Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Ekspres ciśnieniowy

  • Autor: ciurunia Data: 2007-08-18 10:49:29

    Witam serdecznie i prosze o rade. Wkrótce mam zamiar sprawić sobie ekspres do kawy lecz nie wiem na co zwrócić uwage przy kupnie. Wiem, że nie zawsze drogie znaczy dobre. Może ktoś z Was podzieli sie ze mną swoim zdaniem.
    Pozdrawiam.

  • Autor: ZANTA Data: 2007-08-18 11:02:50

    http://wielkiezarcie.com/forum_watek.php?id=79183&post=79196 ten temat był już poruszany poczytaj troszku tu masz link do forum jak wpiszesz w wyszukiwarke ekspres do kawy wyświetlą ci sie tematy z tym związane

  • Autor: Natka64 Data: 2007-08-18 13:32:00

    Pozdrawiam Cie serdecznie nie wiem jak w Polsce ale u nas za granica jest teraz bardzo modny ekspres do kawy SENSEO  mam go juz 2 lata i jestem bardzo zadowolona ale to zalezy ile kawy pijecie bo do tego ekspresu jest potrzebna kawa w tabsach okraglych

  • Autor: bietka Data: 2007-08-19 14:32:56

    Moim zdaniem lepiej kupić ekspres na kawę mieloną i ew.w saszetkach,gdyż ta druga jest u nas trudniej dostępna i droga.Jest forum caffe prego.Wszystko zależy od kwoty na zakup.Czy myślisz o ręcznym czy automacie?

  • Autor: gosik Data: 2007-08-20 19:08:46

    Witam! Ja od 3 lat mam ekspress VIA VENETO de luxe SAECO - jeden z tańszych tej firmy - kupiłam w promocji za ok. 200 zł, w tej chwili kosztują nieco ponad 300 zł (zależy od sklepu) i jestem bardzo zadowolona. Do tej pory żadnych problemów z nim nie było. Kawka zawsze z pianką i bardzo aromatyczna - ja polecam Powodzenia w wyborze i zakupach!

Przejdź do pełnej wersji serwisu