Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Dieta Lajanka.

  • Autor: Kasia cz Data: 2007-05-15 19:56:01

    '' Wypróbowałem wszystkie i moj sposo uważam za najlepszy. Odstawiłem , chleb, ziemniaki, makarony, ryże, słodycze, kasze. Od 30 kwietnia zaczęłem się opdchudzać jedząc, mięso, pod każdą postacią bez sosów. Do tego kiełbasę kiedy mam ochotę. Między posiłkami kiedy byłem głodny, zjadałem  warzywa, surowe jak i gotowane, bez bułki tartej. Do tego pomidory, ogórki. Podstawą jednak nadal mięso i kiełbasa. W miesiąc schudłem 13 kg. W tej chwili mam mniej 22 kg. Nadal moja dieta mi nie obrzydła.Czuję się najedzony i zadowolony. Pozwalam sobie teraz od czasu do czasu na słodkie, wypiję kielicha i... nie tyję. Życzę powodzenia. Acha, po badaniach lekarskich okazało się, że mam ciśnienie 80/120. cholesterol 172, cukier 67.'

    Brawo Lajanku! Twoja dieta jest naprawde rewelacyjna.Ja do tej pory nie potrafilam sie odchudzic, zawsze wracalam do starych nawykow zywieniowych, nie wytrzymywalam dwoch dni. Probowalam nawet diety kapuscianej,doszlo do tego ze kapucha zakisla:-)). Ta dieta podoba mi sie gdyz nie trzeba sie katowac. Na poczatku nie wyobrazalam sobie obiadu bez ziemniakow, kanapki bez chleba, teraz potrafie zjesc miecho z salatka, ''kanapke'' z papryka zamiast buly. Musze przyznac ze w ciagu 4 dni zrzucilam 2 kg , a co najwazniejsze nie chodze glodna.Buziaczki dla Ciebie, i mam nadzieje ze pozbede sie tych niby malych ale jakze uciazliwych 6 kg.Pozdrawiam wszystkich odchudzajacych i naprawde polecam taki rodzaj diety.

  • Autor: eva67 Data: 2007-05-15 20:32:52

    Trzymam kciuki.Na pewno Ci sie uda.
    Podpowiedz mi proszę,na obiad jesz tylko kotlet(bez dodatków)?

  • Autor: eva67 Data: 2007-05-15 20:34:02

    trzeba mieć silną wole,żeby nie podjadac.

  • Autor: Kasia cz Data: 2007-05-15 21:36:14

    Ewunia na obiad jem miesko i duzo surowki zamiast majonezu, ktory do tej pory dodawalam do surowek daje italian dressing( olej, ocet, przyprawy)Pije duzo wody, jem owoce.Nawet nie mam ochoty na slodycze,z czego jestem bardzo zadowolona choc zdziwiona, bo do tej pory zajadalam sie nimi.

  • Autor: luckystar Data: 2007-05-15 21:28:34

    Brawo Kasiu, ja juz od lat nie jem ziemniakow, tylko raz do roku w Thanksgiving (1 lyzka stolowa) ryz prawdopodobnie w podobnych ilosciach i tak mysle coby jeszcze odrzucic.....chyba wiem te 6 pierozkow ravioli raz na 2 tygodnie. Chleb jemy tylko z maki gruboziarnistej, ciemnej a i tak nie moge sie pozbyc tego co przybylo :((.
    Ech, chyba to juz "starcze tycie" jak mowi moja bratowa :)))

  • Autor: Kasia cz Data: 2007-05-15 21:49:29

    Marylko, byc moze za krotki okres, aby sie wypowiadac, ale chyba da sie zyc bez tych ziemniakow.:-)Co najwazniejsze posmakowalo mi jedzenie bez nich.Choc i tak malo ich jadamy bo na obiad dla czterech osob gotowalam 4 ziemniaki:-).Ja tez uwielbiam ciemny chlebek, ale odstawilam.Jak dojde do wlasciwej wagi moze w malych ilosciach go wprowadze.Zobaczymy.A teraz do boju!! Marylko a co do Twojej bratowej, to chyba mowi o sobie:-))

  • Autor: luckystar Data: 2007-05-15 22:44:47

    Kasiu moja bratowa jest ode mnie rok mlodsza .....niestety :( Ziemniakow to ja wogole nie lubie wiec to mi nie przeszkadza....
    Zobaczymy co z tego wyjdzie .....;)

  • Autor: Kasia cz Data: 2007-05-16 14:59:37

    Ale skoro tak mowi to czuje sie jakies kilka lat starsza, napewno:-)).

  • Autor: teresa55 Data: 2007-05-16 09:49:52

    A owoców się wogóle nie jada ?

  • Autor: Kasia cz Data: 2007-05-16 14:55:21

    I tu przydal by sie Lajan. Nie wiem jak on ale ja podgryzalam jabłka, grapefruity.

  • Autor: jasia Data: 2007-05-16 16:40:55

    owoce się jada, ale niesłodkie, banany odpadają

  • Autor: Kasia cz Data: 2007-05-16 18:03:07

    Tak Jasienko, banany odpadaja, sokow owocowych tez nie pije, za to duzo warzywnych.

  • Autor: eva67 Data: 2007-05-16 18:30:03

    a co z zupami?
    co na śniadanie,kanapkę do pracy,kolację/

  • Autor: Kasia cz Data: 2007-05-16 21:51:54

    na sniadanie, kolacje jadam omlet z pomidorem, lub pieczarkami, lub szynka z indyka, szczypiorkiem.Mozesz dodawac co chcesz zeby to samo sie nie znudzilo. Jem duzo salatek z warzywami z tunczykiem, itp.

  • Autor: jasia Data: 2007-05-16 22:53:27

    zupki i owszem, ale nie na wywarach mięsnych...dobra kapusciana, chociaż wersja z dużą ilością pomodorów dla mnie za bardzo oczyszczająca...
    do pracy.....np. serek wiejski z rzodkiewkami, ryba w galarecie (taka gotowa ze sklepu), plasterki szynki z kawałkiem sera żółtego do tego sałata, ogórek, pomidor, lub inne warzywka.
    Co jeszcze?... trójkącik sera topionego z selerem naciowym do tego może kawałek bułki grahamki.
    A  powiem , że innego chleba jak graham nie jadam, czasami bułki grahamki, a do tego chuda wędlina, bez smarowania ale za to zawsze musi byc "popychacz" - czyli jakieś warzywko, bo nigdy posiłku nie popijam. Dopiero jak zjem " na sucho", to piję ( herbatę, kawę, sok, wodę)- ale zawsze jak zjem, czasami przed jedzeniem....

    pozdrawiam jasia

  • Autor: Kasia cz Data: 2007-05-16 23:29:36

    Widze ze nie tylko ja pije dopiero po jedzeniu, jakos w trakcie mi nie smakuje:-).Co do kanapek to jadam np.papryke posmarowana serkiem philadelphia, na to salata, szynka z indyka, pomidor,itp.Objadam sie salatkami, moze dlatego ze je uwielbiam:-).

  • Autor: eva67 Data: 2007-05-17 13:32:56

    dziękuję Jasiu za podpowiedz.

  • Autor: Eithel Data: 2007-05-16 19:07:08

    to i pachnie adkinsem albo dieta zone.tylko ich nie mozna stosowac za dlugo bo przestaja dzialac a pozatym szkodzi na zoladek(ja tez myslalam ze mi nie zaszkodzi..)

  • Autor: Kasia cz Data: 2007-05-16 23:32:53

    Nie slyszalam o dietach ktore wymienilas, ale poszukam i poczytam.Ta to bardziej jak south beach.Po jakims czasie byc moze ze przestaje dzialac ale chyba nie ma efektu jojo, skoro Lajan sie tak super trzyma.:-)

  • Autor: Eithel Data: 2007-05-17 11:42:32

    poszukaj [pod Dr.adkins a diete zone to znajdziesz nawet na gazeta.pl,fajna strona z tymi dietami i info to dobradieta.pl

  • Autor: Kasia cz Data: 2007-05-17 15:20:18

    dziekuje, zrobie przeglad:-)

  • Autor: luckystar Data: 2007-05-17 12:35:02

    Kasiu, dziwie sie ze nie slyszalas o diecie Atkinsa, jest to tutaj u nas znane od conajmniej 10 lat a potem wszla dieta Zone i ta jest reklamowana non stop w telewizji, mozesz nawet zamowic jedzenie na caly dzien z dostawa do domu, podobno codziennie swieze. Mnie ta reklama denerwuje jak zreszta wszystkie reklamy, ale wiem ze jest :). A wracajac do Atkinsa to ten dr, zmarl chyba ok 2 lata temu. Poszukaj sobie na google i poczytaj. Mam kolezanke, ktora od lat stosuje Atkinsa, w jej przypadku z efektem jojo ale ciagle jest Atkinsowi wierna. Ja osobiscie jestem przeciwna dietom, ktore wykluczaja cale grupy pozywienia, ale to juz temat inny.

  • Autor: Kasia cz Data: 2007-05-17 15:19:34

    Marylko, samo nazwizko Adkinson cos mi swita:-), o Zone nie slyszalam.Piszesz ze non stop w reklamach leci.Mam telewizor:-) ale nie mam do niego dostepu :-).Bardzo malo ogladam tv, a teraz jak ciepelko sie zrobilo to prawie cale dnie na dworzu spedzamy.

  • Autor: edusia Data: 2010-03-11 11:04:27

    WITAM !jestem"nowa " na tym forum ale problem mam ten sam co wszyscy ;muszę schudnąć :wczoraj byłam u kardiologa (z racji tej że mam nadciśnienie) i
    usłyszałam jedną fajną rzecz - Jeżeli pani chce to możemy spróbować odstawić lek, ale jeżeli pani schudnie conajmniej 10 kg. I teraz muszę się intensywnie wziąść za siebie .Proszę o pomoc doświadczone kobietki Już nawet kupiłam sobie kije do Nordic walking ale jeszcze do tego trzeba mniej ż......ć

  • Autor: muffinka Data: 2010-03-11 21:49:41

    Witajcie! Muszę sie dołączyc do was,będzie mi raźniej.Jestem mamą karmiącą 4 miesięcznej córeczki,od miesiąca nie jadam ziemniaków,chleba, słodyczy,jjem  codziennie o stałych porach rano sniadanko o 8.00 obiadek okolo 14.00 a kolacja o 18.00.Na kolacje zjadam jogurt ze zdrowym błonnikiem.W miesiąc zrzuciłam 4 kg.Powolutku ale mam nadzieje że wytrwam do końca bo chce zrzucic conajmniej 15 kg.Wiem że mi sie uda wierze w to bardzo.Tak więc trzymam za was kciuki wspólnymi siłami napewno nam sie uda zrzucic zbędne kilogramy.

  • Autor: Eliswie Data: 2010-03-11 22:50:11

    Witajcie. Lajan jest protalowiczem. Zajrzyjcie na nasz watek PROTAL, leci w tej chwili juz 18.-y watek. Ja zrzucilam na protalu 15 kg w trzy miesiace. Sa oczywiscie rozne zdania na temat tej diety, ale co najmniej poczytac warto. Baza diety jest bialko plus warzywa. Zapraszam. Elzbieta

  • Autor: edusia Data: 2010-03-12 10:54:48

    Dziękuję juz szukam postaram się dostosować

  • Autor: fiona7312 Data: 2010-04-07 11:58:37

    Cześć Lajanka czy możesz powiedzieć mi coś więcej na temat tej diety i ewentualnie przesłać tą diete jak ją stosować.Dzięki !Fiona

Przejdź do pełnej wersji serwisu