Forum

Gawędy o jedzeniu

Powinien powstać nowy dział jedzenie dla piesków.Kto za?

  • Autor: marzenkaw77 Data: 2007-10-01 22:16:09

  • Autor: Janek Data: 2007-10-01 22:32:13

    1. Dla piesków.
    2. Dla kotków.
    3. Dla chomików.
    4. Dla białych myszek.
    6. Dla kanrków.
    7. Dla papużek nierozłączek.
    8. Dla Janków.
    9. Dla Heniów.
    10....
    ...........
    W innym przypadku nie wyrażam zgody, veto...po moim trupie!!!!!!!

    Kiedyś miałem kolekcję książek z cyklu "Bibliiteki Stańczyka" jeden z tytułów utkwił mi w głowie: "W oparach absurdu", tematyki nie za bardzo pamiętam ale tytuł jest dość frapujący.
    Pozdrawiam
    Janek .......

  • Autor: piq Data: 2007-10-01 22:33:36

    Oj Janek, Janek.......

  • Autor: Basienkaa0 Data: 2007-10-09 12:54:52

    a dla Basiów to pies??????

  • Autor: Baśka Data: 2007-10-09 16:32:12

    Brawo !!!

  • Autor: Janek Data: 2007-10-13 17:27:29

    Użytkownik Baśka napisał w wiadomości:
    > Brawo !!!

    Chyba "Rio Bravo" (?) ...może być fajny film nawet... ;-))))
    Janek

  • Autor: Janek Data: 2007-10-13 17:25:14

    ...aha, jako towaszysz na spacery...;-))))
    Janek

  • Autor: piq Data: 2007-10-01 22:32:32

    Ja ! Tylko może nie dla piesków a ogólnie dla naszych pupilków. Może ktoś daje takie ciasteczka kotu ???

  • Autor: basiaaa Data: 2007-10-01 22:49:35

    http://wielkiezarcie.com/forum_watek.php?id=99298&post=99298&offset=0
    Janku zobacz co tam się dzieje . Mamy w śród nas fanatyków zwierząt .

  • Autor: basiaaa Data: 2007-10-01 22:59:40

    http://wielkiezarcie.com/forum_watek.php?id=99298&post=99298&offset=0

    Coś się dzieje z serwerem dlatego nic nie widać .

  • Autor: basiaaa Data: 2007-10-01 23:08:29

     Wejdz na forum --KOCIE, PSIE i inne  PIEKNOSCI -reaktywacja

  • Autor: nonka4 Data: 2007-10-02 08:45:05

    Ja też jestem za! niech będzie nawet "ogólnkiowy" dla pupilów właśnie.
    Wczoraj myślałam,że mam rozdwojenie jaźni,bo przepisy prawie takie same się namnożyły,tylko jedne ze zdjęciem a drugie bez.

  • Autor: Malena Data: 2007-10-01 23:34:11

    Z zalozenia jest to portal dla ludzi. Moze przepisami dla zwierzatek moglibyscie sie wymieniac np. na forum. Mozna przeciez zalozyc watek i dopisywac do niego swoje przepisy. W ten sposob owca bedzie cala a wilk syty. No i nie dojdzie do zadnej mocniejszej wymiany zdan.  No i nie znam zadnego kulinarnego portalu, ktory by to robil.

  • Autor: Mońcia Data: 2007-10-02 09:28:07

    Zdaje się,że to ja wywołałam tą burze.Jeśli takie jest Wasze życzenie usune przepisy na smakołyki dla psiaków.Zauważyłam,że na forum rzeczywiście jest wielu milośników czworonogów więc pomyślałam,że skoro znam kilka fajnych przepisów to się nimi podziele.Nie narzucam się  ze swoimi przepisami,nie domagam się stworzenia osobnego działu -wychodze z założenia,że jak kogoś to zainteresuje to sobie przepis znajdzie.Potraktowałam to jako ciekawostke.

  • Autor: nonka4 Data: 2007-10-02 09:39:25

    Mońcia,nic nic usuwaj..!!!przecież nie o to chodzi(Twoje przepisy były pierwsze)!
    Jeśli moderatorzy dodadzą nowy dział może być ich tam cała masa.Sama mam zwierzaków trochę a okoliczne też kocham.Pozdrawiam.

  • Autor: dankarz Data: 2007-10-02 09:42:36

    Mońcia dlaczego masz usuwać?? Przepisy są ciekawe, zresztą widać po komentarzach, mamy przecież w artykułach "inne" i mozna tam umieścić przepisy dla zwierząt. Myślę, że powinni sie wypowiedzieć moderatorzy i zdecydować co zrobić. Pozdrawiam

  • Autor: Janek Data: 2007-10-02 10:24:31

    Mońciu, i pozostałe Żarłoki obu płci, pamiętajcie tylko o jednym: nasi przyjaciele czworonożni maja w wielu rasach inne podniebienia, tak jak i ludzie różnych ras.Podając przepisy, podawajcie pod przepisami rasę i wiek przyjaciela któremu pichcicie smakołyki. Początkujący posiadacz sierściucha i jednocześnie początkujący XZarłok moze narobić wiecej krzywdy niż pożytku nieodpowiednim pokarmem. To, że można zasiegnąć porady  ...to za mało, sami wiecie, że nieraz na odpowiedź czekać trzeba "do us****ej śmierci"
    Ratlerek nie moze dostać tego samego co chow-chow, chociaż chow-chow ratlerka mógłby potraktować jako przekaskę.(to tak żercikiem mówiąc)
    Chcecie,( nie twierdzę, że wszyscy) założenia nowego działu ja , takie jest moje zdanie, uważam to za pomysł lekko przesadzony.
    Popatrzcie na dział szkoła gotowania.....po awari całkowicie zamarł, a i przed też był "psu na budę"... a ilu było "entuzjastów"!!!!
    Zajmijmy się tym co jest, dzielmy sie wiadomościami i umiejętnościami, pomagajmy młodszym, mniej doświadczonym, a hobbyści i tak muszą szukać każdy wg. rasy i wieku jak i potrzeb odżywczych posiadanego przyjaciela. Przepisy dla zwierzaków powinny byś adekwatne do stanu zdrowotnego i innych czynników. To nie człowiek, który zjada ale i myśli "czy powinienem"...choć nie zawsze ...;-))),
    Zwierzaki zjadają bo im smakuje ...a potem weterynarze często zastanawiają się co takiemu kiudłaczowi zaszkodziło ....bo przecież nie ciasteczka które je od dwóch lat ...
    Napewno widzieliście zapasione , chore z przeżarcia zwierzęta. Nie jadły wcale dużo, tylko niehigienicznie, nie to co powinny. Dlaczego ...spytajcie, bez obrazy, o to idiotów właścicieli tych kalek.
    Sam miałem zawsze zwierzaka w domu, nawet do niedawna...
     Nawet tej samej rasy zwierzak nie miał tych samych potrzeb. Każdy, jak i człowiek , ma różne potrzeby, o których nie powie inaczej tylko : nie zje, lub zje ...czasem nie to co powinien, chociaż smakuje mu jak cholera.
    Pozdrawiam
    Janek

  • Autor: bea39 Data: 2007-10-02 13:05:23

    Masz rację. Moja pierwsza sunia opychała się kaszą, ale druga cierpi po zjedzeniu nawet odrobiny.

  • Autor: ekkore Data: 2007-10-02 10:59:52

    ja mam bardzo mieszane uczucia, z kierunkiem na "nie". jakby nie było to ludzkie forum kulinarne, o psach, ich diecie, karmieniu możemy sobie pogadać w rozmowach wolnych i frywolnych, pooglądać zdjęcia w galerii.

    Ale przepisy? A jak ktoś nie doczyta tytułu, że to jedzenie dla psa ("pies" uzywam tylko dlatego, że dla nich pojawiły sie przepisy)? Co wtedy? Poza tym przepis na psie przysmaki żeby lądował w ciastach?
     Moim zdaniem sprawę zwierzęcego jadłospisu jeżeli już powinno się omawiać na forum (niech ktoś z zainteresowanych pilnuje, aby wątek podchodził do góry) albo w artykułach - jeżeli u nas. można też przepis mieć jako ukryty i na ewentualne życzenie udostępnić do skopiowania.

    a tak poza tym to są specjalne fora dla właścicieli zwierząt.

    Takie jest moje zdanie

  • Autor: Mońcia Data: 2007-10-02 11:58:47

    Janku!.Wszystkie przepisy-nie tylko te ''psie'' są dla ludzi,ale dla ludzi mądrych.Dla mnie jest rzeczą oczywistą,że traktujemy je jako smakołyki-nagrody,które pies powinien dostawać w ilości nie większej niż 3-4 dziennie.Nie odpowiadam za to,że ktoś nieodpowiedzialny nafaszeruje swojego pupila od razu kilogramem takich ciastek.Jeśli pies jest karmiony dobrą,pełnowartościową i zbilansowaną karmą to takie ciasteczka z punktu widzenia zdrowotnego nie są mu do niczego potrzebne bo w jego pożywieniu zawarte są wszelkie niezbędne wartości odżywcze-dlatego podkreślam:to są smakołyki które serwujemy psu dla jego i naszej przyjemności.Miłośnicy zwierząt uwielbiają rozpieszczać swoje zwierzaki i nic tego nie zmieni-ważne aby to robili mądrze.Jeśli niemądre jest podawanie psu od czasu do czasu ciasteczek domowej roboty,to jeszcze bardziej niemądre i nieodpowiedzialne jest żywienie go karmą typu Pedigree  czy Chappi,które są jedną wielką mieszanką konserwantów,aromatów zapachowych i bezwartościowych śmieci.
    Czy w dziale z napojami alkoholowymi zaznaczamy,jaka ilość danej nalewki komuś zaszkodzi?Czy przy przepisie na ciasto informujemy,że zjedzenie na raz całej blachy spowoduje tycie?Nie,bo zakładamy,że jest to oczywiste i że osoba korzystająca z danego przepisu jest rozumna.Ja również zakładam,że osoby które zechcą skorzystać z przepisów na psie smakołyki są rozumne i odpowiedzialne.
    ekkore-usune przepisy i po prostu zrobie z nich artykuł,w ten sposów i wilk będzie syty i owca cała.Nie moge się jednak powstrzymać przed stwierdzeniem,że jesteś troche niesprawiedliwa.Piszesz,że są specjalne fora dla właścicieli zwierząt-owszem,jest ich pełno,ale idąc tym tropem i Twoim tokiem myślenia są też fora dla działkowców czy poetów.Nikomu nie przeszkadza,że na forum z gruntu kulinarnym rozmawiamy o chwastach czy uprawie pomidorów a wspaniali nasi poeci,przed których talentem literackim chyle czoła rozwijają swoje poetyckie umiejętności.

  • Autor: ekkore Data: 2007-10-02 12:27:04

    Ależ idziesz moim tokiem rozumowania... Przecież ja nie mówiłam, że rozmowy o zwierzętach  i wszelkich problemach są złe.. tylko nie podoba mi się psie żarcie pomiędzy tortami i innymi ciastami. Do rozmów na tematy poza kuchnią jest forum i ewentualnie artykuły. A przepisów nie usuwaj - zostaw je w swojej książce jako nieudostępnione.

    natomiast przepisy kulinarne raczej odnoszą się do gotowania dla ludzi. Czy widziałaś, aby w którejś z gazet czy książek kucharskich przepisy były wymieszane? Pomiędzy schabowym na obiad ciasteczka dla psa?
    I pamiętaj, że to jest moje prywatne zdanie. a decyzję i tak podejmie Pampas

  • Autor: Mońcia Data: 2007-10-02 12:57:26

    ekkore,przeniosłam przepisy do artykułów jako ciekawostke.Przeniosłam też komentarze.czy mogłabyś zrobić z nimi porządek aby były bardziej przejrzyste?
    Twoje zdanie szanuje tak jak i każdej innej osoby na tym forum.Pozdrawiam.

  • Autor: ekkore Data: 2007-10-02 13:37:06

    W komentarzach nic nie mogę zrobić - poza ich usunięciem

  • Autor: kasiia Data: 2007-10-02 12:27:52

    .. jestem ZA ! a co szkodzi dzial zwierzaki? przeciez kazdy kto juz ma zwierze wie  jak o nie dbac..  a ciekawe smakolyki przeciez nie sa gorsze od tych ze sklepu.. a skad moge wiedziec czy aby na pewno paleczki które kupuje kotu sa takie  naprawde super ? a tak wiedzialabym  co je. przeciez taki dzial nie nie musi byc obowiazkowo odwiedzany przez wszystkich. zagladaliby tam zaiteresowani...

  • Autor: Shanna Data: 2007-10-02 12:49:28

    Jesli juz cos takiego chcecie zrobic to moze faktycznie niech bedzie inny dzial, albo (tak mi przyszlo do glowy) moze nowa opcja w glownym WZ-owym menu. Osobiscie nic nie mam przeciwko przepisom dla zwierzaczkow, ale pod warunkiem, ze przepisy te nie beda mieszaly sie z pozostalymi.
    Nie wszyscy, ktorzy ogladaja ta stronke, uwaznie czytaja nazwe przepisu (sama tez nie zawsze zwracam uwage na tytul, tylko na tresc przepisu - zwlaszcza poznym wieczorem). I calkowicie zgadzam sie z ekkore ze te przepisy nie powinny ladowac razem z naszymi bo jak szukajac przepisu na jakies dobre ciasteczka do kawy trafia sie na psie ciastka na piekna siersc (Monciu - to przyklad - nic do Ciebie nie mam) to mozna sie albo zdziwic, usmiechnac i szukac dalej, albo obejsc bez ciastek.

  • Autor: bea39 Data: 2007-10-02 13:01:30

    To nie jest dobry pomysł, nie gniewaj się. Sama mam psy i gotuje dla nich. Naprawde chcesz czytac przepisy jak czyścic płucka albo gotować ........ dla psa zupkę na kilka dni? Dopiero co obrzucili fantastyczny przepis błotem bo uzyte zostały ogony.Oj, a jakbyśmy pisały o innych częściach,to by sie działo.Pozdrawiam

  • Autor: marzenkaw77 Data: 2007-10-02 15:10:02

    Ja nie mam zwierzaka,ale wczoraj było bardzo dużo podanych przepisów,więc stąd moje pytanie

  • Autor: bea39 Data: 2007-10-02 17:59:39

    Ja mam.Psy, koty,szczura. i inne gadziny.I wierz mi rozmawianie o tym z czego gotujemy posiłki naszym zwierzakom nie jest niczym przyjemnym.No chyba,że gotową karme kupujemy.Ale Janek i Ekkore maj.a racje.I niech na tym pozostanie.Lepiej na forum rzucic temat.

  • Autor: Janek Data: 2007-10-02 13:58:11

    Marzeno, wybacz, że podklejam sie pod Twój post ale zwracam się do wszyskich zapalonych do Twojej propozycji:
    Czy gdyby WŻ było odpłatne, też tak samo broniłybyście tej propozycji, i kto wówczas miałby pokrywać koszty wszelkich innowacji, które , jakk już wspomniany prze ze mnie kącik nauki gotowania, umierają własną śmiercią.
    Zastanówcie się w końcu chociaż odrobinkę.
    Natępna zachcianka to będzie "kocie przysmaki" ... i co jeszcze.
    Argumentacja o działkowcach jest akurat ...mało logiczna (delikatnie mówiąc), przecież to co z działki idzie do gara), o działch artystów:galerii i literackim ...nia samym Żarciem człowiek żyje. Mamy dużo szydełowiczek,  iinnych rękodzielniczek: dla nich też nowe działy zakładać...tak wypada rozumieć tok rozumowania jednej z Was.
    Tylko gdzie tu logika.
    I za czyje pieniądze robić ciagłe zmiany (czyt. spełniać zachcianki).
    Nim wypowiemy swoje ZA czy PRZECIW ...przemyślmy najpierw swoje poparcie.
    W swoim powyższym wątku już pokazałem jakie będą dalsze pomysły,  ...widocznie mało dowcipnie to podałem, niezrozumiale(?!) dlatego tu wyłuszczyłem chyba dobitnie co o tym sądzę.
    Pozdrawiam.
    Janek

  • Autor: nutella Data: 2007-10-03 16:05:38

    Masz świętą rację Janku. Dla mnie to trochę dziwne, że pomiędzy przepisami na zupę czy kotlety będzie przepis na jedzenie dla psa... Może narażę się niektórym z Was ale ja byłabym za usunięciem tych przepisów...
    Ja mam świnkę morską więc może jako przepis podam proporcję na mieszankę ziaren, suszu, witamin i granulatu jaką dla niej robię?

  • Autor: ASTI Data: 2007-10-17 09:09:34

    Janku , uwazam  ze  jestes  za modry  na  to  fofum ,  startuj  na  wybory !!!!!!

  • Autor: Janek Data: 2007-10-17 15:09:02

    ...czym ja wariat ... albo też na głowę chory...!?

    Gdybym był mądry, dziewczyno, gdybym ...

  • Autor: Wkn Data: 2007-10-17 19:49:43

    Użytkownik Janek napisał w wiadomości:
    > ...czym ja wariat ... albo też na głowę chory...!?Gdybym był mądry,
    > dziewczyno, gdybym ...

    E tam Janku, jak Ty czytasz?! Jesteś "modry", czyli niebieściutki, cokolwiek to może znaczyć. Chociaż faktem jest, że kolor błękitny jest jedną z ulubionych barw polityków w kampaniach wyborczych

    Wkn

  • Autor: ASTI Data: 2007-10-18 10:33:45

    Janek zrozumial .... a ty ????

  • Autor: Janek Data: 2007-10-18 13:09:37

    Modry, niebieski we wszystkich odcieniach, wrzos, róż(ale ten czysty), to moje ulubione kolory.
    Co do barw wyborczych nie odróżniamicj wszystkie maja jedną barwę ... fałszu.
    Kuna należy mi się Nobel za odkrycie nowego koloru.
    Nowa nazwa: barwa wyborcza ... to tak, mniej więcej jakby "barwa na kurierze"(wyborów), ...
    wg.http://www.adminer.pl/polslowka/

    Janek

  • Autor: Janek Data: 2007-10-18 17:28:16

    z rozpedu wlnąłem nieczytelnośc
    "...
    wyborczych nie odróżniamicj wszystkie .."
    winno być:
    ...wyborczych nie odróżniam bo wszystkie...


    Przepraszam
    Janek

  • Autor: ASTI Data: 2007-10-18 06:38:09

    hmmm.....no wlasnie nic dodac , nic ujac . pozrawiam

  • Autor: Janek Data: 2007-10-18 12:54:34

    Asti, gdybyś podała, że Twoje miasto to...zagranica, Wkn zrozumiałaby wówczas, że nie masz polskiej czcionki. Tak więc....
    Samaś sobie winna tej uwagi Wkn...Nie utajniajcie się tak bardzo. Jak wstydzisz się, że mieszkasz na jakiejś wsi w np. pod Paryżem ...wpisz Francja...
    Ale jeśli w Polsce, to nie bądź leniem i pisz jak Polka w Polsce.
    Pozdrawiam
    Janek
    c

  • Autor: ASTI Data: 2007-10-18 14:35:10

    Drogi Janku rzeczywiscie nie moge pisac poprawnie ( mieszkam za granica ) ale ty napewno sie tego domysliles jestes przeciez inteligentny i nie bedziesz czepial sie wiecej mojej pisowni . Chetnie wyprobuje twoje przepisy , mam nadzieje , ze sa rownie ,,DOBRE,, jak twoje teksty .Pozdowienia z konca swiata

  • Autor: Janek Data: 2007-10-18 17:18:37

    Asti ...jeśli masz GG to wejdź, mój nr w ustawieniach !!!

  • Autor: ASTI Data: 2007-10-18 20:32:40

    hm.... tylko po co jesli chcesz mnie zbluzgac , zrob to tutaj

  • Autor: Janek Data: 2007-10-19 08:22:27

    Przykro mi, że uważasz mnie za "bluzgacza", po prostu chciałem Ci (poza forum jak czasem to robię), zwrócić uwagę za nietakt wobec Wkn ...i zaliczenie Jej do małointeligentnych. Samo to, że nie odpowiedziała Ci starajac się obrócić w żart, świadczy o Niej.
    Nie wiem, czy ja zdobyłbym sę na przemilczenie tego, wobec mojej osoby.
    To tyle, mam nadzieję, że zrozumiałaś , jeśli nie to trudno.
    Co do mojej inteligencji, to mylisz się, na wszelkich testach na inteligencję, wypadam słabiutko ...
    Janek

  • Autor: ASTI Data: 2007-10-19 08:44:21

    Użytkownik Janek napisał w wiadomości:
    > Przykro mi, że uważasz mnie za "bluzgacza", po prostu chciałem Ci
    > (poza forum jak czasem to robię), zwrócić uwagę za nietakt wobec Wkn ...i
    > zaliczenie Jej do małointeligentnych. Samo to, że nie odpowiedziała Ci
    > starajac się obrócić w żart, świadczy o Niej.Nie wiem, czy ja zdobyłbym sę na
    > przemilczenie tego, wobec mojej osoby.To tyle, mam nadzieję, że zrozumiałaś ,
    > jeśli nie to trudno.Co do mojej inteligencji, to mylisz się, na wszelkich
    > testach na inteligencję, wypadam słabiutko ...Janek


    Nie napisalam, ze uwazam  cie  za  bluzgacza   I nie  napisalam  tez ,  ze  uwazam Wkn  za malo
    inteligentna ,  nie  napisalam  nic  obrazliwego . Bardzo  mi  przykro  z  tego  powodu ,  ze  nie  mozecie  zrozumiec
    ze  nie  moge  pisac  inaczej , gdyz nie  posiadam  polskiej klawiatury . Jezeli  w  jakis  sposob  kogos  obrazilam  to
    przepraszam. Mieszkam  daleko od  Polski  i  myslalam  , ze tu  znajde  dobre przepisy  i ludzi   ktorymi moge pogadac,
    Mam  nadzieje ,  zrozumiecie  poprawnie  tekst  , ktory  napisalam . pozdrawiam  Asti

  • Autor: Wkn Data: 2007-10-18 20:44:37

    Użytkownik Janek napisał w wiadomości:
    > Asti, gdybyś podała, że Twoje miasto to...zagranica, Wkn zrozumiałaby wówczas,
    > że nie masz polskiej czcionki.

    Dalej e tam, napisałaby wtedy "madry", a nie "modry". I bądź tu madry (modry?) człowieku, bo może to miało być "mondry"?! hihihihi

    Wkn

  • Autor: ASTI Data: 2007-10-19 06:42:33

    Ojjj.... dalej twierdze , ze nie zrozumialas hihihihihihi

  • Autor: ASTI Data: 2007-10-19 09:25:05

    Użytkownik ASTI napisał w wiadomości:
    > Ojjj....  dalej  twierdze , ze  nie  
    > zrozumialas  hihihihihihi    
    Myslisz  ,  ze  to  jest  zabawne ?  i  mile  dla  mnie ???  DZIEKUJE  CI  BARDZO  za  zrozumienie

  • Autor: Janek Data: 2007-10-19 08:33:59

    Fakt , ale to chyba małolata jakaś, bo i "fofum" też chyba co innego znaczy, ale to już chyba nie na naszą -moją inteligencję ta zagadka. ...;-)))
    A może modry to miało być "niebieski ptak" ..tylko zapomniała tego określenia. Bo w sejmie to takich pełno teraz.
    No nie, Asti mi chciała ubliżyć ...Kuna ... z taką inteligencją to tylko do parlamentu !!!
    No nie Asti tego nie daruję...
    Wkurzony
    Janek





















    ........

  • Autor: ASTI Data: 2007-10-19 08:50:53

    No i o co tyle krzyku ????? ( biedni ci polacy ktorzy mieszkaja za granica a wejda na to forum , nic . tylko siedziec cicho )
    wkurzona Asti

  • Autor: Janek Data: 2007-10-19 12:03:15

    Asti, sztuka konwersacji (nie zrozum tylko tego jako lekcję, a juz broń Boże jako "baty, czy "bluzgi") polega międzi innymi na zrozumieniu żartu jako żart , (wyraźnie ze strony Wkn(!!!), ja specjalnie wkleiłem gify, bo (słusznie zresztą jak widać) obawiałem się zbyt poważnego potraktowania mojego posta przez Ciebie. No cóż.
    A co do wytyku to przeczytaj jeszcze raz swój post:37 w połączeniu z 42.
    Nie użalaj się nad Polkami/Polakami mieszkajacymi za granicą, jest ich na WŻ bardzo dużo i przeważnie Oni są siłą napędową Wielkiego Zarcia, nie maja kompleksów, tak więc i Ty nie powinnaś ich mieć. Co do pisania i baraku znaków...oni maja taki sam problem.
    No i jak mam w takim razie zrozumieć post 44 o zbluzganiu, jeśli wiesz co oznacza w pełni to słowo, a podejrzewam, że nie. Ja "łacinę" używam często (!!!) ale nie na forum. Mam duuuuuży zasób innych słów, które potrafią iść w pięty
    Na tym zakończę swoje wymądrzanie się, dla dobra tego wątku i zdrowia Zarłoków....;-)))
    Pozdrawiam
    Janek

  • Autor: ASTI Data: 2007-10-19 12:47:01

    Cokolwiek bym teraz napisala Wkn znow cos przekreci i bedzie pisac swoje hihihihi . Takie zachowanie
    tylko zniecheca mnie to kozystania z forum . Kiedy znalazlam strone z Wielkim Zarciem odrazu weszlam na forum,
    jak milo sie pisalo, ojj jak milo i nikt nie czepial sie i nie przekrecal slow , nie bylo to taie wazne , wszyscy rozumieli
    moj problem ( mozna zazartowac raz, ale Wkn zrobila z tego fajna zabawe ale to nie bylo smieszne , bo jak mam sie poprawic??
    przeciez to nie mozliwe ) . Nie wiem co mam teraz zrobic lubie zagladac na stronke , ale co z pisaniem ???
    Moze ty mi pomozesz ?????( czuje sie nie swojo )

  • Autor: Wkn Data: 2007-10-19 18:13:13

    Użytkownik ASTI napisał w wiadomości:
    > Cokolwiek  bym  teraz  napisala Wkn znow  cos 
    > przekreci i bedzie  pisac  swoje hihihihi . Takie  zachowanie
    > tylko  zniecheca  mnie  to  kozystania z  forum .

    Prosze bardzo, bedzie bez hihihi i bez polskich znaczkow. Szkoda, ze robisz z igly widly i sadzisz, ze inni nie rozumieja, co piszesz. Jak juz wspomnialam, bez polskich znaczkow slowo "mądry", byloby pisane "madry", a nie "modry". Ten drugi zapis sugeruje, ze jezeli ktos uzywa tego wyrazu w znaczeniu "inteligentny" to: albo zezarl "n" - wszak niektorzy zartobliwie pisza "mondry", albo nie zna regul ortograficznych, co zawsze sie wybacza, jesli ktos dysponuje choc krzyna dobrego humoru. Tak wiec koncze fajna zabawe i pozdrawiam, pozostawiajac Twojemu wyborowi, czy bedziesz zagladac na strone czy nie.

    Wkn

  • Autor: ASTI Data: 2007-10-20 09:07:24

    Ze  strony nie   rezygnuje ,  jest  naprawde  bardzo  fajna i  nie  bede sie  wiecej 
    ogladac na  tgo  typu  zarty ( czasem  bywa  to  krzywdzace )  . Droga Wkn jestem  tu  od  nie
    dawna szkoda  ,  ze  to sie  tak  wszystko   zle  czaczelo , ale  mam  nadzieje ,  ze  jeszcze  nie  raz
    spotkamy  sie np.  na  forum  i  zaczniemy  wszystko  od  nowa .  Pozdrawiam 
                                                                                                    Asti

  • Autor: bahus Data: 2007-10-21 14:14:52

    A jak będzie bez polskich znaków "zrób mi łaskę"
    Bahus

  • Autor: luckystar Data: 2007-10-22 02:03:47

    Wedlug mnie to bedzie "zrob mi przysluge" :))))

  • Autor: Janek Data: 2007-10-19 18:44:15

    Pomóc Ci?...przeczytaj jescze raz wymianę postów między nami: Wkn,Tobą i mną...wysnuj wniosek jakiś(!!!) ...i sama sobie pomożesz, ...jeśli naprawdę będziesz chciała.
    Jeśli będziesz dalej patrzeć przez pryzmat "pokrzywdzonej" przez los i świat, to niestety, nie potrafię Ci pomóc.
    Była już na WŻ taka Dziewczyna, której chciałem pomóc, niestety, widziała tylko swoje krzywdy, a nie chciała widzieć siebie w sobie, poczęstowała mnie stekiem .."słówek" ...Boję się , że u Ciebie ten sam syndrom się rozwija.
    Pozdrawiam
    Janek

  • Autor: nutella Data: 2007-10-02 23:16:26

    Moim zdaniem to chyba kiepski pomysł, mimo że uwielbiam psy a na punkcie swojego mam bzika...

  • Autor: Kasia cz Data: 2007-10-03 19:50:00

    Lubie psy, lubie zwierzeta, ale nie podoba mi sie ten pomysl.Dobrze ze znalazlam ten watek, bo juz chcialam pisac nowy.Dzis szukalam nowego przepisu, i jakie bylo moje zdziwienie gdy zobaczylam : marchewkowo ryzowy przysmak dla psa,ciasteczka serowe dla pieska, itp.Wybaczcie ale to chyba nie jest najlepszy pomysl aby umieszczac przepisy dla psow obok tych dla nas.

  • Autor: ASTI Data: 2007-10-16 14:17:39

    No nie !! kasiu co mialas na mysli piszac ,, wybaczcie ale to chyba nie jest najlepszy pomysl aby umieszczac przepisy dla psow obok tych dla nas . ????? ze niby co mialy by sie pogryzc ?? . Ja uwazam , ze powinien powstac taki dzial dla naszych milusinskich JESTEM ZA !!!!!

  • Autor: Janek Data: 2007-10-18 17:24:55

    Znajomy ma dzika oswojonego i sarenkę, która po postrzale nie ma jednej nogi. Niemal domownicy. Nie wiem co im gotuje ale pomyj nie jedzą, to wiem napewno.
    Dla leśnych zwierzatek udomowienych też kacik. Jestem za!!!
    Janek













    ale jaja będą , ale jaja ...

  • Autor: bahus Data: 2007-10-19 17:46:33

    Nie jaja tylko pyszne kiełbasy, które tak samo smakują ze zwierząt leśnych dzikich jak i oswojonych.
    Bahus

  • Autor: lajan Data: 2007-10-21 06:39:52

    Jestem mięsożercą, dla mnie proszę dział przyrządzania i zjadania tych Waszych pupilków. Pieski mi smakują, trochę się odbija ale idzie  przetrawić.Może być jakieś ciasteczko z myszką,chomik w galarecie, zapiekana wiewiórka, rolada z tchórzofretki, bitki z kota.Na inne wykorzystanie nie pozwalam.







    Hahahahahaahahaha, smacznego..........

  • Autor: Bodek Data: 2007-10-22 16:23:22

    a ja zamieszcze przepisy :)

  • Autor: kokliko Data: 2007-10-31 02:04:49

    Bodek, a ja Cie uprzedze i jako pierwsza podaje na zupke dla mojego
    ukochanego pieska:
    -zle oczko obrzydliwego pieska moich sasiadow
    -z lekka sparalizowana lapka kotka mojej najserdeczniejszej przyjaciolki,
    Ewy, a to sie zdziwi
    -a do beszamelu, brudek z ucha mojego starego psa nieszczesnika

    Ludzie, czy Wyscie kompletnie powariowali??????
    Od 25 lat bez najmniejszej przerwy mamy cala galerie zwierzakow (koty, psy, tych ostatnich
    bylo cztery, zyja jeszcze dwa,poprzednie dozyly zacnego wieku i odeszly oplakane,
    byly jeszcze szczurki, swinki morskie i sama juz nie wiem co  - acha , dwa slimaki w kloszu
    pod serem na lisciach salaty przezyly u nas 5!!!!! lat. A to byly takie wlasnie  pasozytnicze,
    malutkie slimaczki zauwazone podczas mycia salaty.
    Ale ludzie!!!!!!!!!!!!! Jaki rozdzial????  A mozeby tak dozywic z jedno, albo i dwoje dzieci, chociazby  ze trzy razy w tygodniu?

  • Autor: Bodek Data: 2007-11-15 16:16:22

    dokladnie --- mozna do szkoly szarlotke zaniesc i niewyobrazalna ilosc dzieciakow sie ucieszy :):):):)

Przejdź do pełnej wersji serwisu