak moja Martynka!!!

  • Autor: igulec Data: 2006-06-18 19:41:48

    Spadliśmy na czwarte miejce :(

  • Autor: kaśka1 Data: 2006-06-18 19:48:33

    Ja również głosuję! Musimy pomóc!

  • Autor: angela Data: 2006-06-18 19:59:33

    Juz zagłosowałam. Zaraz pójdę do sąsiada i także go zmobilizuję.

  • Autor: szczupła Data: 2006-06-19 17:24:27

    Użytkownik igulec napisał w wiadomości:
    > Spadliśmy na czwarte miejce :(
    już jesteśmy na drugim!!!

  • Autor: jola Data: 2006-06-18 20:34:30

    Oddałam trzy głosy,trzymam kciuki żeby sie udało.

  • Autor: kucharkalitewska Data: 2006-06-18 20:49:35

    Zagłosowałam z jednego ,a zaraz dobiję z dwóch i powiem znajomym.Trzymam kciuki!

  • Autor: kucharkalitewska Data: 2006-06-18 21:37:49

    Ciekawostka.Na tlen od razu miałam wiadomość z linkiem do głosowania,na interii dopiero co,a na gazecie jeszcze wcale...

  • Autor: igulec Data: 2006-06-18 21:56:17

    Użytkownik kucharkalitewska napisał w wiadomości:
    > Ciekawostka.Na tlen od razu miałam wiadomość z linkiem do głosowania,na
    > interii dopiero co,a na gazecie jeszcze wcale...
    Podobno gazeta wrzuca to do spamów, więc tam szukaj uważnie

  • Autor: kucharkalitewska Data: 2006-06-20 13:53:37

    Na gazecie nie ma nic!Przed chwila próbowałam jeszcze raz.Jeśli nie przyjdzie link to sie zdrzaznię!

  • Autor: adnaw Data: 2006-06-18 21:39:43

    GLOS ODDANY

  • Autor: alman Data: 2006-06-18 21:49:26

    buuuu, ja oddałam głos już kilka godzin temu i nic nie przyszło, tzn. link na razie nie przyszedł. Co mam robić? Też tak długo czekaliście?

  • Autor: igulec Data: 2006-06-18 21:57:04

    Użytkownik alman napisał w wiadomości:
    > buuuu, ja oddałam głos już kilka godzin temu i nic nie przyszło, tzn. link na
    > razie nie przyszedł. Co mam robić? Też tak długo czekaliście?
    W spamach radzę szukać, bo czasem tam wrzuca

  • Autor: alman Data: 2006-06-18 22:04:46

    Dziękuję, właśnie w spamach siedziało, a ponieważ mam skrzynkę on line spamów nie widzę, za Twoją sugestią weszłam na konto pocztowe i jest. Dzięki serdeczne.

  • Autor: alman Data: 2006-06-18 22:08:03

    ale nie widzę nicka Martynki gdy wchodzę na stronę ani ile ma głosów, nie widzę nawet możliwości na kliknięcie, jak to robicie?

  • Autor: igulec Data: 2006-06-18 22:54:25

    Użytkownik alman napisał w wiadomości:
    > ale nie widzę nicka Martynki gdy wchodzę na stronę ani ile ma głosów, nie
    > widzę nawet możliwości na kliknięcie, jak to robicie?
    Tutaj jest link do strony głównej konkursu http://www.mojakarta.ingbank.pl/ a w lewym dolnym rogu "zobacz inne prace" i tam można obserwować ile kto ma głosów. A zagłosować można z linku w moim pierwszym poście lub klikając na kartę Martynki. Dziękuję.

  • Autor: olcia100 Data: 2006-06-18 23:23:56

    Glos oddany. Mozecie na mnie liczyc. Powodzenia

  • Autor: Elek Data: 2006-06-18 23:41:03

    Witam - poszło ode mnie dwa razy, prześlę też wszystkim znajomym. POMOŻEMY !!

  • Autor: malina Data: 2006-06-19 01:05:56

    Czy Ty Elek wysyłałaś z tego samego kompa, a z różnych kont? Bo ja wysłałam z trzech kont z jednego kompa i ten link potwierdzający przysłali mi tylko na jedno konto. Więc nie wiem czy tu nie ma znaczenia ID komputera

  • Autor: malina Data: 2006-06-19 01:28:10

    A jednak, przysłali na pozostałe dwa konta linki do potwierdzenia. A więc trzy głosy więcej.

  • Autor: alman Data: 2006-06-19 07:19:10

    Wysłałam z 3 kont z tego samego kompa i przysłali link, więc nie ma znaczenia że z tego samego kompa. Ale mnie wrzuca zawsze do spamów, więc sprawdź czy tam nie masz.

  • Autor: Elek Data: 2006-06-19 07:33:17

    Witam - tak z tego samego kompa , ale z dwóch adresów - ale ja do tej pory nic na pocztę ani jedną , ani drugą nie dostałam !! :(:(:(
    A adres na ten wątek posłałam wszystkim swoim znajomym i rodzince !!
    Pozdrówka - Elek

  • Autor: smakosia Data: 2006-06-19 08:51:29

    U mnie wszystko poszło błyskawicznie :-)

  • Autor: ilka76 Data: 2006-06-19 11:00:16

    U mnie tak samo :))

  • Autor: dorka Data: 2006-06-19 11:29:39

    Głos oddany:)

  • Autor: ata Data: 2006-06-19 11:57:22

    Ja też dołączam i wysłałam MartynceZyczę zdrówka

  • Autor: igulec Data: 2006-06-19 17:55:35

    Kochani, pragnę Wam wszystkim gorąco podziękować. O 17:45 Martynka wskoczyła na pierwsze miejsce. Ale każdy głos się liczy, bo na drugim miejscu jest karta o nazwie chacha, która ktoś bardzo mocno promuje - wczoraj wieczorem w ciągu pół godziny osiągnęła ok. 500 głosów i dzis o 5:30 rano była podobnie wzmożona akcja - pół godzinki i znów ok. 500 głosów. My powolutku, ale skutecznie do przodu. Karta chacha pewnie znów zaatakuje, więc musimy miec się na baczności. Jeszcze raz wielkie dzięki.Jak dobrze, ze sa jeszcze tacy ludzie, którzy nie znając dziecka, chcą mu pomóc - ja też nie znam Martynki, na wielu forach tez jej nie znają, ale głosy idą. Przywraca mi to wiarę w ludzi. Dziękuję.

  • Autor: tajger Data: 2006-06-19 19:40:26

    Ja również walczę Z Wami :) musi się udać:)

  • Autor: ewu Data: 2006-06-21 07:53:24

    Wszyscy moi znajomi głosowali i mam nadzieję, że Martynka dostanie nową buźkę wszyscy trzymamy kciuki za nią

  • Autor: igulec Data: 2006-06-19 21:31:57

    Kochani, dwie inne karty, które z nami rywalizuja nie robią tego chyba zbyt uczciwie, ale nie da się ukryć, ze skutecznie. Jak bombarduja głosami, to potrafia w ciagu pół godziny nabić ok. 500. Już zgłaszano to u organizatora, ale nie ma pewności, że coś da im sie udowodnić. Proszę, przeslijcie informację o głosowaniu na Martynkę znajomym, a ci niech ślą dalej, zakładajcie na forach, gdzie działacie takie same wątki. Musimy wygrać. To na razie pierwszy etap, ale mając dużą przewagę mamy ogromne szanse, bo potem wszystko zależy już od jury. Proszę, pomóżcie.

  • Autor: nelcia1958 Data: 2006-06-19 22:08:13

    Mam nadzieję że się uda ja swój głos oddałam wczoraj

  • Autor: dorka Data: 2006-06-19 22:10:27

    Mi się wydaje, że to automat, niemożliwa taka ilość głosów w tak krótkim czasie. Kiedyś na forum głosowaliśmy na córcię joluś, też był podobny problem.

  • Autor: lucia75 Data: 2006-06-20 00:43:12

    też zagłosowałam i trzymam kciuki za wygraną!

  • Autor: marinik Data: 2006-06-20 14:04:42

    Głos oddałem, ale mam jedną refleksję. Czy nie ma wśród nas kogoś, kto mółby dotrzeć do sponsora konkursu i uświadomić mu cel na który przeznaczona jest nagroda jednego z potencjalnych zwycięzców?????????? Możę tak udałoby sie w pewniejszy sposób zabezpieczyc środki dla Martynki???????

  • Autor: kucharkalitewska Data: 2006-06-20 14:12:47

    Może celem jest np.kampania wyborcza jakieś partii???I dopiero będzie "chacha".Nie mogę zagłosować z gazety,bo mi nie przysłali linku,ale reklam banków to do spamu nie wrzucają.Jeśli do wieczora nie dostanę wiadomości,napiszę do nich i zlikwiduję konto.

  • Autor: miauka Data: 2006-06-22 11:01:21

    mi też nie przysłali tego linka. Poczekamy

  • Autor: igulec Data: 2006-06-20 16:38:28

    Użytkownik marinik napisał w wiadomości:
    > Głos oddałem, ale mam jedną refleksję. Czy nie ma wśród nas kogoś, kto mółby
    > dotrzeć do sponsora konkursu i uświadomić mu cel na który przeznaczona jest
    > nagroda jednego z potencjalnych zwycięzców?????????? Możę tak udałoby sie w
    > pewniejszy sposób zabezpieczyc środki dla Martynki???????

    Tez o tym pomyśleliśmy i na jednym z forów, gdzie trwa akcja dziś pojawiła sie taka informacja:

    "Dzwoniłam do ING BŚ!!

    Trafiłam na bardzo miłych i rozsądnych ludzi z marketingu: p. Magdę p. Macieja. Rozmawiałam z nimi ponad pół godziny

    Po pierwsze: wiedzą o iniecjatywie netowej "Martysia", bo znaleźli już info o tym na kilku forach
    Po drugie: widzą, że głosy narastają w nienormalnym tempie i śledzą to na bieżąco. Mają pełny zapis IP i czasu oddawania głosów - będą to wszystko BARDZO szczegółowo weryfikować (jak zapewnił mnie p. Maciej)
    Po trzecie: są bardzo poruszeni sprawą operacji Martynki i całą akcją dla Niej i postanowili sami coś zrobić, ale to jeszcze wymaga ustalenia pewnych szczegółów i dopracowania formalno-prawnego (póki co - nie zapeszam ).

    Zostawiłam im mój numer telefonu, bo prosili i będą się kontaktowali na bieżąco.

    Bardzo się ucieszyli, że ktoś do nich zadzwonił w tej sprawie.

    Ja też się ucieszyłam z tej rozmowy, naprawdę

    Nie pozwolimy oszukać małej Martynki!"

  • Autor: smakosia Data: 2006-06-21 09:15:28

    Brawo! Brawo! To wspaniale, że Twój jeden telefon dał tyle nadziei na popchnięcie tej ważnej sprawy do przodu. Jesteś "kochana" :-). Ściskam ciepło.

  • Autor: igulec Data: 2006-06-21 23:16:52

    Użytkownik smakosia napisał w wiadomości:
    > Brawo! Brawo! To wspaniale, że Twój jeden telefon dał tyle nadziei na
    > popchnięcie tej ważnej sprawy do przodu. Jesteś "kochana" :-).
    > Ściskam ciepło.
    Kochana jest dziewczyna, która "rozpętała" tę akcję na innym forum, ale przekażę ;)

  • Autor: miauka Data: 2006-06-22 11:49:43

    dostałam w końcu tego linka i nie da sie w nieego kliknąć. Nie wiem o co chodzi.

  • Autor: kucharkalitewska Data: 2006-06-22 15:06:41

    A ja nie dostałam nic,ani w spamie,ani w poczcie.Napisałam do nich i czekam na odpowiedż,ale jak już wspomniałam może chodzi o kampanię wyborczą jakiejś partii,np.związanej z GW.

  • Autor: Elek Data: 2006-06-22 15:22:41

    a mnie jak w końcu przyszło to na jednej poczcie nie mogłam otworzyć linka ,który przysłali , a na drugiej poczcie jak w końcu się otworzył ,to kazali mi zakładać konto -aby zagłosować .
    Cosik mi to nie pachnie czystą grą - ale być może się mylę i oby !!

  • Autor: Elek Data: 2006-06-22 15:36:55

    A może to ja cosik źle robię - oświećcie mnie !!

  • Autor: igulec Data: 2006-06-22 22:49:58

    Użytkownik Elek napisał w wiadomości:
    > a mnie jak w końcu przyszło to na jednej poczcie nie mogłam otworzyć linka
    > ,który przysłali , a na drugiej poczcie jak w końcu się otworzył ,to kazali
    > mi zakładać konto -aby zagłosować . CosikA  mi to nie pachnie czystą grą - ale
    > być może się mylę i oby !!

    Po prostu, tak myślę, niedokładnie przeczytałaś. Po kliknięciu w link zwrotny pisza, ze Twój głos został policzony i dodatkowo proponują założenie konta. Ale nie musisz go zakładać, zeby głos był policzony. Po prostu bank łapie się wszelkich mozliwych sposobów promocji.

  • Autor: Elek Data: 2006-06-22 23:28:55

    Oki - dzięki ! Zobaczę raz jeszcze .
    Pozdrawiam - Elek

  • Autor: mamicha Data: 2006-06-22 15:27:44

    głos oddany

  • Autor: Basienkaa0 Data: 2006-06-23 07:56:52

    mój tez

  • Autor: woila Data: 2006-06-25 11:16:59

    Podrzucam wątek do góry, bo może jeszcze ktoś nie zagłosował. Przypominam, że głosujemy do 30 czerwca, a zatem jeszcze kilka dni!

  • Autor: anya Data: 2006-06-25 22:57:08

    Ode mnie też już poszło.
    Wysłałam mailem do wszystkich znajomych - mam nadzieję, że nie odmówią pomocy!

  • Autor: anya Data: 2006-06-26 14:46:47

    Wątek do góry - pomóżcie Martynce

  • Autor: inka21 Data: 2006-06-26 17:46:20

    poklikałam, mam nadzieję ,że się uda

  • Autor: igulec Data: 2006-06-28 07:21:32

    Podrzucam, zostało kilka dni

  • Autor: igulec Data: 2006-06-29 21:05:35

    Podrzucę, bo został tylko jeden dzień. I dziękuję wszystkim za dotychczasowe głosy.

  • Autor: igulec Data: 2006-07-14 21:53:27

    Kochani, dziekuję wszystkim za głosowanie. Karta Martysi jest na pierwszym miejscu. Jeszcze tylko drugi etap konkursu, na który nie mamy wpływu - punkty niezaleznej komisji - ale jestem dobrej myśli.
    Jeszcze raz dziękuję.

Przejdź do pełnej wersji serwisu