Forum

Pomysł czy Problem?

Przeczytane, a świeci się na niebiesko

  • Autor: dorka Data: 2006-09-08 23:36:49

    Przejrzałam wszystkie posty w frywolnych, wszystko przeczytane, a po otwarciu forum świeci pogrubiony druk, jakbym coś przeoczyła, coś nie tak mam, czy jak?

  • Autor: ekkore Data: 2006-09-09 09:37:07

    a nie przeglądałaś jako nie zalogowana przypadkiem?

  • Autor: dorka Data: 2006-09-09 21:20:45

    Nie pamiętam, a ma to jakieś znaczenie?

  • Autor: ekkore Data: 2006-09-10 08:30:48

    oczywiście - jak się nie zalogujesz to skąd system ma wiedzieć, ze to Ty?

    Czasami jak czytasz poszczególne posty one zostają na rozwiniętej liście konkretnego wątku dalej ciemnoniebieskie, ale po wyjściu do menu działu widać, ze przeczytane. A czasami jedna wiadomość się schowa - zwłaszcza przy długaśnych wątkach.

  • Autor: dorka Data: 2006-09-10 19:23:36

    Nie zrozumiałam Ciebie, czytam forum, jako zalogowana Dzięki, Kasiu, za odpowiedź, gdzieś tam pewnie jakiś wątek zgubiłam, choć wątpię, niech się świeci więc dalej. Pozdrawiam:)

  • Autor: ekkore Data: 2006-09-11 07:59:34

    wiesz co jeszcze moze być - masz wsystko przeczytane - ale np mogła nastąpić w międzyczasie modyfikacja - albo użytkownik sam w przeciągu "przysługującego" mu czasu na mdyfikację, albo my moderatorzy poprawiamy błędy (nie zawsze, ale zdarza się) - to też jest modyfikacja i wtedy też się zaznaczy jako wątek nie przeczytany

  • Autor: shoffix Data: 2006-09-11 22:49:06

    @dorka:
    Przejrzałam wszystkie posty w frywolnych, wszystko przeczytane, a po otwarciu forum świeci pogrubiony druk, jakbym coś przeoczyła, coś nie tak mam, czy jak?


    Zaloguj się >> wejdź do działu "frywolnych" >> z opcji Pokazuj wątki wybierz: nieprzeczytane >> odznacz/przeczytaj co trzeba i powinno być po sprawie. Finalnie wróć do ustawień początkowych = Pokazuj wątki: wszystkie.



    Skarbonka shoffixa:
    BTW 1. Zbieram na abonament dostepu do sieci Internet.
    BTW 2. Zbieram na bebechy do komputera + monitor.
    Szczegółowych informacji, gdzie wpłacać dobrowolne kwoty pieniężne, udzielam prywatnie via e-mail.



    pozdrawiam,
    shiludek
    '\/'
    /. .\
    --o00- \ -00o--
    shoffix
    * * * * * * * *

  • Autor: dorka Data: 2006-09-12 09:52:11

    Wielkiś Sho, pomogło!! Serdeczne dzięki

Przejdź do pełnej wersji serwisu