Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Komentarze smakołyka

  • Autor: ekkore Data: 2006-07-11 17:07:01

    wszystkie komentarze w przepisie na dżem smakołyka usunęłam - informuję wszystkich wpisujących się, aby potem nie było zadrażnień.

    A smakołykowi udzielam nagany   jeżeli ktoś grzecznie zwraca uwagę na błąd w przepisie to błąd się poprawia w przepisie, ewentualnie informując o tym w komentarzu.

    Z z całą pewnością dopiski w przepisie, świadczące o braku kultury wpisującego, nie są jego częścią składową i nie powinny się znaleźć w składnikach (chyba, że ktoś nie rozumie co to znaczy słowo składniki. Podejrzewajac ewentualnie taką możliwość, zbędne zdanie po lewej stronie przepisu usunęłam.

  • Autor: malina Data: 2006-07-14 08:18:59

    Możliwe, że smakołyk młodą osóbką jest. i tak to już bywa, że na pochyłe dzrewo wszystkie kozy skaczą - chcę tu powiedzieć, że w komentarzach do tego przepisu http://wielkiezarcie.com/przepis18553.html wplecione są niepotrzebne złośliwostki. Komentarz powinien być jednak rzeczowy, a na dodatek jak jest krytyczny, co samo w sobie na pewno nie jest miłe dla autora przepisu (choć przecie muszą być i krytyczne), to powinien być pozbawiony wszelkich niepotrzebnych dygresji wyśmiewających młody wiek autora przepisu lub jego brak doświadczenia.
    Nie pamięta wół, jak cielęciem buł?


  • Autor: malina Data: 2006-07-14 08:29:13

    Nie wiem dlaczego po kliknieciu na link wywala błąd, przepisem jest deser serowo - miodowy http://wielkiezarcie.com/przepis18553.html

    (Sorry, że post jeden pod drugim ale za mało czasu miałam na edycję

  • Autor: till Data: 2006-07-14 08:42:10

    Jeszcze raz przypominam , że miejscem rozmów jest forum , a nie komentarze . Wypowiedzi spod przepisu kasuję - Smakołyk i tak już otrzymała to na swoją pocztę .
    Forma , w jakiej zamieszczony jest przepis ( a więc i te ozdobniki , baloniki , kwiatuszki itd... ) pozostaje w dalszym ciągu w gestii autora przepisu .
    Może się to podobać lub nie ...
    Kwestia zamieszczania w kilku działach jednocześnie - jeżeli jest to uzasadnione , nie widzę tu problemu . Inna sprawa , kiedy zupa cebulowa trafia do ciast, deserów , różnych, przepisów dla leniwych , kuchni wietnamskiej , przekąsek i ryb. Wtedy kategorie nadprogramowe idą pod nóż .
    Ale to praca z kategorii Syzyfowych , pewnie będzie się z tym walczyć zawsze...
    Od uporządkowania deserów , nie ma dnia , żeby nie pojawiły się w nim przepisy z całkiem  innej bajki ....

    Smakołyk jest nowa , do tego zdaje się , że ma zasłużone wakacje ... trzeba dać Smakołykowi szansę . Jak każdemu .

Przejdź do pełnej wersji serwisu