Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Sposob na glod slodyczy.....

  • Autor: hamster78 Data: 2006-07-19 16:47:07

    Znalazlam wreszcie skuteczny sposob na powstrzymanie sie od jedzenia slodkich przekasek. Ranem i na drugie sniadanie zjadam musli z jogurtem lub mlekiem i nie chce mi sie slodkiego. Juz schudlam jakies dwa kilo i mam nadzieje na wiecej. Dobra rada dla tych ktorzy szukaja tez sposobu na to... pozdro

  • Autor: ilka76 Data: 2006-07-19 16:58:28

    To bardzo dobry pomysł. Ja zamiast zjadać batoniki czekoladowe typu Mars zajadam  się teraz  batonami z musli i jogurtem. Też są bardzo dobre chociaż ja specjalnie o dietę dbać nie muszę:))

  • Autor: nutella Data: 2006-07-19 22:57:30

    Tak, to prawda że musli albo otręby albo płatki owsiane jedzone codziennie likwidują całkowicie ochotę na słodycze:)

  • Autor: niutka Data: 2006-07-20 05:21:04

    Od dzisiaj u mnie na śniadanko będą musli, lub otręby, to pewne. Kurcze, mi się chce cały czas coś słodkiego, może to pomoże. Dzięki Wam dziewczyny za cenną poradę .

  • Autor: ekkore Data: 2006-07-20 07:58:11

    Heee- ja w ten sposób w zeszłym roku przytyłam. wcześniej na samo słowo otręby skręcało mnie. I nagle... to chyba zmiana smaku przypadająca raz na 7 lat (hehehe)... zaczęły mi smakować. Zamiast ciasta miseczka otrębów. Po jakimś czasie jakoś mnie przybyło. już nie lubię ...

  • Autor: emiloos Data: 2006-07-20 11:13:17

    Hihi... a ja jakoś od miesiąca jem płatki owsiane z jogurtem na śniadanie - codziennie, do tego szczypta cynamonu i też nie mam ochoty na słodycze. Pomijam już to, że za słodyczami nie przepadam ale czasem jakieś dobre ciacho się jadło a teraz jakoś nie mam smaka...

  • Autor: Janek Data: 2006-07-20 19:08:36

    ...przed zimą nie zaszkodzi, fakt, że po drzewkach nie poskaczesz...

Przejdź do pełnej wersji serwisu