Forum

Pomysł czy Problem?

Mam problem...:(

  • Autor: luckystar Data: 2007-05-12 04:45:09

    Probuje wstawic na nowo moje artykuly i wszystko jest OK ale w momencie jak udostepniam artykul to natychmiast pokazuja sie pod nim komentarze.
    Problem polega na tym, ze sa to komentarze nie do tego artykulu i tak raz byly to komentarze do artykulu Hutonga, za nastepnym razem do jakiejs nalewki .....nie wiem co sie dzieje.... Ja jestem absolutnie ciemna w tej kwestii :(( czy ktos mnie moze oswiecic co ja robie zle???
    Moze wytlumacze jak to robilam a wiec na zasadzie "copy i paste" najpierw wstawilam artykul potem zrobilam copy komentarzy ale jak zrobilam paste i udostepnilam to komentarze "zwariowaly" i zamienily sie na jakies inne....Wrrrrr!!!!

  • Autor: Elek Data: 2007-05-12 08:33:36

    Marylko - moim skromnym zdaniem najpierw skopiuj swoje opowiadanie i je zapisz oraz udostępnij  - a dopiero wtedy kopiuj odpowiadające opowiadaniu komentarze i też wklej po opowiadaniem - tak  jakbyś to Ty ten komentarz pisała .
    Chyba pownno się w ten sposób udać .
    Powodzenia we wstawianiu !!

  • Autor: luckystar Data: 2007-05-12 14:16:02

    Elku, niestety zrobilam tak ....dwa pierwsze artykuly sa udostepnione a pod nimi komentarze do ......czego tylko chcesz i dzieje sie to automatycznie

  • Autor: luckystar Data: 2007-05-12 14:27:03

    Melduje, ze dzieki pomocy Till juz sie uporalam z problemem :)) Odpowiednie komentarze postaram sie dodac do tych artykulow pozniej.
    A pozostale artykuly tez jakos okrezna droga bedziemy wstawiac sukcesywnie :)))

Przejdź do pełnej wersji serwisu