Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Do ANIK78

  • Autor: sealand1 Data: 2006-06-20 16:37:49

    W komentarzu do drożdżówki nocnej napisałaś, że jej nie jesz ponieważ karmisz piersią. Bardzo mnnie to zdziwiło, ponieważ ja sama również karmię piersią od 5 m-cy i właściwie nie ma takiej potrawy której bym już nie jadła (no może poza bigosem i grochówką). Po raz drugi jestem mamą i przy pierwszym dziecku bardzo uważałam na dietę przez cały okres karmienia i niepotrzebnie, bo jak się teraz okazuje mogę jeść wszystko bo niuni nic nie jest. Tylko od czwartego m-ca próbowałam po kolei jeść rzeczy, których wcześniej unikałam i jak nic się nie działo wprowadzałam następne. Zastanawiam się co jest takiego w drożdżówce czego nie mogłaby jeść kobieta karmiąca? Może jest coś o czym nie wiem?

  • Autor: ZANTA Data: 2006-06-20 23:15:16

    Mnie tez !!!!  Ja podczas kazdej ciazy jadlam wszystko na co tylko mialam ochote i po porodzie nie bylo zadnego problemu ze musze sie ograniczac z jedzeniem bo dziecko ma alergie a karmilam dzieci do poltora roku.Najmlodszy mial tylko alergie na jajka, ale tylko dlatego ze w ciazy nie moglam im sie oprzec pod kazda postacia moglam je jesc o kazdej porze dnia i nocy. Moja rada jest taka ze pierwszo trzeba cos zjesc i obserwowac dziecko jezeli nic sie nie dzieje to dlaczego odmawiac sobie przyjemnosci 

  • Autor: Wiola1 Data: 2006-06-21 09:27:51

    Tu chodzi o truskawki, ANIK dodała je do drożdżówki, a one bardzo uczulają, nawet upieczone. Wiem to na swoim przykładzie, jak moje dziecko miało 2 m-ce zjadłam kawałaek ciasta z truskawkami i mój synek nastepnego dnia miał typowe plamy uczuleniowe na całym ciele.

  • Autor: sealand1 Data: 2006-06-21 21:48:43

    No też tak potem pomyślałam, ale dla zainteresowanych dodam że truskawki wcinam kilogramami :D

Przejdź do pełnej wersji serwisu