Forum

Rozmowy wolne i frywolne

sklep internetowy

  • Autor: woila Data: 2006-10-10 21:37:01

    Kochani, mam do Was prośbę, otóż poszukuję jakiegoś sklepu internetowego z ubraniami na zimę, a konkretnie takie, które nadawałyby się do pracy na dworze zimą tj ocieplane spodnie, buty, kurtki itp. Stare rzeczy już się zużyły, dlatego już zaczynam poszukiwania. Praca w szkółce leśnej zimą (śnieg, deszcz) nie należy do komfortowych w związku z tym liczę na Waszą pomoc. Jeśli znacie jakieś adresy inernetowe (oprócz allegro), to będę bardzo wdzięczna za ich "podrzucenie"...

  • Autor: Janek Data: 2006-10-10 21:58:55

    przed chwila wrzuciłem w googlach"odzież robocza"....mnogie mnóstwo ... chyba coś znajdziesz (poza allegro)
    Ja...

  • Autor: woila Data: 2006-10-10 22:48:39

    Też szukałam w google ale marny wybór - większość sklepów mają ten sam towar ale różne ceny. Poza tym nigdzie nie widzę np solidnych butów gumowych ocieplanych (gdyby jeszcze miały sztywne "noski"..), ani kurtki na zimę ale i jednocześnie nieprzemakalnej, a spodnie to chyba trzeba szukać w narciarskich coby nie przemakały i było w nich ciepło... Patrzyłam trochę też na francuskich stronach - towar solidny i markowy ale te ceny....

  • Autor: Glumanda Data: 2006-10-11 07:48:54

    Jednym slowem .. dziura na rynku zbytu! :(

  • Autor: estanish Data: 2006-10-19 15:05:32

    W Krakowie jest sklep firmy " Kegel- Błażusiak " mają duży wybór. Rzecz są solidne. To jest rodzima firma z podhala. Ceny mają przystępne. Ja od lat kupuję u nich ubrania medyczne i sobie chwalę . Myślę ,że i inne rzeczy mają dobre . Myślę że można z tą firmą jakoś się skontaktować na odległość .Pozdrawiam Ewa

  • Autor: estanish Data: 2006-10-19 16:51:12

    teraz weszłam w wyszukiwarce na hasło kegel-błażusiak no i otwarło się trochę adresów radzę rzuć okiem Ewa

  • Autor: woila Data: 2006-10-20 12:58:55

    dzięki za podpowiedź ale nie mają tego, czego szukam...

  • Autor: trylobicik Data: 2006-10-22 13:18:31

    A może tu coś mają. Mąż często tam kupuje www.gros-bhp.com.pl. Ten sklep jest u mnie w mieście, więc jak coś, mogę pomóc. I jeszcze sąsiad tam pracuje

  • Autor: Jedd Data: 2014-04-07 12:00:18

    Masa jest tego typu sklepów jeśli jednak chodzi o typową odzież robocza to zobacz sobie multistar bo mają dość duży wybór przy relatywnie niskich cenach, ostatnio zamawialiśmy odzież, ale typowo do restauracji, ale z tego co przeglądałem to mają również do innych branż.

  • Autor: jolka60 Data: 2014-04-07 14:45:42

    Woila,szukaj w sklepach typowo dla leśników,np drwali.mają taką.Poza tym w niektórych sieciówkach są akcje,np w Normie (tylko,ze to Niemcy) 2 razy w roku.Są tam bardzo solidne ubrania i buty.takie wzmocnione,że nie chciałabym dostąpić zaszczytu kopnięcia takim. Jeszcze-sklepy z artykułami dla wędkarzy.Tez miewają solidne rzeczy.Jeszcze sklepy firmowe,np z piłami do drzewa (typu Stihl czy Husqvarna.

  • Autor: jolka60 Data: 2014-04-07 15:51:54

    Woila,szukaj w sklepach typowo dla leśników,np drwali.mają taką.Poza
    tym w niektórych sieciówkach są akcje,np w Normie (tylko,ze to
    Niemcy) 2 razy w roku.Są tam bardzo solidne ubrania i buty.takie
    wzmocnione,że nie chciałabym dostąpić zaszczytu kopnięcia takim.
    Jeszcze-sklepy z artykułami dla wędkarzy.Tez miewają solidne rzeczy.Jeszcze
    sklepy firmowe,np z piłami do drzewa (typu Stihl czy Husqvarna.

    Tu masz przykład takiego sklepu

    http://www.stihl.pl/Produkty-STIHL/01580/%C5%9Arodki-ochrony-osobistej-STIHL.aspx

  • Autor: Beata500 Data: 2014-04-07 16:08:36

    Chyba mnie oczy nie mylą, ale przez osiem lat to autorka wątku chyba znalazła te rzeczy. Myślę , że linki cenne dla innych poszukujących.

  • Autor: jolka60 Data: 2014-04-07 16:47:29

    .Faktycznie.Nie popatrzyłam na datę pierwszego wpisu.

  • Autor: mariateresa Data: 2014-04-07 16:53:17

    Na dobrą poradę czy namiar nigdy nie jest za pózno  -  zawsze ktos skorzysta.... ale autorka wątku już dawno mieszka na południu Francji i przez 8 lat  pewnie dużo się w jej życiu  "w tej materii"  zmieniło.

  • Autor: jolka60 Data: 2014-04-07 16:56:57

    Oby na lepsze,bo wiem "doświadczalnie",jak ciężka jest taka praca.

  • Autor: woila Data: 2014-04-07 22:32:55

    Dziewczyny, już nawet zapomniałam, że był taki post. Oczywiście od tego czasu zaopatrzyłam się co najmniej dwa razy w ciuchy, które poszukiwałam - nawet już nie pamiętam gdzie .

    W szkółce nie pracuję już od 6 lat i faktycznie jestem na południu, a tu słońce non stop ;) ale nie powiem, temat nadal aktualny, bo mój mąż jest operatorem wózków widłowych i buty chętnie sprowadza z polskich sklepów (różnych) , także Jedd i jolka60 chętnie skorzystam z Waszych podpowiedzi w imieniu męża ;) myślę, że nie ja jedna...

  • Autor: jolka60 Data: 2014-04-08 07:52:30

    Hej,miło,ze się odezwałaś.Zazdroszczę słońca.Jak znajdę cos ciekawego,napiszę,ale już masz ogólne namiary.

Przejdź do pełnej wersji serwisu