Forum

Kuchenne porady

poszukuje przepisu na strogonowa

  • Autor: elwy Data: 2007-06-15 21:29:08

    Czesc,poszukuje przepisu na zupke strogonow (chyba tak to sie nazywa:)) szukalam w zupach na WZ ale nic nie znalazlam moze to jest pod inna nazwa
    dzieki z gory za pomoc :)
    Pozdrawiam.
    Joanna.

  • Autor: monia00 Data: 2007-06-15 21:42:44

     W niebieskiej ramce po prawej stronie wpisz strogonow i daj    szukaj .  Tam jest 15 przepisow na ta potrawe ,napewno cos wybierzesz ... monika

  • Autor: małgoska Data: 2007-06-15 23:02:09

    dostalam kiedys przepis na strogonoffa od pewnego starszego pana, ten strogonoff byl jego specjalnoscia podaje przepis: 1 kilogram polędwicy wołowej tzw.ligawa, 2 cebule, śmietana, pasta pomidorowa lub pomidory, przyprawy, troche maki spodob przygotowania: polędwicę pokroić na plastry podsmażyć obsypując lekko mąką susić w garnku razem z pokrojoną w półplastry cebulą i pomidorami, na koniec dodać śmietanę i doprawić do smaku solą i pieprzem, robiłam tego strogonoffa tylko raz ale był rzeczywiście pyszny tak więc polecam, myśle ze wstawie go do swoich przepisow ale to dopiero kiedy juz go zrobię razem z fotkami nie wiem kiedy to bedzie bo ceny polędwicy wolowej są ostatnio troche wysokie

  • Autor: Natka64 Data: 2007-06-16 00:22:43

    Ja mam taki przepis   Mieso moze byc poledwica ale moze byc chude mieso woeprzowe w paski podsmazyc na oleju dodac cebule ,pieczarki,ogorki korniszone,musztarde i smietane kwasna przyprawa cury, doprawic do smaku

  • Autor: renataz36 Data: 2007-06-16 13:29:45

    ja polecam wypróbowany wielokrotnie przeze mnie przepis bahusa na buef strogonow, jest wyśmienity

Przejdź do pełnej wersji serwisu