Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

brzuch :((

  • Autor: wanilia_91 Data: 2006-11-03 16:56:51

    witam mam problem ćwicze juz miesiąc, jestem szczupła ale mam problem nie moge pozbyc sie tłuszczyku na brzuszku :( wystarczy ze zjem małe sniadanie i moj brzuch wyglada jak balon :/ czasami staram sie nie jesc wogóle ale to rzadko mi sie zdarza.nie stosowałam zadnych diet.moze powinnam jakos zastosowac?jak tak to jaka?czekam na wasze propozycje

  • Autor: Gapa_1410 Data: 2006-11-03 17:25:58

    Wanilia, ja mam tak samo! Po prostu identycznie. Moja mama myślała, że może bym się spytała jakiegoś dietetyka, ale póki co nie spytałam... Nie wiem co z tym zrobić.

  • Autor: holly Data: 2006-11-03 17:58:21

    może to po prostu wzdęcia?

  • Autor: HCICK Data: 2006-11-03 19:01:38

    wiesz co mnie sie wydaje ze sa to dwie rozne sprawy 1. tluszczyk na brzuchu to poprostu taka przypadlosc pewnej grupy kobiet i najlepsze sa brzuszki po 5-10 codziennie przez 3 m-ce i sa efekty a po 2. balon na brzuchu po sniadaniu to nie to samo co tluszczyk moze wzdecia moze zla praca powlok brzusznych wszystko zalezy od wieku ,sposobu odzywiana,grupy krwi i jest wiele innych cznnikow.Diety bym nie polecala ale obserwacje wlasnego organizmu poczym co zjesz tak jest lub mniej .Podstawowe zasady  zywieniowe: pij 0,5 godz przed posilkiem lub 2h po posilku. nia lacz nabialu z tluszczem i kwasnych poraw z tluszczem nie jedz owocow i slodyczy na deser. poczytaj sobie www.biomol.pl tam sa naprawde madre porady i sprawdzona na 1 mln pacjentow !

  • Autor: madziorek Data: 2006-11-03 20:52:43

    Chyba najlepszym rozwiazaniem beda "brzuszki"-sprobuj cwiczyc !!co tydzien zwiekszajac liczbe.Powodzenia

  • Autor: wanilia_91 Data: 2006-11-03 21:01:14

    robie 30 brzuszków dziennie i czasami pomaga a czasami brzuuszek powraca.wyglada na to ze sie zle odżywiam

  • Autor: wanilia_91 Data: 2006-11-03 21:03:19

    jaką diete byście mi roponowali?

  • Autor: madziorek Data: 2006-11-03 21:03:21

    no to musisz uwazac-unikac fasoli,kapusty grochu itp.

  • Autor: lidia Data: 2006-11-03 22:30:55

    Myślę, że HCICK ma rację to mądra rada, na to składają się naprawdę rózne "składniki" , pozdrawiam

  • Autor: wanilia_91 Data: 2006-11-03 22:40:38

    hmm...czasami wolałąbym wogóle nic nie jesc wtedy moj brzuch wyglada ok ale ja bez jedzenia nie wytrzymam ;P dzieki za rady HCICK :)

  • Autor: pau_pau85 Data: 2006-11-03 23:56:13

    Hmm... A może spróbuj tego serka "DANON ACTIVIA" czy jakoś tak.. Może masz poprostu wzdęcia? Albo częste zaparcia? Nie ma się z czego śmiać, sama mam podobnie. I chociaż jestem szczupła osobą to czasem po posiłku wstydzę się założyć przylegającą do ciała bluzkę... Sama nie próbowałam tego serka, ale chyba się skuszę. podobno po dwóch tygodniach codziennego jedzenia problrm z "BRZUCHEM BALONEM" znika.

  • Autor: sylwia123 Data: 2006-11-04 09:22:32

    Tak posłuchaj pau_pau85,powinno pomóc.Pozdrawiam.

  • Autor: vena1980 Data: 2006-11-04 12:34:39

    Też uważam, ze problemem mogą być wzdęcia i problemy z (pardon) wypróżnianiem się. Ja swojego czasu też miałam z tym ogromne problemy, ale to głównie przez helicobacter pylorii. Jeśli się okaże, że to wzdęcia, to polecam Ci espumisan. Mi naprawdę pomógł - do tego nie uzależnia.
    Ja codziennie jem na śniadanie płatki z mlekiem, a do tego dwie łyżki otrębów. Można je jeść też na chlebie, z jogurtem, serkami, itp. To też działa na trawienie i dobrze reguluje system trawienny.
    Mam nadzieję, że Ci choć trochę pomogłam.

  • Autor: wanilia_91 Data: 2006-11-04 12:43:36

    najpierw sprubuje z serkami a jak nie pozmoze to bede postepowac wedlug rad veny1980

  • Autor: diehappy Data: 2007-06-30 18:05:41

    Bardzo dobre ćwiczenia na brzuch -> http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=176
    Ćwiczyłam i wytrzymałam do końca, widziałam efekty, miałam piękny zarys ,mięśni, ale zaniedbałam to i znów mam tłuszczyk na brzuchu.... Też się nie mogę jego pozbyć,ale jakoś nie mam sił, zeby znów powtarzać te ćwiczenia. Zawszę można spróbować. Pozdrawiam

  • Autor: occulta Data: 2007-09-18 19:21:56

    Też zdecydowanie polecam 6 Weidera, właśnie chce do nich wrócić, bo naprawdę są skuteczne

  • Autor: Melante Data: 2007-11-22 22:35:46

    vena ma rację. Miałam bardzo podobny problem, a nie było wesoło, bo byłam wtedy nastolatką i wszelkie odchudzające diety nie wchodziły w grę z powodów zdrowotnych. Dietetyk kazał mi wtedy jeść pełnoziarniste płatki typu musli z jogurtem zamiast mleka, albo z sokiem owocowym, ale takim niesłodzonym. Pomagają też rodzynki, suszone daktyle i śliwki. No i oczywiście brzuszki. Jeśli robisz 30 brzuszków, to spróbuj trenować różne partie mięśni brzucha, najpierw mięśnie proste (zwykłe brzuszki) 10 powtórzeń, a potem mięśnie skośne (wtedy należy - normalnie zgięte pod kątem nogi - położyć na którąś ze stron i dopiero wtedy robić skłony) też po 10 na każdą stronę.
    Jak go weźmiesz w dwa ognie (brzuszek) to nie ma silnych, żeby nie pomogło! Powodzenia!

  • Autor: Minnie Data: 2007-07-01 18:33:22

    a moze sprobuj zastosowac diete zgodna z grupa krwi ? znjadziesz na pewno w internecie. Tam sa wybrane skladniki dla kazdej grupy ktorych powinnno sie unikac a ktore sa polecane. Dieta ta nie tylko pozwala zgubic zbedne kilogramy ale wzmacnia organizm i pozwala sie lepiej czuc!polecam aha i jeszcze mam cwiczenia na brzuch. Brzuszki moze sa i dobre ale zauwazylam ze nie dzialaja zbytnio na ta dolna warstwe brzucha. Poloz sie na plecach i unies nogi prostopadle do ziemi. rob kolka coraz bardziej zamaszyste z kazdym obrotem znizajac troche nogi w dol. mocno napinaja sie te dolne miesnie az czuc takie ciepelko i jest to efektywnwe cwiczenie, polecam i powidzenia

  • Autor: wanilia_91 Data: 2007-07-03 01:18:11

    dziekuje za ćwiczenia i rady skorzystam z nich :)

  • Autor: kluska85 Data: 2007-07-16 23:40:52

    Kochana...:) W temacie podałam Ci link, gdzie znajdziesz ćwiczenia na wyrzeźbiony brzuszek... wydaje mi się, że te ćwiczenia są godne polecenia... Nie przejmuj się tym, że po jedzeniu Twój brzuch zmienia rozmiar, ponieważ to chyba nie jest oznaka przytycia, co!!?? Wtedy nie świadczy to przecież o pojawieniu się tłuszczyku, ponieważ nawet nie zdążył strawić się pokarm!! Jedz regularnie, nie podjadaj między posiłkami, a wszystko będzie ok!! Ja jadłam regularnie, nic, dosłownie nic nie jadłam między posiłkami i schudłam 13 kg!! (W sumie, to nadal tak jem) Jeśli chciałabyś schudnąć, to polecam taki sposób jedzenia... tylko pamiętaj, absolutnie nic między posiłkami (żadnego cukiereczka, soczku, nic oprócz herbatek ziołowych, wody...) życzę powodzenia... Serdecznie pozdrawiam Cię

  • Autor: ptyśka Data: 2007-09-21 18:21:52

    Wanilia, a czy Ty masz nadwagę? ile masz wzrostu i ile wazysz?trzeba się zdecydowac czy masz tluszczyk, czy wzdecia:)w kazdym razie polecam na wzdecia espumisan, staraj sie jesc powoli, dokladnie przezuwajac, nie rozmawiaj podczas jedzenia, bo nalykasz sie powietrza. unikaj grochu, fasoli, kapusty i jablek(rozpychaja zoladek), jedz duzo warzyw i od czasu do czasu otreby lub otrebowe ciasteczka. mozliwe tez ze masz wade kregoslupa(poglebiona lordoze0 i stad wystajacy brzuszek. a jesli chodzi o cwiczenia to rzeczywiscie niesamowite efekty daje 6 weidera. tylko pod koniec jest b meczaca;)aha i lepiej jesc malutkie porcje ale czeste.i absolutnie sie nie głodź!od tego tez mozna miec brzuszek!!!(skrajne przypadki-obrzęki glodowe).pozdrawiam:*

  • Autor: nina Data: 2007-09-25 12:04:43

    Mam pytanie dla osób które uprawiały aerobiczną 6 Weidera. Jak rozumiec pojęcie np. 3 serie. Czy należy cwiczyc 3 razy dziennie, czy powtórzyc 3 serie od razu ?

  • Autor: occulta Data: 2007-09-25 23:45:58

    1 seria = każde ćwiczenie 6 razy; 2 serie = każde ćwiczenie 6 razy, jak skończysz to jeszcze raz każde ćwiczenie 6 razy i tak dalej. Każda seria to wykonanie wszystkich ćwiczeń z określoną liczbą powtórzeń (bo jest od 6 do 24 w późniejszych fazach);

  • Autor: ptyśka Data: 2007-09-26 12:02:51

    Cwiczy się raz dziennie(najlepiej rano), od razu 3 serie. miedzy nimi mozna robic 3minutowe przerwy:)powodzenia!

  • Autor: Milka Data: 2007-11-10 10:46:47

    Hej jak już wyprubujesz serki Actiwie ( u mnie podziałały), diety i ćwiczenia i nic nie pomoże to radzę sie wybrać do gastrologa na badania. Możesz mieć coś nie tak z trawieniem albo być na coś uczulona. ( na jakiś pokarm) Ostatnio nawet dorośli ludzie nagle dostają uczuleń pokarmowych. Pozdrawiam

  • Autor: anay Data: 2007-11-21 23:56:09

    Dorastacie dziewczynki :) przywitajcie kobiecość.
    Aha, nie wierzcie w twarde jak stal brzuchy gwiazd - rygorystyczna dieta oraz skrajne odwodnienie na dzień przed planowanym występem (nie mówiąc o i liposunkcji eksponowanych elementów).
    Zapytajcie pierwszego lepszego trenera kulturystyki.

    Lepiej polubić te minimalne przecież krągłości, niż się wieszać.

  • Autor: kika-35 Data: 2008-09-04 09:25:34

    a wg mnie najlepiej iść do lekarza, bo wzdęcia to nie tłuszczyk...
    Jak już gdzieś wcześniej pisałam, mnie autentycznie ACTIMEL pomógł-jeden na czczo...

  • Autor: kika-35 Data: 2008-09-04 09:26:00

    dodam jeden dziennie na czczo...

Przejdź do pełnej wersji serwisu