Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Zelixia

  • Autor: viola68 Data: 2007-06-07 08:36:02

    witam !!!
    czy ktos zna te tabletki odczudzające.
    Słyszałam że to Polski produkt i tanszy od innych zagranicznych specyfików.viola68

  • Autor: Shanna Data: 2007-06-07 10:16:45

    Hej
    O ile kojarze to lek nawzywa sie Zelixa, kosztuje ok 60 zl. i jest dostepny na recepte. Wpisz na google ta nazwe i poczytaj wypowiedzi na roznych forach internetowych. Lek ma chyba wiecej przeciwnikow niz zwolennikow. A jesli juz sie odchudzac, to chyba lepiej za pomoca jakies dobrej diety niz tabletek- smaczniej i zdrowiej ;-)
    pozdrawiam.
    shanna

  • Autor: niedzwiedz30 Data: 2007-06-07 19:16:24

    LEpiej zastosowac MERIDIE - lek oryginalny - droższy o jakieś 20zł -to zawsze lepsze niz odpowiednik, a roznica w cenie nie taka wielka.

  • Autor: Petra Data: 2007-06-18 07:56:23

    Meridia -115, lub 125PLN, w zależności od dawki. Acha i cudów nie ma, jeśli ktoś myśli, że schudnie od samych tabletek. POZDRAWIAM!

  • Autor: malwina:) Data: 2009-01-04 09:20:08

    Ja brała Zelixie i źle się czułam ale tylko za kierownica a ze jest to związane z moja peacą duzo spedzam czasu za kółkiem to je szybko odstawiła. I proponuje poczytac o nich na internecie pisze dużo i raczej nic dobrego ludzie nawet zaczeli sie leczyć u psychiatry. A co do meridi to polecam brałam nic mi nie było czułam sie dobrze i 26 kilo mniej. wiec fajnie.

Przejdź do pełnej wersji serwisu