Forum

Galeria

Maciek z rodzicami ;-)

  • Autor: Shanna Data: 2007-05-11 11:38:57

    Witajcie.
    Mojego synka juz pewnie niektorzy z Was widzieli. Tym razem "objawiamy" sie cala trojka. Mieszkamy w Szkocji, i przyznam, ze tutejsza kuchnia nie do konca przypadla nam do gustu. Wszytko tu gotowe, wystarczy wlozyc do mikrofali. Dlatego tez, korzystam z Waszych przepisow i co ciekawe-moj maz, ktory w kuchni dotychczas niewiele przebywal, zabral sie za piecznie, twierdzac ze przepisy na WZ sa rewelacyjne i latwe. I slodkosci wychodza mu wspaiale. Zamieszczajcie wiec kolejne przepisy. My tez dodajemy cos od siebie i zapraszamy do wyprobowania ich.
    Pozdrawiamy serdecznie wszystkich koneserow dobrego jedzenia ;-)

  • Autor: smakosia Data: 2007-05-11 12:19:53

    Oj, jakie sympatyczne fotki! Komentarz też bardzo ciepły i serdeczny. Miło wiedzieć, że mimo, iż jesteście tak daleko, to jesteście "tak blisko". Pozdrawiam Was serdecznie i buziak dla Waszego synka.

  • Autor: kasia.terlecka Data: 2007-05-11 12:20:01

    ale fajny maluszek - ja tez posiadam dwoch takich szkrabow. Oskar ma 3 latka a Maya 8 miesiecy. A ile ma Macius? My mieszkamy w Irlandii i tez tu kuchnia straszna!!:)

  • Autor: Shanna Data: 2007-05-11 12:33:25

    Maciej skonczyl kilka dni temu 15 miesiecy. Maly rozrabiaka i zarlok z niego ;-)))))Milo wiedziec ze jestes tak blisko nas, bo w sumie blizej do Ciebie niz do Polski.

  • Autor: kasia.terlecka Data: 2007-05-11 12:58:46

    no to pewnie zabiegana jestes ... oskar mial poltora roku jsk  przybylismy do irlandii..pamietam go takiego. odezwij sie na gg to pogadamy czasem. pzdrawiam

  • Autor: Chaciska_4 Data: 2007-05-11 13:47:58

    Ślicznusi ten wasz synek :) I jak miło bo ja za miesiąc mam zostać matką chrzestną 1,5 rocznego chłopca a nie bardzo wiedziałam jakie duże jest takie dziecko :) Teraz juz wiem. Pozdrawiam was serdecznie!

  • Autor: monia00 Data: 2007-05-11 15:48:51

    Pozdrowienia z Chicago dla Ciebie , meza i synka przesyla Monika .
    U mnie w domu panuje polska kuchnia .W Chicago to jak w Polsce : jedzenie ,TV , prasa , sklepy , koscioly , jezyk ... wszystko "po polsku" .
    Jedynie tesknota za ojczyzna jest w sercu . A jak jest u was ?

  • Autor: luckystar Data: 2007-05-14 13:53:48

    Alez slodki ten Twoj Michalek!!!! Wspaniala rodzinka, zycze Wam duzo szczescia w nowej ojczyznie - maryla

  • Autor: alfredo Data: 2007-05-18 10:27:58

    Tez mam takiego rozrabiake ale moj ma juz 3,5 roku i na imie Piotrus. Pozdrawiam was serdecznie.

Przejdź do pełnej wersji serwisu