Forum

Kuchenne porady

chow mein noodles

  • Autor: Eithel Data: 2007-07-08 12:27:33

    posiadam juz od dluzszego czasu paczke azjatyckiego makaronu z twzrdej maki z kurkuma i zastanawiam sie w jaki fajny sposob go wykorzystac bo w koncu musze sie go jakos wyzbyc..moze ktos ma jakis ciekawy pomysl?

  • Autor: makusia Data: 2007-07-08 14:41:37

    nie mam pojęcia , ale jedno co mi przychodzi do glowy to "google " :))

  • Autor: Eithel Data: 2007-07-08 14:46:02

    no w sumie..a jak nic z tego nie wyjdzie do doprawie i dodam do kurczaka czy jakos tak ale ja chcialam cos fajnego zrobic i przy okazji sie wyzbyc kielkow bambusa,,,...

  • Autor: Mari Data: 2007-07-08 15:00:42

    Zobacz w moich przepisach YAKISOBA - japonski makaron smazony. Makaron SOBA jest podobny do CHOW MEIN NOODLES - jesli wpiszesz do wyszukiwarki nazwe tych klusek to wyjedzie Ci ty................le przepisow. Niestety, po angielsku. 

  • Autor: Eithel Data: 2007-07-08 18:36:52

    hm..to juz sama cos wymysle bo te wszystkie przepisy sa alebo proste albo z rybami...mi chodzilo o jakas zupa czy cos ale bez rybnego aromatu!!!jak wymysle(mam pare pomyslow)i zrobie to napisze jak wyszlo i czy smakowalo bo to taki makaron troche na zupke chinska jest.a moze ktos ma jakis pomysl jak nie banalnie wykorzystac kielki bambusa w zalewie?bo o ile mam pomysl na makaron to na to juz na pewno nie....

  • Autor: aga1 Data: 2007-07-08 21:55:21

    Kiełki bambusa możesz dodac do sałatek,do farszu do naleśników na sposób azjatycki z kurczakiem,grzybkami mun,fasolą szparagową i warzywami.Mozesz również przyrządzic potrawkę z zasmażanym ryżem,z wołowiną i warzywami i wtedy dodac kiełki bambusa.Pozdrawiam!

  • Autor: Eithel Data: 2007-07-09 16:17:57

    tylko nie grzyby MUN!!!!ble a tak pozatym to musle ze cos w tym stylu z tego wymysle...hehe

Przejdź do pełnej wersji serwisu