Forum

Gawędy o jedzeniu

Częstochowa

  • Autor: cailleach Data: 2006-07-25 09:36:14

    Polecam rewelacyjną włoszczyznę w Częstochowie!! Maleńki barek Zio Carmelo zaraz przy dworcu, trzeba zejść bocznymi schodami a nie głównym wyjściem i zaraz jest (na przeciwko Depo clubu). Prowadzone przez Sycylijczyka, więc i kuchnia to nie tylko spaghetti tylko na przykład pyszne zapiekane bakłażany, czy kulki ryżowe ze szpinakiem i serem... I trzeba pytać, bo czasem są rzeczy, których nie ma na liście Ceny baaardzo przyjazne, solidne porcje. Oficjalny adres: Wolności 17, wejście przez pasaż. Tylko nie mają leżanek coby się zdrzemnąć jak się już nie mozna ruszać .

    A Wy co polecacie w Częstochowie? Trudno na coś trafić jak się nie wie, bo tam wszysto w podwórkach schowane...

  • Autor: cailleach Data: 2006-07-27 20:31:21

    no serio nikt z Częstochowy nic mi nie napisze? Jutro jadę tam na całe 5 dni i chciałabym spróbować czegoś ciekawego...

  • Autor: Sweetya Data: 2006-07-28 13:59:45

    może Częstochowianie wyjechali na wakacje;)))
    ja wybieram się do Częstochowy ok.15-ego-może skorzystam z Twojej ,,smacznej podpowiedzi''-dzięki!

  • Autor: korek Data: 2006-08-11 16:39:47

    Preferuję jedzonko domowe bo smaczne ,tanie i zdrowe.W związku z tym restauracji nie znam!
    Za to mogę polecić lodziarnio-kawiarnie Consonni, jest ich w mieście kilka.Najbliżej Jasnej Góry, III aleja budynek Cepelii, Romeo i Julia (też centrum miasta) na ul.Dąbrowskiego, róg Waszyngtona z Nowowiejskiego następna kawiarenka.Jest jeszcze kilka na terenie Cz-wy.Pyszne lody , wspaniałe wypieki własne, bardzo dobra kawa.
    Warto wejść , odpocząć po trudach pielgrzymowania,i rozkoszować się podawanymi tam smakołykami. POLECAM.( aniołek, bo miasto święte)

Przejdź do pełnej wersji serwisu