Forum

Zdrowie i uroda

apteki

  • Autor: AniulaM Data: 2018-09-04 09:08:03

    Hej, mam pytanie, jakie apteki internetowe polecacie? Muszę zrobić zakupy "na zapas", niestety,moja mama choruje...Wolę zrobić większe zamówienie i żeby było taniej. Sprawa jest dosc pilna, opakowania się kończą,a ja juz mam dosyc tego przepłacania...

  • Autor: inka21 Data: 2018-09-04 19:36:52

    cześć, jeśli chcesz mojej rady, to powiem Ci, że wielokrotnie korzystałam z apteki internetowej Melissa https://www.apteka-melissa.pl/ , nigdy się  ie zawiodłam.Spróbuj. Pozdrawiam i życzę Twojej Mamie zdrowia.

  • Autor: iwciaG Data: 2018-09-04 20:18:07

    Ja korzystam zawsze, gdy więcej się ,,rzeczy" do kupienia nazbiera lub, gdy mam jakieś drogie leki na liście. Ale często, to są różne apteki, bo wpisuję np. najdroższy lek w ceneo i następnie wchodzę na najtańszą aptekę i sprawdzam powyżej jakiej kwoty jest darmowa dostawa (teraz już 100-150zł to nie problem, by dostawa była darmowa, bo kiedyś powyżej 300-tu były) i robię tam sobie koszyk zakupów z mojej listy.

    Ponieważ jeden, najdroższy lek nie jest wyznacznikiem taniej apteki, to biorę pod lupę 2-3 takie z dobrymi warunkami dostawy i z dobrą ceną ,,mojego, drogiego leku" i w nich robię taki sam koszyk i zamawiam ten najtańszy :)

  • Autor: mggi63 Data: 2018-09-05 10:03:58

    U mnie w miescie sa 4 conajmniej tanie apteki i tam kupuje leki na recepte i bez.Roznica jest spora bo w mojej osiedlowej aptece zaplacilabym duzo drozej.Szczegolnie za te leki i splementy bez recepty.W kazdym miescie takie apteki sa i proponuje sprawdzic :-)

  • Autor: alman Data: 2018-09-05 16:50:08

    u mnie tanio w sieci aptek "słoneczna".. w mieście jest kilka i taniej znacznie, ale chyba leki na receptę ze zniżką kosztują wszędzie tak samo, ale te bez zniżki warto kupować w tych właśnie

  • Autor: makusia Data: 2018-09-17 20:01:33

    Polecam doz, taniej niż gdzie indziej, odbiór w wybranej aptece, ostatnio zamawiałam też w apteline.pl, polecam, także odbiór w wybranej aptece.

Przejdź do pełnej wersji serwisu