Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Dieta South Beach

  • Autor: misiowa Data: 2007-06-08 13:14:28

    Od prawie 2 tygodni jestem na diecie SB i schudłam już 6 kg :) Od poniedziałku przechodzę do drugiej fazy. Jest nas na WŻ tak wileu, że na pewno ktoś z was stosuje lub stosował tą dietę. Mam wielką prośbę - podzielcie się przepisami zgodnymi z SB. Szczególnie chodzi mi o dania obiadowe i kolacyjne. Z sałatkami zawsze łatwiej sobie poradzić. Z góry dziękuję :)

  • Autor: Barbara Data: 2007-06-08 13:47:12

    A jaka to dieta? chetnie sama bym skorzystała-pozdrawiam

  • Autor: nutella Data: 2007-06-08 15:34:33

    Dużo by pisać, wpiszcie w googlu "soutch beach" a znajdziecie mnustwo stron o tej diecie. Moja koleżanka w I fazie schudła 8 kg a jadła dużo, oczywiście dozwolonych rzeczy:))

  • Autor: misiowa Data: 2007-06-08 15:35:01

    Do diety przekonała mnie moja koleżanka. Kilka miesięcy temu powiedziała mi, że ona i jej chłopak są na tej diecie. Kiedy spotkałyśmy sie po kilku miesiącach ona ważyła 10 kg mniej a jej chłopak 20 kg mniej. To zrobiło na mnie wrażenie. Zasady diety można przeczytać na kilku stronach internetowych lub w książce autora diety "Dieta South Beach". Nie jest to tylko i wyłącznie dieta odchudzająca, ale sposób odżywiania na całe życie :)
    http://www.dietasouthbeach.net
    http://dietaplazpoludnia.ilonka.org
    http://southbeach.c10.pl/

  • Autor: Eithel Data: 2007-06-08 16:26:12

    jest juz taki watek w tym dziale na forum.tam zajrzyjcie

  • Autor: monalisa23 Data: 2007-07-31 11:59:50

    Witajcie:)
    Jestem świerzynką na tym forum dlatego tymbradziej gorąco witam:)
    Dzis mija 23 dzień na SB:)
    Juz trzeci dzien jestem w drugiej fazie.Powoli malymi kroczkami w nią wchodzę.
    Jestem zadowolona z efektów, ale jak kazda odchudzająca się chce wiecej i wiecje.A szczerze to mam co gubić.
    Moj wskaznik BMI jest bardzo ywsoki, bo az 34.Chce to zmienic.Staram sie przynajmniej.Codziennie cwicze prawie godzine na steperku.
    Schudłam 7 kilogramów.Moim kolejnym celem jest pozbycie sie 10-15 kilogramow do konca wrzesnia.Potem oczywiscie mam wytyczone kolejne cele..:)

    Waga poczatkowa-101,2
    Waga aktualna 94,2

    POZDRAWIAM:)

  • Autor: jasia Data: 2007-08-01 10:45:50

    Witam cię monalisa
    gratuluję sukcesu i życzę wytrwałości...
    tak trzymac, a puki co korzystaj z dietetycznych przepisów i wstawiaj swoje
    pozdrawiam jasia

  • Autor: leszek Data: 2007-08-17 19:52:51

    Bardzo proszę o podanie przepisów do I fazy tej diety chcę jaknajprędzej przejść na tą dietę macie napewno swoje sprawdzone zestawy

  • Autor: kawa3 Data: 2007-09-15 23:43:14

    To moja ulubiona dieta.Stosowałam ją tylko raz,ale efekt był dobry.Mam ustalony próg swojej wagi,- nie przekroczyć 60 kg.Jeśli wybiegam ponad normę to stosuję tę dietę.Nie przejmuję się zbytnio przepisami,stosuję się tylko do zasady co mi wolno jeśc a czego nie.Do tego jeszcze samopoczucie się poprawia.

  • Autor: gosia556 Data: 2010-01-20 15:16:08

    Witam.Stosowałam tę dietę.Jest cudowna.W ciagu 2,5 miesiaca schudłam 10kg.Ani razu nie byłam głodna.Niestety musiałam zakonczyć dietkę bo zaszłam w ciążę.No i teraz sobię tyję.Ale na pewno wrócę do tej diety bo będę miałą co gubić.Naprawdę polecam.

  • Autor: motylinek Data: 2010-01-21 22:11:04

    To nie tylko dieta ale i sposob na zycie.Polecam ksiazke Dr.Agaston "Dieta Plaz Poludniowych"Tam znajdziecie wiecej i zrozumiecie na czym polega ta dieta.

    Przy tej diecie napewno nigdy nie bedziesz glodna/y.
    Pozdrawiam!

Przejdź do pełnej wersji serwisu