Forum

Pomysł czy Problem?

Nic nie wiem :(

  • Autor: nadia Data: 2007-05-13 23:13:23

     Znalazłam niektóre moje przepisy, naciskając kopia widziałam je dokładnie razem z komentarzami, ale co z tego jak nie wiem co dalej trzeba zrobic :(((

  • Autor: till Data: 2007-05-13 23:22:43

    Wejdź u nas w Dodaj przepis, tam wypełnij odpowiednio okienko z tytułem odnalezionego przepisu, a treść przepisu z ewentualnym zdjęciem skopiuj z tego, który odnalazłaś w Googlach. Potem udostępnij, zapisz i już.

  • Autor: nadia Data: 2007-05-14 00:06:10

    Dziękuję Till za pomoc, udało się:) mam tylko jedno jeszcze pytanko dlaczego jak skopiowalam komentarze na samym wstępie jest napis: nadia w 2007.05.13 napisała czy można to ominąc?

  • Autor: Ave Data: 2007-05-14 09:28:11

    Tak są zapisywane komentrarze. Żeby była jasnośc, że są to komentarze które odzyskałaś, zanim wyslesz komentarze napisz pierwsze zdanie wyjasniające sprawę Np. z powodu awarii serwera i zaginięcia przepisu zamieszczam odnalezione komentarze do tego przepisu.Lub coś w podobie. Pozdrawiam

  • Autor: nadia Data: 2007-05-14 10:16:03

    Dziękuję Ave, ale chyba się troszkę pospieszyłam i już do komentarzy nic nie mogę dopisac, ani zmienic. Jak znajdę kolejne przepisy to postaram się dostosowac do Twojej propozycji :) Jeszcze raz dziękuję!

  • Autor: smakosia Data: 2007-05-14 10:42:33

    Nadiu, jak już znajdziesz zaginiony przepis, to otwórz sobie na WŻ nowy przepis. Wtedy skopiuj na google np. lewą stronę odnalezionego przepisu i wklej w tym nowo tworzonym. To samo z prawą stroną czyli najpierw kliknij "kopiuj" a potem znów "wklej". Na koniec pod komentarzami wpisz informację, że odzyskałaś swoje komentarze po awarii serwera i postępuj jak w przypadku przepisu, czyli znów "kopiowanie" i "wklejanie". Mam nadzieję, że nie napisałam tego strasznie zawile? W razie wątpliwości daj znać.

  • Autor: nadia Data: 2007-05-14 20:18:00

     Dzięki już sobie poradziłam :)

  • Autor: Elek Data: 2007-05-14 20:36:37

Przejdź do pełnej wersji serwisu