Forum

Galeria

Oto nasza niunia.

  • Autor: Mońcia Data: 2007-05-26 18:06:54

    Pragnę przedstawić Wam moją sunie rasy cocker spaniel angielski.Ma 2 miesiące a z nami jest od tygodnia.
    Ma na imie Korsa,jest cudowną,wesołą,pełną radości istotą.Wszyscy domownicy zakochali się w niej od pierwszego wejrzenia.


  • Autor: BeaMaj Data: 2007-05-26 18:12:36

    Sliczna psinka. Ja uwielbiam psy, ale niestety nie mam zadnego od kiedy mieszkam za oceanem. Moj piesio zostal w Polsce u mojej siostry. Ma sie tam dobrze. Pozdrawiam

  • Autor: mamusia_muminka Data: 2007-05-26 18:38:37

    Ojej! Jaka jestem slicna psinecka!!!Jaka słodka!!!Pozdrawiam Mariolakocham wszystkie psinki

  • Autor: Rosa Data: 2007-05-26 19:19:33

    bardzo słodka psiunia-chciało by się ją przytulać

  • Autor: grażka Data: 2007-05-26 21:20:42

    cudna ta niunia, gratulacje

  • Autor: Baśka Data: 2007-05-26 22:14:17

    A Twoja niunia nie tęskni za mamusią?Zwłaszcza dzisiaj.

  • Autor: monia00 Data: 2007-05-26 22:24:41

    No nie dziwie sie ze zakochaliscie sie w tym psiaczku . Ja tez sie zakochalam w waszej Korsuni ... jest slodziutka

  • Autor: inga_m Data: 2007-05-27 13:25:23

    Moja mama uparła się, że chce mieć psa. Myslimy z tatą by zrobić jej niespodziankę na imieniny i kupić spaniela. Dlatego chciałabym się Mońciu zapytać gdzie kupiliście Waszego pieska- z ogłoszenia, od jakiś znajomych, w schronisku? Jestem kompletnie zielona w tym temacie. I ile taki spanielek kosztuje (głupio mi w przypadku żywego stworzenia zadawać takie pytania, no ale mam nadzieję, że się nie obrazisz)? A Korsa super, spanielki to najpiękniejsze pieski na świecie :)

  • Autor: Mońcia Data: 2007-05-28 09:40:15

    inga,jeśli masz do mnie pytania to odezwij się mailem lub na gg-te informacje masz podane w moim profilu.

  • Autor: kinguniaa Data: 2007-05-27 19:30:46

    a to jest mojej mamy majluszek strasznie kochany psiak rasy pit bull bardzo łagodny

  • Autor: kinguniaa Data: 2007-05-27 19:33:09

    chciałam dodać że mam do oddania sunie dwu letnią rasy tosa inu może ktoś ją pokocha ja niestety z powodu przeprowadzki nie mogę już jej mieć:-((

  • Autor: piq Data: 2007-05-27 21:51:46

    Kungunia- a co ma wspólnego przeprowadzka z psem ???Jak można zostawić albo oddać PRZYJACIELA ???? Ja wzięłam psa ze soba mimo przeprowadzki do innego miasta... Czy Ty wyjeżdzasz za granicę ????

  • Autor: magoo Data: 2007-05-28 10:41:41

    no po prostu śliczości piękności pomiziaj ją ode mnie po brzuszku

  • Autor: Mońcia Data: 2007-05-29 14:14:24

    pomiziałam.Ona ma w sobie tyle energii,że jestem wykończona zabawą z nią a ona wciąż nie ma dośc.Najgorsze,że dopóki nie będzie miała pełnych szczepień nie moge wychodzić z nią na dwór i na spacery-jeszcze cały miesiąc!!!W plenerze zawsze to zabawy byłyby ciekawsze i bardziej urozmaicone.Martwi mnie też kwestia załatwiania się...jeszcze miesiąc będe pozwalać na sikanie w domu a potem nagle zabronie?Pomijam już,że do tego czasu będę mieć pewnie w domu stajnie Augiasza

  • Autor: magoo Data: 2007-05-30 07:25:28

    Jeszcze ten miesiąc się przemęcz naprawdę nie warto ryzykować spacerów bez pełnych szczepień ja z moim Cezarem nie mogłam wychodzić ok.3 mies. bo był taki malutki jak go kupiłam 5 lat temu to mieścił sią na dłoni. A z sikaniem staraj się ją pilnować i w odpowiednim momencie na gazetę Cezar po 2 tyg. sam się nauczył i jak nie było gazety to piszczał i kręcił się w tym miejscu gdzie powinna być gazeta.

  • Autor: Mońcia Data: 2007-05-30 08:40:40

    Zgadzam się z Tobą magoo,że nie warto ryzykować i naprawde nie zamierzam wychodzić z Korsą na dwór do czasu gdy nie będzie miała pełnych szczepień.Nie wybaczyłabym sobie gdyby coś jej się stało!A Twój Cezar też jest boski-jak na cezara przystało.To chyba sznaucerek?Widziałam w galerii,że załączyłaś sporo zdjęć zwierzaczków,to wszystkie Twoje czworonogi?Wyglądają na bardzo szczęśliwe.Pozdrawiam!

  • Autor: magoo Data: 2007-05-31 11:09:08

    Sznaucer pieprz-sól czsami się śmieje że całkowicie dostosował swój charakter do swojego imienia i zachowuje się jak na prawdziwego Cezara przystało. W galerii są zdjęcia zwierząt byłych i obecnych. Nie ma jedynie zdjęcia Maksia foksa, którego miałam przed Cezarem ale żył on tylko 8 tyg. w tym 1 tydzień u mnie. Kupiłam go od hodowcy niestety po 2 dniach okazało się, że choruje na parwowirozę i nie udało się go uratować. Zal tylko, że w tak krótkim życie tak się namęczył. Ale po półrocznej karencji pojawił się urwipołeć Cezar i zawładnął całym moim światem.

  • Autor: piq Data: 2007-05-31 12:49:55

    Słodkie śliczności. Bardzo smutna jest historia Twojego Maxa. Słyszałam wiele historii na temat psów kupowanych od hodowców i dlatego ja nigdy takiego nie będę miała. Jest tyle nieszczęśników - także rasowych - w schroniskach. Pozdrawiam.

  • Autor: Mońcia Data: 2007-05-31 18:33:59

    Właśnie tylko pies kupiony od prawdziwego hodowcy daje Ci gwarancje,że czworonóg jest zdrowy,nie obciążony dziedzicznie,bez dysplazji i z rodowodem.Jedynym minusem jest to,że taki pies sporo kosztuje.Nie powinno się kupywać zwierząt od pseudo hodowców i na giełdach zoologicznych,choć ja sama swojego szczeniaczka kupiłam właśnie na giełdzie.Jest zdrowa,mamy wspaniałego weterynarza i jestem pewna,że wyrośnie z niej cudowny,100% cocker spaniel.

  • Autor: piq Data: 2007-05-29 23:51:20

    Piękna - istna przytulanka. Pogłaskaj ją ode mnie. Pozdrawiam.

  • Autor: Elek Data: 2007-06-01 10:06:20

    Wiem ,ze sie będe powtarzała , ale : prześliczna jest ta Twoja Korsa !!!!
    Kiedyś jako dziecko marzyła mi sie taka właśnie psineczka !!
    Byłam zauroczona właśnie cocker spanielami sąsiadów ,ale niestety w moim rodzinnym domu nie mogłam mieć psinki:(
    Pozdrawiam serdecznie Ciebie , a Korsunie "" podrapunciaj "" ode mnie :))

  • Autor: miauka Data: 2007-06-03 02:19:44

    to moze teraz sobie spraw takiego słodkiego psiaka :)

    śliczna psinka :)

  • Autor: Mońcia Data: 2007-06-04 12:53:24

    Elek,może rzeczywiście czas posłuchać córy,spanielki to rzeczywiście piękne i słodkie psiulki.A to specjalnie dla Ciebie nowe zdjęcia:



  • Autor: Elek Data: 2007-06-04 13:24:48

    Użytkownik Mońcia napisał w wiadomości:
    > Elek,może rzeczywiście czas posłuchać córy,spanielki to rzeczywiście piękne i
    > słodkie psiulki.A to specjalnie dla Ciebie nowe
    > zdjęcia:


    Ale super zdjęcia - dzięki Ci piękne !!
    Ale mi się moja ................"mordka" uśmiechnęła do Korsuni ,
    a i ........łepek tak samo mi sie skręcił jak i Korsy na tym czwartym zdjeciu hi hi hi hi hi

    Mońcia - zafundować sobie czworonoznego przyjaciela to jest łatwo , tylko później sa problemy !
    Ja ze względu na dosyć częste wyjazdy na rehabilitację ni bardzo mogę sobie na to pozwolić ,
    bo tylko bym skrzywdziła takiego cudownego zwierzaczka !!
    Natomiast z wielką przyjemnoscia będę śledziła jak rosnie Twoja Korsa, no i czytała to co o niej bedziesz nam tu pisała !!
    Pozdrawiam - Elek

  • Autor: aldabro75 Data: 2007-06-04 14:39:10

    Wcale sie nie dziwię ze domownicy sie w niej zakochali bo po prostu jest rozkoszna

  • Autor: Anulla Data: 2007-06-04 22:20:36

    śliczny piesek , ma bardzo ładną mordke

Przejdź do pełnej wersji serwisu