Forum

Pomysł czy Problem?

Bez komentarzy

  • Autor: nadia Data: 2007-05-14 14:59:38

     Z całym szacunkiem, ale daruję sobie wklejanie komentarzy, bo naprawdę mi to nie wychodzi :((( Niewiem jak to się stało, że w przepisie TARCZA SLODKIEGO WOJOWNIKA zdublowałam komentarze, najpierw mi nie chciało wejśc a potem podwójnie... :(  Chyba skoncentruję się na przepisach, bo w tamtych sprawach jestem ciemna i powoli mam dosyc :(((

  • Autor: Elek Data: 2007-05-14 15:16:39

    nadiu - szkoda ,ze sobie odpuszczasz wklejanie komentarzy :(
    czasami w nich sam autor przepisu dodatkowo ciekawe informacje umieszcza .
    Przecież nie od razu muszisz wszystko wklejać - powoli - a napewno się Tobie to uda :))))
    Nie wiem jak Ty to robisz - ale komentarze kopiuj i wklejaj tak jakbyś sama dodawała pod daną potrawą komentarz:))
    Napewno Ci sie uda !!  Powodzenia - Elek

  • Autor: nadia Data: 2007-05-14 15:34:40

     Dziękuję Ci Elek za słowa otuchy, ale jak próbowałam wysyłac komentarze tak jak mówisz to występował bład i nic z tego nie było, nadal niewiem jak ja wkleilam te komentarze podwojne.... ale chyba sobie zrobie przerwę , tzw.....ostatni oddech kaczuchy ;)))

  • Autor: Mloda Data: 2007-05-14 16:47:46

    nadio- czasami jak kopiowałam komentarze, to też wyskakiwał mi jakis błąd "Fatal error..." ale próbowałam odświeżac stronę i to pomogło, jakoś wchodziło... Trzymam kciuki że Tobie też się uda...

  • Autor: shiraja Data: 2007-05-14 19:10:41

    ja własnie jestem w pełni szczescia bo znalazłam
    swoje przepisy przez google. komentarze tez idzie wkleic.
    najpierw kopiujesz przepis, udostepniasz i zapisujesz.
    a potem kopiujesz komentarze i wklejasz w DODAJ KOMETNARZ
    dasz rade. buziaki wielgasne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Autor: nadia Data: 2007-05-14 20:04:37

    Zrobiłam mnóstwo błędów, ale te co się udało wkleic to są, miałam też bez komentarzy - wiem ze były ale teraz nie ma...no trudno, to co się dało to zrobiłam, dzięki ;)

Przejdź do pełnej wersji serwisu