Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Pytanie do Maddaleny...

  • Autor: lidia Data: 2006-11-04 22:07:04

    Mddalena, przepraszam,ze zapytam czy Ty mieszkasz we Flensburgu w Niemczech?

  • Autor: Maddalena Data: 2006-11-05 11:26:41

    tak

  • Autor: lidia Data: 2006-11-05 20:01:52

    Byłam kilka razy w Flensburgu w maju na zakupach z moją kuzynką która mieszka niedaleko Husum w Bredsted (przepraszam ale nie pamiętam jak te miejscowości pisze się poprawnie)
    może pojadę do Nich na Święta, bardzo za Nią i jej dziećmi tęsknię , ma 6 letniego synka i 2,5 letnie bliżniaki (kochane rozrabiaki) uwielbiam do nich jeżdzić, przy nich odpoczywam i nabieram sił. Flensburg to bardzo ładne miasto i jest zaprzyjażnionym miastem Słupska , miasta w którym mieszkam
    pozdrawiam

  • Autor: Maddalena Data: 2006-11-05 21:00:55

    to prawda, Flensburg jest pieknym portowym miasteczkiem, ok.75 ooo mieszkancow, z bardzo dobrym zapleczem kulturalnym.sporo tutaj sie dzieje, ale jednak dla mnie jest troche za maly. mamy w planach przeniesc sie do jakiegos wiekszego miasta, bo nie ma co sie oszukiwac Fl to jednak prowincja, a jak sie mieszkalo dotad w duzym miescie, teskni sie za tetniacym zyciem miastem. jezeli chodzi o zakupy lubimy zapuszczac sie wlasnie do Husum:)) dla mnie we Fl nie ma nic ciekawego. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma:))

  • Autor: Malena Data: 2006-11-05 21:37:20

    Zapraszam do Hamm, bedziemy wtedy sasiadkami.

  • Autor: Maddalena Data: 2006-11-06 21:24:06

    nigdy nic nie wiadomo:))

Przejdź do pełnej wersji serwisu