Forum

Pomysł czy Problem?

Pytanie o komentarze

  • Autor: Mloda Data: 2007-05-11 16:54:33

    W związku z znalezieniem przez alelen sposobu na odzyskiwanie przepisów, mam pytanie czy mozna by było skopiowac także komentarze do przepisu???
    Napewno wielu osobom, które maja ochotę wypróbowac dany przepis one pomogą. Mam pomysł, żeby każdy kto chce skopiowac komentarze, wstawiał je jako własny z informacja na początku,że w związku z awaria strony i co za tym idzie utrata przepisów, zamieszcza wczesniej wstawione komentarze
    Co o tym myslicie??

  • Autor: Elek Data: 2007-05-11 16:59:52

    Ja myślę , że to dobry pomysł , ponieważ niejednokrotnie w komentarzach były też cenne rady i modyfikacja przepisu !!
    Jestem ZA wklejaniem tych komentarzy !!

  • Autor: Mloda Data: 2007-05-11 17:07:56

    Wyglądałoby to mniej więcej tak :
    http://wielkiezarcie.com/przepis21567.html

    Mam nadzieję, że to jest zgodne z prawem i regułami strony (szczerze, nie znam sie na tym), no i oczywiście że moderatorzy nie mają nic przeciwko, dlatego prosze tez ich o zdanie.
    Jeśli jest cos nie tak, to niech moderatorzy najwyżej zareaguja i usuna ten komentarz

  • Autor: Elek Data: 2007-05-11 17:42:47

    Ja bym to tak napisała : >>> W zwiazku z awarią i utratą tak przepisu jak i komentarzy do niego ,
    zamieszczam odzyskaną z netu kopię ( łącznie z komentarzami ) <<<
    ---------- oczywiście tak na czerwono i dużymi literami --------------------

    w tym co Ty napisałaś nie wiadomo skad masz te komentarze do przepisu - ale to jest tylko moje skromne zdanie .

  • Autor: Mloda Data: 2007-05-11 17:57:27

    Masz rację, trzeba to jakos ładniej i zgrabniej zorganizowac... Dzieki za uwagi! Właśnie przed chwilka sobie myslałam, że to z jednej strony jest dobre rozwiązanie, ale tylko dla uczciwych, Ci drudzy mogą byc nie dokońca szczerzy i w porządku i w ten sposób dopisac w tych komentarzach, co im sie podoba...
    Kurczę, jak to zrobic??
    Szkoda tych komentarzy, byłyby napewno dla wielu cenną wskazówką...:(

  • Autor: Elek Data: 2007-05-11 18:03:45

    Młoda - ja myślę ,że wklejaj przepis razem z komentarzami i tą na czerwono uwagą !!
    Przecież jest możliwość ewentualnego sprawdzenia czy ktoś nie podopisywał - mozna wejść w dany przepis przecież właśnie w taki sposób jak my teraz .
    Myślę ,że nikomu nie będzie się chciało zmieniać - dodawać komentarzy :)
    Mnie - pisząc to - nie chodziło o nieuczciwość kopiujących - tylko o info ,że przepis jest z "" odzysku "" i komentarze do niego też :)

Przejdź do pełnej wersji serwisu