Forum

Gawędy o jedzeniu

w drodze z Warszawy do Radomia

  • Autor: kremowa Data: 2006-06-20 13:38:45

    Jesli wybieracie się w podróż drogą z Warszawy na Radom gorąco polecam restauracje w Białobrzegach radomskich!! Niejedzie obwodnicą ,nadłuzcie drogi i koniecznie wstąpcie do ''Jędrusia'' lub ''Zodiaku'' / przepyszny ''Placek po zbójnicku''/No i LODY ,rewelacja/ pierwsza lodziarnia po wjechaniu do miasta od strony Warszawy/.Wiem co mówię jestem tam w każde wakacje, a po lody to kilka lat temu moi znajomi jezdzili specjalnie z Warszawy!

  • Autor: mada-chicago Data: 2006-06-20 13:51:38

    wow!!!!!!!!
    moje miejsca ulubione:):):):)
    w Zodiaku  - uwielbialam zupe solianke, kotleta po szwajcarsku i dufinki, do tego maja bar salatkowy:):):):)

    a lody rzeczywiscie najpyszniejsze:):):):)

    pozdrawiam:)

    ach te dufinki:)

  • Autor: RENIKA Data: 2006-06-20 14:56:48

    Ja mieszkam w Radomiu i do Białobrzeg mam niedaleko.Jednak nie bardzo smakują mi lody w tamtejszych lodziarniach.Mogłabym polecić  parę lodziarni w Radomiu, gdzie lody mają naprawdę zniewalający smak.Co do reateuracji to w którąś niedzielę muszę się wybrać na te placki, bo muszę przyznać że uwielbiam placki po zbójnicku.Pozdrowienia.

  • Autor: Anes Data: 2006-06-20 15:12:15

    Gdzie te lodziarnie w Radomiu z pysznymi lodami? Ja z Radomia,to może spróbuję lodów tu i tam.Pozdrawiam...

  • Autor: mada-chicago Data: 2006-06-20 15:35:12

    ja z Radomia tez nie pamietam zadnych dobrych lodziarni:(

    a w Radomiu placki po zbojnicku najlepsze sa na Poludniu, w malej knajpce na tej ulicy co autobus 7 jedzie na koncowy...
    sorki nie pamietam :(:(:(:(:(

    pozdrawiam radomianki:)


    mada-chicago rodem z Radomia

  • Autor: Aleex Data: 2006-06-20 16:35:54

    No to witam w klubie - radomianki!!! Anes - co Ty robisz w domu przy komputerze??? Miałaś być u mnie i pić kawę???!!!

Przejdź do pełnej wersji serwisu