Forum

Galeria

Moje robótki ręczne - .... ponczo dla miauki :):):)

  • Autor: Elek Data: 2007-05-31 18:31:44

    Obiecałam ,jeszcze przed awarią w którymś wątku ,że jak skończę ponczo to je tu w galerii pokażę.
    Tak więc oto ponczo które zrobiłam dla miauki :
    tutaj golf jeszcze nie jest przyszyty

    ponczo prezentuje moja przyjaciólka Zinka

    raz jeszcze Zineczka w ponczo

    to jest kamizelka ,którą miauce podarowała nasza koleżanka z forum : korek :)

    z koleżankami forumowymi: korek ,tajger i elik widziałam sie na początku maja w Częstochowie :):):)

    teraz z tej włóczki robie miauce sweterek zapinany :)
    Jak zrobię to sie pochwalę ( jak mi tylko coś podobnego do swetra wyjdzie - hii hi hi ) !!
    Pozdrawiam - Elek

  • Autor: makusia Data: 2007-05-31 18:41:25

    śliczniusie to ponczo :)) gratuluję Miauka napewno się ucieszy :)) pozdrawiam Madzia

  • Autor: ABA Data: 2007-05-31 19:24:03

    Eluniu, ślicznie Ci wyszło to ponczo. Wielkie buziaczki za wytrwałośc i talent.
    ABA

  • Autor: Ave Data: 2007-05-31 19:26:17

    Złote Rączki masz Elku. Zresztą Korek też. Robicie piekne rzeczy tymi drutami i szydełkami. Az zazdrośc bierze. Świetny pomysł z tym ponczo, a kamizelka ... ech... :)))

  • Autor: piq Data: 2007-05-31 20:24:09

    Piękne eh.....a ja mam dwie lewe ręce do robótek niestety ......

  • Autor: madziorek Data: 2007-05-31 21:03:33

    Elek super !! zdolna kobitka z ciebie.Ale bedzie jej cieplutko!! Na pewno sie przyda!! :)

  • Autor: nadia Data: 2007-05-31 22:19:48

     Ponczo i kamizelka rewelacyjne!!!!!!!!!!!!!! Piękne ręce musiały to robic - jestem pelna podziwu...

  • Autor: smakosia Data: 2007-05-31 22:52:12

    Dokładnie tak! Dokładnie tak!...

  • Autor: Elek Data: 2007-05-31 23:31:53

    makusia , ABA , Ave , piq , madziorek ,nadia i smakosia - pieknie Wam dziękuje za szalenie miłe komentarze :))))))))))
    Ze zrobieniem ponczo nie ma trudnosci i nie wymaga wielkiego talentu ,gdyż to sa akurat w tym przypadku złączone dwa prostokąty ,
    do tego golf - trzeci prostokąt  , który należało wszyc w odpowiednie miejsce i ........ to tyle !!
    A i jeszcze musiałam zrobić parę rzędów na około całego ponczo !!
    Raz jeszcze wielkie dzięki - pozdrawiam ---Elek

  • Autor: Rosa Data: 2007-06-01 09:16:21

    Nie bądź taka skromna - to szczęście umieć zrobić sobie coś jedynego i niepowtarzalnego ,gratuluję

  • Autor: miauka Data: 2007-06-01 01:16:51

    ponczo juz idzialam na zdjeciach i stwierdzam ze jest piekne

    a co do sweterka to musze powiedziec ze ktos niechcacy sie wygadal na chacie ze takowy sie tworzy :):) znaczy ze Elek tworzy

    czekam na sweterek i ponczo :) a mam juz skarpetki od MajiR i szal od Eleka

  • Autor: miauka Data: 2007-06-01 01:17:07

    a i na kamizelke od korka czekam

  • Autor: dankarz Data: 2007-06-01 08:28:19

    Elu jak ja Tobie zazroszcze tego talentu!!! Podziwiam dziewczyny które robią takie piękne robótki, swoją drogą modelka nieczego sobie, oczywiście Zineczka.Ponczo jest prześliczne. Korek też ma talent, kamizelka jest super. Ta nasza Miauka ma szczęście!!! Pozdrawiam danka

  • Autor: luckystar Data: 2007-06-01 13:33:48

    Ale bylo drutowanie !!!!! Super ponczo i kamizelka Korka tez slicznosci ......
    Kto by pomyslal takie talenty na kulinarnym forum ......hmmmm :))

  • Autor: jasia Data: 2007-06-01 20:09:52

    No, no ...tyle lat cię znam, a nie wiedziałam , że masz talent do robótek...
    o tym , że masz zręczne palce , juz dawno wiedziałam, ale robótki...?
    Jak to dobrze miec sporo wolnego czasu.
    Gratuluję  Miauce , ze ma taką utalentowną i dbajacą mamę.
    Pozdrawiam jasia

  • Autor: Elek Data: 2007-06-01 23:03:16

    No, no ... a już zapomniałaś jak przegadałyśmy całą nockę lat temu parę(naście???) siedząc w kuchni u Ciebie ????
    .... i ja wtedy bieżnik prawie (zabrakło mi kordonka do wykończenia) cały zrobiłam !!???
     Zapomniało Ci się ?? Zrobiłyśmy wtedy śniadanie Twojemu mężowi , a szedł na ranną zmianę do pracy :):):)

     Na szydełku i na drutach robię nie od wczoraj :):):)
    .........ale najlepiej jakieś serwetki , chusty , chusteczki -
    jednym słowem coś bardziej prostego , bez wyrabiania pach i dekoltów :)
    .......chociaż i sweterki też już robiłam .

    jasiu - również pozdrawiam - Elek

  • Autor: jasia Data: 2007-06-02 18:07:19

    Ooo !!.....już wiem !!...przypomniałam sobie !!....
    to sie nazywa...skleroza....

    Ach ....co to były za nocki....( a jaki był zdziwiony, że my wstałyśmy tak wcześnie... hehehe)

    pozdrówka jasia

  • Autor: luckystar Data: 2007-06-02 18:58:27

    Jasiu i Elek tez mialam takie "drutowe nasiadowki" nocne w Polsce z kolezanka - sasiadka .....ech to byly czasy !!!!

  • Autor: miauka Data: 2007-06-02 02:43:47

    hahaha na wspomnienia zeszło babki pozdrawiam Was a Jasi dziekuję za gratulacje :)

  • Autor: Glumanda Data: 2007-06-04 19:57:37

    No mamuska, tos sie ale popisala! super! ja tez chce, zeby mi moja mama takie cudo zrobila!

  • Autor: Elek Data: 2007-06-04 21:55:13

    Glumandziu - dla Ciebie !! Może jak poprosisz to i Ci zrobi :)))))

  • Autor: Bodek Data: 2007-06-05 16:09:46

    no to zrobione !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gratulacje !!!! pamietam jak na forum pytalas o przetlumaczenie lucky z angielskiego -- ale najwazniejsze ze jest wykonane :):):):):) az cieszy ze jest takie piekne :)

  • Autor: Elek Data: 2007-06-05 16:19:53

    Bodek --- dla Ciebie również :
    Jak widzę pamięć Cię nie zawodzi :))))))))))
    Pozdrawiam - Elek

Przejdź do pełnej wersji serwisu