Forum

Figle na igle i pielenie ogródka

Kasztan jadalny

  • Autor: jola Data: 2006-10-16 18:07:51

    Chciałam się pochwalić moim kasztanem ,pierwszy raz mam takie zbiory .Nie ma tego za wiele ,ale zawsze coś .Mam nadzieję ,że będzie teraz coraz więcej.
    Jakieś ok 8 lat temu posadziłam do doniczki trzy dorodne kasztanki zakupione w sklepie[ od tej pory już nie spotkałam],wyrosła mi tylko jedna roslinka ,którą posadziłam w ogródku.




    mam nadzieję ,że będą smaczne.

  • Autor: ekkore Data: 2006-10-16 18:56:05

    Śliczna ta włochata wersja. Widziałam takie w Szwajcarii - byłam przekonana, że to ozdobna odmiana, a nie letnie ubranko maronów

  • Autor: madziorek Data: 2006-10-16 20:23:56

    Gratulacje!!!! Na pewno beda wspaniale i smaczne.Ja jadlam kiedys we Francji i powiem szczerze,ze bardzo mi smakowaly.

  • Autor: jola Data: 2006-10-16 21:12:31

    Ja też będąc w Paryżu szukałam kasztanów na placu Pigal ,podobno tam są najlepsze.Pozdrawiam serdecznie.

  • Autor: gosia64 Data: 2006-10-16 20:32:49

    No, prosze, jadalne kasztany w Polsce!!! A zawsze mi mowiono, ze w Polsce jadalnych kasztanow nie ma... A jednak sa!!! Gratuluje, ze udalo Ci sie je wychodowac! Ja mieszkam we Wloszech i bardzo lubie kasztany. Pozdrawiam serdecznie!!!

  • Autor: holly Data: 2006-10-30 16:14:47

    widziałam niedawno kasztany w bomi, nie wiedziałam że można je zasadzić, napewno kupię ;)) gratuluję plonów

Przejdź do pełnej wersji serwisu