Forum

Kuchenne porady

czy mozna? o ciescie do pizzy...

  • Autor: kasia d Data: 2007-06-09 21:53:24

    czy jak narobie wiecej ciasta na pizze i podpieke  troche to moge takie 'podklady na pizze'  sobie zamrozic? no bo to tak jak chleb, co nie?
    ja uwielbiam pizze , ale lubie  je robic  male i sie nie przezerac, tylko 'dlatego ze jest'  a nie chce mi sie za kazdym razem  robic takiej malenkiej ilosci ciasta , czekac az uroscie.. itd...
    a kupne sa do kitu,  okropnie tluste i ochydne. wole swoje.
     

  • Autor: małgoska Data: 2007-06-09 22:06:42

    pewnie ze mozesz jak sama mowisz to przeciez prawie jak chleb ;-)

  • Autor: Eithel Data: 2007-06-09 22:18:05

    a nie lepiej mrozic surowe ciasto i jak bedziesz chciala pizze to dopiero potem zapiekac?to chyba od upodoban zalezy.

  • Autor: kasia d Data: 2007-06-09 23:09:23

    a to surowe takie drozdzowe mozna????????????!!!!!!!!???????????!??

  • Autor: Eithel Data: 2007-06-10 13:16:13

    no tak,jak dobrze zmrozisz...potem rozmrazasz,nastepnie w cieple miejscie na chwilke.rozwalkowujesz i wstawiasz do pieca.ja popieram taka opcje bo mrozone pieczywo po upieczeniu jakos brzydko mi sie kojarzy ale jesli komus to nie przeszkadza to twoj sposob jest chyba ciutke szybszy

  • Autor: jolka001 Data: 2007-06-09 22:27:12

    ja mrożę gotową pizzę.... zawsze robię dużą ilość.... zjadamy tyle ile chcemy a resztę dzielę na kawałki zawijam w folię i do zamrażarki.... jeśli ktoś ma ochotę to po prostu wyjmuje i podgrzewa w mikrofalówce lub w piekarniku....

  • Autor: kasia d Data: 2007-06-09 23:10:59

    no tez fakt ,a le ja sie przyznam ze wole taka swieza..  w koncu rzucic toche sera i czego sie ma na gotowy podklad to nie problem..!. :)

  • Autor: smakosia Data: 2007-06-10 08:38:06

    Ja bym mroziła surowe ciasto. Potem tylko układać składniki, do piekarnika i gotowe. Kiedy kupujemy pizze mrożoną, to też jest przecież surowa. Myślę, że idąc tym tropem można sobie nawet przygotować pełny zestaw czyli z wszystkimi dodatkami i coś takiego zawinąć w folię a potem tylko wyciągamy z zamrażalnika i koniec "roboty". Pozostaje upiec i zajadać się :-)

  • Autor: Eithel Data: 2007-06-10 13:18:19

    a pozatym w pizzerich tez mroza i potem tylko zozwalkowuja.nawet gdzies tutaj byl przepis gdzie na noc ciasto sie mrozilo ale nie wiem gdzie dokladnie..poszukaj pod pizza z pizzeri czy jakos tak jak bedziesz chciala:)

Przejdź do pełnej wersji serwisu