Forum

Rozmowy wolne i frywolne

zupa,zupa i po zupie

  • Autor: madziorek Data: 2006-10-02 20:13:10

    Hej wszystkim!! musze wam napisac co mi sie dzis przytrafilo.Otoz: chcialam podgrzac zupke a konkretnie rosolek.wyciagam z lodowki(bo gotowalam wczoraj).I nagle trrraaaachh!!!bec!!! Caly rosol wyladowal na podlodze.Ale sie wkurzylam.No i zabralam sie za robienie obiadu na nowo>Mialam malo czasu ale wymyslilam ziemniaczki z sosikiem (wg.wlasnej szybkiej receptury).Ale zostal mi jeszcze makaron ,wiec go podsmazylam na maselku i pychotka wyszla!! Pozdrawiam serdecznie

  • Autor: Duniasza Data: 2006-10-02 20:59:06

    Szkoda rosołku... ale grunt to dobry pomysł, by jakoś wybrnąć z sytuacji i nie być głodnym. A ten sosik to jaki skład?

  • Autor: madziorek Data: 2006-10-02 23:34:11

    Naprawde nic wielkiego,wszystko co mialam pod reka a mianowicie: miesko mielone podsmazylam dodalam kukurydze ,pieczarki i pomidorki z puszki.Doprawilam przyprawami ( na srednio ostro) I tak mysle co tam jeszcze dorzucic ??No i wymyslilam i dalam 2 lyzeczki musztardy (ta z gorczyca).Powiem szczerze smakowalo mi i rodzince rowniez.Ufff.....Jutro bedzie lepiej!! ha ha ha  haaaa

  • Autor: smakosia Data: 2006-10-03 07:54:35

    Brawo Madziorek! Tak się rodzą fajne pomysły :-) Gdybyś mnie chciała ugościć i miałabym do wyboru ten sosik albo rosół, to bez wahania wybieram sos . Pozdrawiam.

  • Autor: nina Data: 2006-10-03 08:51:06

    Widzę że rosół jest pechowy. Właśnie w niedzielę moja bratowa wylała do muszli rosół ponieważ wpadła jej do garka ścierka, taka od ścierania szafek. Ona konsekwentnie ugotowała drugiego kurczaka. 

  • Autor: Sweetya Data: 2006-10-03 11:54:46

    hahahaha-trzeba było wyżąć ścierkę do garnczka-zawsze to jakieś urozmaicenie smaku

  • Autor: Izuś Data: 2006-10-03 13:47:44

    Ja w wirze walki (goście) odcedziłam rosół do zlewu, zamiast makaronu. No cóż. Było jedno danie.

  • Autor: Janek Data: 2006-10-03 14:14:29

    Niezła "wpadka"... z czym podałaś "Makaron wykwintny Izuś'owy"
    Ja...

  • Autor: Izuś Data: 2006-10-03 14:17:21

    Makaron został pożarty następnego dnia, smażony z cebulką i jajusiem

Przejdź do pełnej wersji serwisu