Forum

Rozmowy wolne i frywolne

KaśkoBeee a masz !!!

  • Autor: miauka Data: 2007-07-06 20:44:53

    czochram Cie na Twe własne życzenie !!!! Czochru czochru czochru Ty wyczochrana małpo alzacka, Ty pomponie wychudzony, Ty paszkwilu sromotnikowy, małpiatko madagaskarska....... i czekaj resztę czochrania później będzie !!!

    :):):):):):)

  • Autor: kamaxyz Data: 2007-07-06 20:46:16

    o!!!!!!!!! to jakiś szyfr

  • Autor: makusia Data: 2007-07-06 20:51:02

    a co to za czochranie???

  • Autor: miauka Data: 2007-07-06 20:55:12

    trzeba sobie zasluzyc hihihihihih :):):) jest takie grono wuzetowcow co to z checia wyczochram a KasiaBe sama sie wprosila wiec ma, i jeszcze obiecala ze odda :):):):):)

  • Autor: kasiabe Data: 2007-07-06 21:04:32

    Co do Madagaskaru - owszem bo tam ciepło a nie tak jak Ty będę się czochrała w jakiejś zimnej i zaospionej Islandii. Pomponie wychudzony??? Ty wiedźmo z bylejakiego sabatu! Ty flądro flamandzka! Ty tuńczyku zwrócony po imprezie!!! Chcesz jeszcze?
    Jasne, że witam Cię kochany paszczurze :D

  • Autor: miauka Data: 2007-07-06 21:07:45

    Ty spirytusie barwiony na ziolono cholera wie czym, Jak na razie to sie czochrasz w ojczystym kraju, a ja moge w goracych źródełkach !!!! Wiedżmo ale sabat nie byle jaki bo z Tobą dzielony Ty przełożona wszystkich wiedźmoli zachodniopomorskich, Ty paszczęko wypominalska !!!!

    No i ja Cie witam maskonurze mój :D

  • Autor: kasiabe Data: 2007-07-06 21:11:36

    Aleś się nagadała! Melina na górnym sabacie tylko czeka na Twój powrót - nie sprzątana od wiosny! Gar zupy też Ci przyszykuję - może Ci lepiej wyjdzie następnego dnia :D

    Jak zdrówko? Pytałam co prawda u pośredniczki ale co u źródła to u źródła - gorącego he he he he he!
    Skacz w gejzer!!!

  • Autor: miauka Data: 2007-07-06 21:15:28

    No nie skacz w gezjer !!!! Czyś Ty już całkiem resztki rozumu postradała?? Chcesz żebym go zapchała ??
    No zdrówko moje nadal jest krościate i wygląda paskudnie, jak mogłaś zresztą stwierdzić naocznie bo straszaka Ci posłałam ....jednak mam sie na tyle lepiej, że mogę Cie czochrać Ty meliniarska wspólniczko :D:D:D:D

  • Autor: joking Data: 2007-07-06 21:11:50

    Dziewczyny cóż za czułości, ile w tym wszystkim miłości.

  • Autor: miauka Data: 2007-07-06 21:16:14

    czyste doslownie czyste .... uczucie :)

  • Autor: kamaxyz Data: 2007-07-06 21:19:29

    fajnie śledzić!!!!!!!!!!!!!!! wątek Waszych czochranych "wyzwis" przezwisk, ale ku czemu ma to służyć???, czy to jakaś forma wypowiadania swich grzecznościowych pochwał ku sobie!!!!!!!!!!!?,

    czy to może przyjaźń między wami taka do grobowej deski,
    a może to kamuflarz iście szczerej przyjaźni,
    a może chcecie zwrócić na siebie uwagę i garać "pierwsze skrzypce" tu na forum
    powodzenia kochane rozczochrane ,wiedźmowate, paszczęki

    pozdrawiam kamaxyz
    z prośbą o uchylenia rombka Waszej rozczochranej tajemnicy,!!!!!!!!!!!

  • Autor: Elek Data: 2007-07-06 21:26:53

    kamuś - w peletonie prowadzący też się zmieniają , a i skrzypka pierwszego też należy od czasu do czsu wymienić :):):)
    Niech sobie dziewczyny pograja te pierwsze skrzypce !! hahahahahahaha
    pozdrawiam !! Elek

  • Autor: miauka Data: 2007-07-06 21:30:04

    matulu nie dane nam najwidoczniej granie pierwszych ...wiec w chorze tylnym pozostaniemy ...za to donośnym :)

  • Autor: kasiabe Data: 2007-07-06 21:27:53

    Ależ skąd! Ten orangutan islandzki jest mi bardzo bliski - i jak WIDAĆ PRZECIEŻ - to są wyrazy czystej tęsknoty! A że teraz chora paskuda to pocieszam jak mogę.

    pozdrawiam :D

  • Autor: kamaxyz Data: 2007-07-06 21:29:31

    Buziaczki dla Was

  • Autor: miauka Data: 2007-07-06 21:32:11

    orangutan tu nie wystepuje podobnie żadne gady i płazy więc się odpłaszczkuj :)

    Fajnie, że jesteś tu znów. Mam nadzieję, że Cię nie wsiąknie znowu jaki potwór morski.

  • Autor: kasiabe Data: 2007-07-06 21:39:23

    Ty w CHÓRZE? Przeca Cię słoń w kołysce stratował!!!

    Wsiąknie mnie już jutro - impra u dziadków - w niedzielę w Stargardzie - mam nadzieję - a w poniedziałek przepadnę znów na cały rok :D
    Trzymaj się tam na obczyźnie, zdrowiej i wracaj (jak musisz!) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

    Pasożyty tylko czekają :D

  • Autor: Elek Data: 2007-07-06 21:16:17

    nio ładnieeeeeeeeeeeeeee , ładnieeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    hihihihihihihihihihi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Autor: kasiabe Data: 2007-07-06 21:19:29

    Ja o wybaczenie proszę ale ten rzep się uczepił i za skarby nie chce puścić!  Pięknie proszę o niebicie bo przychówek sam w domu zostanie!!! Bez opieki!!!  

    Magdusiowate Miauczydło! A skacz w gejzer - zapcha się to się zapcha - oby Cię nikt nie odnazał potem przez długie godziny :D:D:D:D:D

  • Autor: miauka Data: 2007-07-06 21:28:12

    tak sie zastanawiam czy by Cie tutejsi co na gejzerach zarabiają nie znaleźli i Tobą odtykali :P

    a swoja droga to jak ten przychówek wytrzymuje z takim flądrem jak Ty ? Jak sie mają znaczy ? Zdrowa stonka Twa ?

  • Autor: Elek Data: 2007-07-06 21:20:40

    Może trza zacząc tłumaczyć dla ogółu o czym Waśćki piszą ,
     albo wprowadzić słowniczek wyrazów ..............uzywanych hihihihihihihi
    np: melina - pokoik na piętrze itd itp !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Autor: kamaxyz Data: 2007-07-06 21:37:16

    ,,,,swietny pomysł mają dziewczyny...!!!!!!!!!! odskocznia od szarości gadziny jedne,,,
    !!!!!!!!!!!!!!!!!,wzbudziły zainteresowanie na forum...... buziaczki ściskacze, a i zdrówka życzę wiedźmom nadętym, ale o czułym sercu

    kamaxyz ...

  • Autor: kasiabe Data: 2007-07-06 21:42:16

    ja tam za nią nie ręczę, bo ona skrzywiona lekko i choć z bardzo dobrego domu to nie wiem czy podziękuje

    ale ja dziękuję i znikam już do moich facetów (sztuk 2 w wieku łącznym 8 lat)

  • Autor: wanilia_91 Data: 2007-07-06 21:55:38

    LEJTA SIĘ

Przejdź do pełnej wersji serwisu