Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Zwariowany pomysl Luckystar.....;))

  • Autor: luckystar Data: 2007-06-07 03:41:45

    Od kilku dni siedze i tylko mysle co by tu jeszcze zrobic i w jaki sposob uratowac te strone. Wlasnie dlatego wyskoczylam wczoraj z tym watkiem "jak zdobyc pieniadze na akcje WZ??" Jakos bylam wewnetrznie przekonana, ze czytajac Wasze wypowiedzi cos mi zaswita.....no i zaswitalo.
    Tak jak napisalam wczesniej pomysl kubeczkow i tego typu rzeczy jest wspanialy, ale wymaga tez nakladu pieniedzy, ktorych nie mamy.....hmmm a jakby tu sprzedac-kupic cos co w sumie nic nie kosztuje, a jest warte kupna????
    No i mam !!!! Oto moj pomysl:
    Od pewnego czasu rozmawiamy z mezem o mozliwosci urlopu w Polsce w przyszlym roku we wrzesniu.... I tak sobie pomyslalam, ze moze ja kupie od Was noclegi w roznych miastach Polski i w ten sposob zamiast placic Wam bezposrednio za goscine, albo placic za hotel.....moge te pieniadze przekazac WZ teraz, a tylko z kazdym z osobna zawrzemy honorowa umowe o noclegu w przyszlym roku.... Ja w ten sposob bede mogla zafundowac sobie i mezowi wakacje pt. "A to Polska wlasnie", zobaczyc sie chociaz z czescia braci WZtowej, a wy bedziecie mieli z glowy przkazanie jednorazowej wiekszej dotacji na istnienie strony....
    Nie wiem, bo jeszcze sie nie orientowalam jakie sa ceny w hotelach, nie oczekuje tez od nikogo zagwarantowania mi komfortu hotelowego, ale tez nie chce aby cena byla hotelowa.....;)) Jedyne czego oczekuje to nocleg w czystej poscieli, dwa czyste reczniki (po jednym na lebka) i kawa rano....no i lozko na ktorym moga sie zmiescic dwie dorosle osoby :)) Co wy na to ?????
    Zaznaczam, ze pomysl jest ciagle goracy i nalezy go dopracowac, ale nie bede tracic czasu na myslenie, a potem sie okaze, ze nie mam ani jednej oferty.....dlatego pisze teraz, aby dac Wam czas do przemyslenia i wtedy bedziemy dzialac i myslec po obu stronach, trzeba tez bedzie wlaczyc do tego Pampasa, bo on bedzie musial potwierdzic dokonane przeze mnie wplaty itd, itp....
    Ach jest jeszcze jeden drobny problem, z gory odpadaja noclegi w mieszkaniach gdzie sa koty i to nie dlatego, ze mam uczulenie (to przynajmniej nie bylby wstyd) ale ja sie panicznie boje kotow .....ot nic na to nie poradze i tyle.
    Poza tym nie mam zadnych wymagan ani oczekiwan, moga byc duze miasta, gdzie mozna zwiedzac zabytki, moga byc mniejsze ale malowniczo polozone, moga byc wsie z krowami i kurami jesli tylko jest wokol wspaniala natura.......
    Poddaje ten pomysl dla Was do przemyslenia i czekam na oferty, wtedy bedziemy myslec jak to zorganizowac, aby nie bylo niespodzianek..... strona ryzykujaca jestem ja, ale zawsze lubilam ryzyko ....:)) Nawet moj maz nie zagrozil rozwodem jak mu o tym powiedzialam, to znaczy ze pomysl jakkolwiek zwariowany jednak moze byc wprowadzony w zycie.....Pozdrawiam i czekam na komentarze - maryla

  • Autor: Elek Data: 2007-06-07 07:35:57

    Marylko --- pomysł się wydaje być bardzo trafiony !!
    Ja ,ze swojego słowa wypowiedzianego się nie wycofuję i z mojej strony masz zapewnione lokum :
    pokój do Twojej dyspozycji z dużym łóżkiem na którym napewno we dwójkę się zmieścicie,
    mnóstwem kwiatów i bez kotów(obiecuje poodkurzać i kurze powycierać oraz pomyć podłogi !! kotów nie będzie  !! -
    Mieszkanko u mnie może Wam służyć jako baza wypadowa np: na Gorzów ,Krzyż albo Szczecin ,albo Ustka czy Koszalin :))))))))))))))  !!
    Jestem za !!! :))))  Oj chyba będzie się działoooooooooooo, oj bedzieeeeeeeeeeeeeeeeeee :))))))))))))))))))))
    Pozdrawiam - Elek

  • Autor: aga9999 Data: 2007-06-07 08:58:09

    Pomysl z kubkami to moglby byc zastrzyk gotowki i to wcale nie za rok ale nawet dosc szybko, zalezy od nas. Naklad pieniedzy?
    Logistycznie wygladaloby to tak.
    Ze robimy liste chetnych, wplacamy kase na konto jak kasa juz bedzie zaksiegowana to wtedy sie zamawia konkretna ilosc kubkow.
    A konkretnie.. nie mam za bardzo czasu na szukanie ofert, no ale to co znalazlam na allegro poki co ma najatrakcyjniejsza oferte.
    Czyli z przesylka do Pampasa wychodzi około 14zł. Moze ciut mniej do tego koszt przesylki do nas mysle ze okolo 8zl + datek na WŻ 10-15zł.
    To ile z tego bedzie kasy zalezy od liczby zgloszen.
    Zeby ruszylo to trzeba zrobic wzor? Moze jakies propozycje?

    A Twoj pomysl jest swietny. Niestety ja nie mialabym Was gdzie przenocowac.. :-(
    Na waleta nie da rady? :D

  • Autor: luckystar Data: 2007-06-07 12:28:38

    Aga, wiec niech ktos rusza z projektem, no i zeby sprawa byla jasna za przesylke powinien placic kupujacy a wtedy cena kubka sie podnosi. Jezeli zbierasz liste to ja chetnie kupie 4 takie kubki (na wypadek, ze sie jakis niechcacy potlucze:))) Przesylka do mnie bedzie wyzsza od ceny kubka i akurat WZ na tym nie zarobi tylko poczta, wiec ja moge sobie za moje kubki zaplacic a odebrac jak przyjade :))

  • Autor: leszczynka Data: 2007-06-13 18:17:08

    Wracam do sprawy kubkow,"zaplodnilam" meza tematem,tzn., powiedzialam,ze potrzebujemy jakies ciekawe logo na kubki naszej strony,juz zaczal myslec,wiec niedlugo pewnie usiadzie  przy kompie i bedzie graficzke robil,ale to troche potrwa.Bede dawac znac jak ida postepy i czy cos w ogole z tego wyjdzie.Nawet gdyby pomysl kubkow nie wypalil to zawsze mozna taki projekt zachowac i wrocic do niego jak wzrosnie zapotrzebowanie,czyz nie?

  • Autor: Bodek Data: 2007-06-13 18:20:02

    to prosze dwa -- jeden ladny dla izy :)   -- jak beda to dawac znaki to sie dogadamy!!!!

  • Autor: Elek Data: 2007-06-13 18:21:00

    WooooW  - Brawooooo !!!
    Ja też na dwa kubeczki się piszę - jak juz będą  !!
    Pozdrawiam Twojego ""zapłodnionego"" hi hi hi ""Połówka"" i Ciebie również - Elek

  • Autor: piq Data: 2007-06-13 19:41:49

    A ja zamawiam 4. Córka namiętnie zbiera wszelkie kubki a jeszcze dla mnie i dla męża no i dla ukochanego córci też ! !! Lubie rano wypić kawę z mlekiem z kubka więc będzie jak znalazł......
    Świetny pomysł z tymi kubkami..

  • Autor: Baśka Data: 2007-06-13 20:09:32

    Ja też czekam na kubeczki.Czy kubasy?

  • Autor: appetita Data: 2007-06-13 21:19:56

    Ja też bardzo chetnie zostałaby właścicielką takiego kubeczka oby się udało!!!

  • Autor: leszczynka Data: 2007-06-14 09:59:12

    Pomyslalam sobie,ze moj maz zrobi moze wiecej niz jeden projekt,wtedy propozycje przesle do Pampasa,a on w jakis cudowny sposob umiesci je na stronce,wtedy zrobimy glosowanie (do konkretnego dnia) i wspolnie wybierzemy najlepszy pomysl.Co wy na to?
    Mam tylko jeden problem jak potem sprawic,zeby logo z kartki znalazlo sie na kubku i trafilo do was(nas)?Moze dystrybucja zajmowaliby sie administratorzy wtedy pieniazki wplacalibysmy bezposrednio na konto serwera z dopiskiem kubek,czy jak?Sama nie wiem,poradzcie cos,bo nie chcialabym z tym zostac sama,jakkolwiek pomysl kubkow nie jest mojego autorstwa tylko agi9999.Moze aga sie odezwie?

  • Autor: joking Data: 2007-06-07 09:02:45

    Ty to jesteś Lucy.... Super pomysł, nie tylko na uratowanie WŻ, ale i na fajne wakacje. Sama chętnie bym Cię ugościła, nie tylko nocleg zapewniła, ale i pyszne jedzonko, bo uwielbiam gotować dla gości. Mówisz o przyszłym roku? Nie ten wrzesień?

  • Autor: luckystar Data: 2007-06-07 12:24:08

    Tak mowimy o wrzesniu 2008 :)

  • Autor: krysia64 Data: 2007-06-07 12:34:17

    hmmmmmmmmmmmm.............szkoda że mam koty ...............ale nie uśpie ich bo je kocham ...............

  • Autor: luckystar Data: 2007-06-07 12:43:37

    Krysiu, bron Boze nie usypiaj :)) rozumiem Twoja milosc do nich, to tylko ja jestem taka wariatka....

  • Autor: Elek Data: 2007-06-07 12:59:04

    Krysia - swoje kotki sąsiadce na przechowanie dasz na dwa dni :) .......no i wilk syty i owca cała :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • Autor: luckystar Data: 2007-06-07 16:44:19

    Elku, nikt mnie nie chce, oprocz Ciebie ......buuuu...... ale jak przyjade to wypijemy cale Malibu i potem bedziemy Charliego uczyc polskiego :))

  • Autor: luckystar Data: 2007-06-07 16:52:33

    A jednak !!! Jest jeszcze ktos.....dostalam wiadomosc na email, wiec jesli wam ta forma bardziej odpowiada to bardzo prosze moj email i gg jest w ustawieniach.

  • Autor: Baśka Data: 2007-06-07 17:10:40

    Mam nadzieję,że znajdzie sie więcej osób,które będą mogły Was ugościć.Niestety pewnie większość,tak jak ja ma mieszkanie wielkości Twojego tarasu.

  • Autor: czarodziejak Data: 2007-06-07 17:45:03

    U mnie jest dużo miejsca. Ręczniki są, kawę parzę dobrą. Zapraszam.

  • Autor: luckystar Data: 2007-06-07 20:03:54

    Interesujace, ze dopiero sie zalogowales/as i juz mam taka propozycje???? Moze daj sie chociaz poznac (powitalnia), wiesz ja moze i mam zwariowane pomysly, ale naiwna nie jestem :))

  • Autor: Kasia cz Data: 2007-06-07 17:59:53

    Dawno tu nie zagladalam, troche problemow, widze ze duzo sie dzialo podczas mojej nie obecnosci.Teraz musze nadrobic zaleglosci i poczytak watki, bo nie orientuje sie.Widze ze sa jakies dosc powazne problemy z nasza stronka.A nasza Marylka jak zwykle wyskoczy z jakims dobrym pomyslem:-).Mam nadzieje ze znajdzie sie troche chetnych na przyjecie Ciebie w swoim domku.

  • Autor: ata Data: 2007-06-07 18:52:11

    Marylko,fajny pomysł,tylko,ze ja mam małe mieszkanko,ledwie sami sie w nim mieścimy.Może ktoś z WŻ osób prowadzi agroturystykę,taki wypoczynek jest teraz modny w Polsce i mógłby reklamować się odpłatnie na tej stronie. To może by się spradziło,wiele osób szuka fajnych,sprawdzonych kwater.Pozdrawiam i gratuluję pomysłow.-ata

  • Autor: luckystar Data: 2007-06-07 20:01:40

    Ata, caly pomysl polega na tym, zeby nie placic hotelowi, firmie turystycznej, czy jakiemus prywatnemu wlascicielowi kwater tylko jedna noc tu, druga tam a pieniadze za nocleg do WZ....Ja sama nie wiem skad wpadlam na to i najbardziej sie dziwie, ze moj maz, ktory nigdy nie podrozowal "na dziko" tez sie na to zgadza.
    Oczywiscie, ktos musi miec ten extra pokoj, wiesz ja moge przesiedziec te wakacje, w hotelu czy tez u rodziny, ale na takim rozwiazaniu WZ nic nie zyska...;))
    Podrozowanie nie jest problemem, bo mozna siedzac na internecie znalezc wszystko tylko mnie chodzi o to zeby na tej  mojej podrozy zarobila strona.
    W ten sposob po dogadaniu sie w sprawie ceny np. 70% wysylam juz teraz na WZ a 30% place za goscine, bo przeciez wiadomo ze jest koszt (elektrycznosc, ciepla woda, kawa) niestety chlopisko musi sie ogolic :)).

  • Autor: ata Data: 2007-06-07 20:54:43

    Marylko,napewno znajdą sie osoby,która Ciebie i Twojego męza w ten sposób mogą ugościć.Jesteś tu bardzo lubiana,zawsze słuzysz pomocą i wielkie brawa Ci za to.
    W sprawie agroturystyki,chodziło mi raczej,aby osoby z WŻ ,które sie tym zajmują,reklamowały sie na tej stronie odpłatnie.Wiele jest stron reklamujacych agroturystyke,ale ta była by nasza WŻ. Wiele osób szuka fajnych ,sprawdzonych i tanich kwater.W ten sposób własnie strona mogła by trochę zarobić.Pozdrawiam ata

  • Autor: luckystar Data: 2007-06-07 21:11:05

    Dobry pomysl, wiesz gdybym ja miala biznes w Polsce to reklamowalabym tylko tutaj

  • Autor: ata Data: 2007-06-07 21:50:39

    Marylko,własnie o to mi chodziło,ta stronka duzo może zyskać i osoby prowadzace agroturystykę też.Bo przecież reklama na stronie WŻ - to najlepsza reklama.Fajnie ,gdyby reklamowały sie tutaj nie tylko wielkie firmy,ale też małe .Może sa też takie osoby,które nie prowadza jeszcze agroturystyki,nie maja odwagi,a chciałyby spróbować to mogłyby tu się zaprezentować /fotografia pokoju,okolicy,cennik itp./.Wiele osób napewno skorzystałoby z takiej formy wypoczynku.Myślę,że mogą reklamowac sie też osoby,które prowadzą inna działalnośc gospodarczą,np krawcowe,malarze,osoby zajmujace się organizacja przyjęć weselnych,mechanicy samochodowi / wiele osób WŻ podrózuje samochodem po kraju i taka złota rączka zawsze może sie przydać lub, osoby prowadzace kwiaciarnie / wtedy można zamówić kwiaty w całej Polsce,i już jest konkurencja dla poczty kwiatowej.i itd.To taki mój pomysł- ata

  • Autor: luckystar Data: 2007-06-07 21:56:43

    I pomysl jest wspanialy przeciez WZ odwiedza tysiace ludzi codziennie. Hej ludzie i ludziska z wlasnymi biznesami - pomyslcie o tym.

  • Autor: kurkuma Data: 2007-06-07 20:37:44

    Marylko, mieszkania za dużego nie mam /dwa pokoje/, ale jeden do dyspozycji Twojej chętnie oddam. U mnie nie ma żadnego ograniczenia z czasem pobytu, możesz tez potraktować go jako bazę wypadową /Malbork, Trójmiasto, Mierzeja Wiślana, Olsztyn, a nawet Toruń/. U mnie nie ma żadnych zwierzaków więc możecie przyjeżdżać bez obawy. Będzie mi bardzo miło Was gościć.

  • Autor: luckystar Data: 2007-06-07 21:04:37

    Alicjo, dziekuje bardzo i skontaktuje sie z Toba przez email.

  • Autor: smakosia Data: 2007-06-07 21:28:46

    A ja właśnie wysłałam do Ciebie e-maila :-)

  • Autor: luckystar Data: 2007-06-07 21:57:43

    Odpisze jak wroce do domu, bo to wymaga umiejetnosci perswazji a w pracy nie moge sie nad tym skupic.

  • Autor: smakosia Data: 2007-06-07 22:02:55

    Jestem pioruńsko uparta - uprzedzam :-D Mam to od dziecka :-)))

  • Autor: luckystar Data: 2007-06-07 22:06:09

    A ja juz jako 5 letni berbec umialam wiele rzeczy wyperswadowac i przeforsowac w rodzinnym domu :))) Oj bedzie zabawa :))))

  • Autor: smakosia Data: 2007-06-07 22:08:27

    To to trafił swój na swojego :-D

  • Autor: luckystar Data: 2007-06-07 22:10:21

    Oj trafil, ale zrobimy spotkanie "na szczeblu" zbierze sie sad niezalezny i zrobi sie porzadek :)))

  • Autor: dankarz Data: 2007-06-07 21:57:12

    A psow tez się boisz? Ja mam mieszkanie 3 pokojowe, gdzie 2 pokoje mogę odstąpic, kawe możesz pic w ogrodzie ze mną, obiadki bede gotowac!!!

  • Autor: luckystar Data: 2007-06-07 22:00:42

    Danusiu, psow sie generalnie nie boje, a moj maz je uwielbia z wzajemnoscia, no i z obserwacji Twojego watku wynika jasno, ze Leo jest juz ujarzmiony :))
    Nie sprawdzilam czy masz email albo gg w ustawieniach (ale gapa ze mnie) jesli nie to napisz do mnie (moje dane sa w ustawieniach) i bedziemy rozmawiac albo przez gg albo przez email.

  • Autor: luckystar Data: 2007-06-12 13:56:05

    No, i jeszcze musze uwazac zeby mnie Leo nie polubil, bo uzna za swoje i nie pusci .....:):) Danusiu wez to pod uwage :):)

Przejdź do pełnej wersji serwisu