Forum

Pomysł czy Problem?

aplikacja iexplore.exe

  • Autor: pavotek Data: 2006-10-26 08:49:43

    Witam i prosze o pomoc.
    Co jakiś czas,szczególnie po wpisaniu mojej wypowiedzi ukazuje sie komunikat microsoftu " błąd aplikacja iexplore.exe "
    i zamyka mi Wielkie Żarcie. Czemu tak się robi i jak można tego uniknąć
    Katarzyna

  • Autor: holly Data: 2006-10-26 08:55:40

    ja mam to samo->  zawsze gdy wklejam zdjęcie

  • Autor: ekkore Data: 2006-10-26 09:05:43

    Jak wstawiam zdjęcie też tak mam - zawsze wraca mi na stronę główną. Dlaczego nie wiem - przyjęłam jednak, że tak musi być i już

  • Autor: Domi Data: 2006-10-26 10:02:15

    Proponuję przeskanować komputerki, może jakieś brzydale-wirusy się przyplątały?

  • Autor: Pampas Data: 2006-10-26 10:07:26

    Proponuje zaprzestać używania tej aplikacji. Jest wiele innych przeglądarek internetowych znacznie bardziej stabilnych i zgodnych ze standardami. Generalnie IE jest jadną z nabjardziej zacofanych przeglądarek na rynku.
    Osobiście sugeruje przesiąść się na Firefoxa.

  • Autor: Domi Data: 2006-10-26 10:15:11

    Słuszna rada:) Ja polecam Operę. Uwaga dla użytkowników laptopów i kompów słąbszych - te przeglądarki zżerają więcej pamięci.

  • Autor: Pampas Data: 2006-10-26 11:27:43

    To,  że potrzebują więcej pamięci, to akurat nie jest prawdą. Owszem, uruchamiają się wolniej ale to wynika z zupełnie czego innego, między innymi z tego, że IE jest tak głęboko zakorzenionu w widowsach, że część bibliotek jest łądowanych do pamięci już podczas startu systemu.
    Opera jest fajna i bardzo szybka, ale niestety nadal ma problemy ze sporą ilością stron, szczególnie tych gdzie jest sporo skryptów w javascipt.

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2006-10-26 11:00:23

    Tak Pampasie popieram ...szczegolnie gdyby wielkie zarcie obslugiwalo Mozille Firefoxa. na raze wiele funkcji jest niewykonalnych przynajmniej u mnie...

  • Autor: Pampas Data: 2006-10-26 11:24:45

    WŻ zostało napisane pod Mozille. Jedyne co nie chodzi, to obsługa schowka w edytorze.

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2006-10-26 11:40:35

    no wasnie. Kochany Pampasie nie da sie czegos z tym zrobic? Nie moge nic kopiowac ani wycinac wszystko musze pisac na nowo albo przechodzic na explorer. Fajnie by bylo gdyby cos sie dalo z tym fantem zrobic.

  • Autor: malina Data: 2006-11-02 21:30:48

    Użytkownik Dorota zza plota napisał w wiadomości:
    > Nie moge nic  kopiowac ani wycinac wszystko musze pisac na nowo albo przechodzic na
    > explorer. Fajnie by bylo gdyby cos sie dalo z tym fantem zrobic.

    Dorotko, wycinać no to nie mogę też, ale z kopiowaniem sobie radzę, z klawiatury: ctrl+C kopiuje, ctrl+V wkleja. Mnie działa

Przejdź do pełnej wersji serwisu