Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Pilne!! Robaki w czekoladkach

  • Autor: aga9999 Data: 2007-10-10 01:43:24

    Zastanawiałam się do jakiego to działu dodać..diety?
    Ale w koncu zdecydowalam sie na rozmowy wolne.
    Przeczytajcie sobie wiadmosc.
    Nie wiem jak Wy ale ja predko na czekoladki z nadzieniem ochoty miec nie bede miala.
    Pozdrawiam
    Aga

  • Autor: Bodek Data: 2007-10-10 02:41:44

    kupowac te z belgii :)

  • Autor: piq Data: 2007-10-10 06:33:26

    "Wawel tłumaczy, że stoi przed wyborem: albo w słodyczach będzie więcej chemii, albo może czasem dojść do takich przykrych niespodzianek.
    A robaki nie są szkodliwe dla zdrowia klientów - w przeciwieństwie do środków chemicznych." - dla mnie kawał roku !!!!

  • Autor: aloiram Data: 2007-10-10 07:26:57

    Widziałam wczoraj materiał, na ten temat w TV,  odrażające brrr!

  • Autor: aga9999 Data: 2007-10-10 10:39:01

    Ciąg dalszy o robalach tym razem w pizzy dr.oetker
    To nawet zabawne się robi. :-)

  • Autor: kola Data: 2007-10-10 15:21:35

    wiem, ze nie powinnam, ale.......usmialam sie do lez.

  • Autor: Maddalena Data: 2007-10-10 19:13:08

    dawno sie tak juz nie smialam, rewelka, jak ten czlowiek to opisal!!!

  • Autor: krysia64 Data: 2007-10-10 11:16:25

    Brrrrrrrr,...........................obrzydlistwo ...........a była to jedna z moich ulubionych firm......

    ..............sama doswiadczyłam kiedys robali w serze plesniowy (ser...LAZUR GOLD )..takim kupowanym na wagę . (mąż sie smiał ze drogie ,to z mięskiem było )
    Uwielbiałam... ten ser zajadać sam ..całymi kawałkami ....do momentu aż zobaczyłąm w nim małe robale ,,sztywne" dł.ok1 cm ,przypominajace białe robaki na ryby bleeeeeeeee.....jak to piszę to sama myśl załądek mnie boli.Miłam dietę cud przez 3 dni .....mój żołądek wywracał sie na lewa stronę normalnie .(jestem obrzydliwa do przesad pod tym względem)
    Odniosłam go do sklepu , grzecznie oddano mi pieniazki ......zabrano ser .
    Ale za 2 dni ten sam ser był znów w sprzredaży.
    reszta bez komentarza

  • Autor: aga9999 Data: 2007-10-10 11:26:46

    Ja ostatnio (w poniedzialek) natknelam sie na robale takie biale tluste jak w orzechach, w pomaranczowej soczewicy marki sante, jeszcze nie rozpakowanej.
    W trakcie plukania zauwazylam ze cos dziwnego plywa, i bylo tego mnostwo
    Bleee
    No i calkiem niedawno znalazlam robale w mace, takie czarne, jakby male zuczki.. nie wiem skad ta maka bo byla przesypana do pojemnika. A ja roznych firm uzywam.

  • Autor: nadia Data: 2007-10-10 13:54:25

    Mam znajomego w piekarni ktory pracuje tam niedawno i gdzies zalegly sie myszy, chcial wyrzucic chleb, ale szef powiedzial: takie marnotrastwo?! Przeciez z tego idzie zrobic bulke tarta!!!!!......
    Bez komentarza.

  • Autor: małgoska Data: 2007-10-10 14:16:50

    moj dobry kolega jest piekarzem i opowiadal jak sie robi chleb i co czasem do nigo laduje tak wiec ja wole nie sluchac i zyc sobie w nieswiadomosci tak wiec w te linki tez nie wchodzilam i nie cyztalam

  • Autor: nadia Data: 2007-10-10 13:57:51

    Widac jak sprawdzaja i przechowuja te produkty!
    Szkoda slow - tylko robic tanim kosztem i jak najwiecej a potem wychodzi to co wychodzi....

  • Autor: nonka4 Data: 2007-10-10 16:49:26

    brrr, ostatnio w papryczce chili świeżej miałam całkiem sporą gąsienicę- w środku,ble!

  • Autor: Animozja Data: 2007-10-11 10:05:37

    Użytkownik nonka4 napisał w wiadomości:
    > brrr, ostatnio w papryczce chili świeżej miałam całkiem sporą gąsienicę- w
    > środku,ble!

    Swoją drogą, te gąsienice to mają żelazne przełyki. Wgryźć się i mieszkać w papryczce chilli? Jak im oczy nie łzawią? :D

  • Autor: aga1 Data: 2007-10-11 10:34:13

    Powinni zmienic reklamę-Kasztanki,Tiki Taki i ROBAKI:)

  • Autor: Animozja Data: 2007-10-11 10:53:07

    I wreszcie byłoby do rymu :)

    Tak na marginesie to szkoda mi Wawela, bo pewnie już się nie podniesie po tej wpadce - konkurencja mu nie pozwoli...

  • Autor: Cletti Data: 2007-10-11 11:47:14

    Animozja hehehe;p
     Ja kiedys bedac mlodzieza :) dorabialam sobie na wakacjach w jednej firmie zajmujacej sie produkcja salatek sloiczkowych.:) Od tamtej pory nie kupuje ich w sklepie!!!!
    I nie dlatego ze ja je robilam;)...

  • Autor: alfa_beta Data: 2007-10-11 14:22:54

    Cletti, skąd ja to znam? ''Przerabiałam'' owoce i warzywa w Niemcach, gdzie wydawałoby się że porządek i czystość to rzecz święta. Oj napatrzyłam się ja napatrzyłam!!! Szpinak w słoikach i mrożony do dzisiaj mi się śni . Chyba dlatego kiedy zaczyna się sezon przetwarzania szaleję ze słoikami.

  • Autor: Maddalena Data: 2007-10-11 14:46:44

    kurcze zdradzcie co sie dzieje na tej produkcji. zaczynam sie martwic!!

  • Autor: luckystar Data: 2007-10-11 15:08:09

    hahahha Maddaleno, obawiam sie, ze lepiej nie wiedziec i zyc w slodkiej nieswiadomosci stopniowo przestawiajac sie na produkowanie wlasnych przetworow :))

  • Autor: myszamycha Data: 2007-10-11 16:08:28

    Tak lepiej nie wiedzieć co jemy w kiełbasie chlebie i wogóle we wszystkim.A myślałam że tylko ja mam takiego pecha.Naciełam się na robale w serku topionym i homogenizowanym,i kiedyś na muchę w drożdżówce...fuj.

  • Autor: Cletti Data: 2007-10-11 16:51:37

    he he he  a sanepid umawia sie na spotkanie:) wtedy wszyscy w pogotowiu jak wiedza ze ma byc kontrola  KOSZMAR!!!! Dlaczego ludzie nie moga tego robic tak jakby robili dla siebie???

  • Autor: nadia Data: 2007-10-11 18:01:16

    Niestety nie robia dla siebie i dlatego tak to jest,a poza tym mala placa...
    Moim zdaniem to sanepid powinien wchodzic niespodziewanie a nie wszyscy wiedza i wtedy ekstra wyglada w fabryce a jak juz jest po to pojawiaja sie robaczki, muszki i inne dodatki niezbyt mile widziane przez konsumenta...

  • Autor: Aleksandra1973 Data: 2007-10-11 23:22:22

    Skad to znam mojej znajomej maz pracuje w duzej rzezni i zakladzie przetworczym od tego czasu nie je szynek ,kielbas i prawie wogole miesa.Przestawil sie na produkty mleczne ,warzywne itd

  • Autor: smakosia Data: 2007-10-12 09:40:05

    To ta znajoma powinna dopilnować żeby jej mąż czasem nie zmienił pracy na taką o profilu mleczarskim, bo wtedy będzie chciał jeść tylko warzywa ;-)

  • Autor: aga9999 Data: 2007-10-12 11:56:38

    Użytkownik smakosia napisał w wiadomości:
    > To ta znajoma powinna dopilnować żeby jej mąż czasem nie zmienił pracy na taką
    > o profilu mleczarskim, bo wtedy będzie chciał jeść tylko warzywa ;-)

    :-) aż tu pewnego dnia dowie się ile trzeba chemii żeby takiego np. pomidora wyhodować..

  • Autor: maua_piegowata Data: 2007-10-13 05:15:12

    Czekoladki czekoaldkami..
    kumpla znajomy wracał kiedyś późnym popołudniem z roboty, zatrzymał się po drodze i kupił sobie kurczaka w realu. Wrócił do auta, rozłożył piknie i zaczął jeść. Jak już zjadł sporą część mięcha, odsłoniła mu się zawartość wnętrza.. szczur.. w całości..
    Obrzygał sobie całą deskę rozdzielczą, przednią szybę, kierownicę i sporą część swoje gajera. To co zostałoz kurczaka również.
    Taki "upaprany" z dowodem rzeczowym wrócił do reala żeby porozmawiać z kierownikiem.
    Załatwili szybko sprawę, wypłacili "odszkodowanie" i posprzątali szybciutko samochód.
    tadam..
    mam nadzieje, że nie jesteście przed posiłkiem?:)

  • Autor: lajan Data: 2007-10-13 05:52:00

    Ale jesteście marudne. Najlepiej jeść po ciemku lub z zamkniętymi oczami. Wszystko jest wtedy wspaniałe.Dobrze być jeszcze ,,pod dobrą gwiazdą,, wtedy już smakuje wszystko. Mój znajomy miał kilka przypadków spożycia ciekawych produktów będąc w ,,stanie po spożyciu,, Raz po powrocie do domu, nie zapalając światła, rozgościł się w kuchni. Zjadł smakowitą zupę z mięskiem. Rano miał tylko trochę pretensji do żony, że mięso było łykowate. Okazało się , że zjadł zlewki i ścierkę do naczyń.
    Innym razem zjadł zupę i trochę narzekał, że do tej zupy niech  dryluje czereśnie bo było za dużo pestek. Również okazało się, że zjadł zlewki w których były pestki po kompocie.Nie narzekajcie, cieszcie się , że nie doliczają dodatków do tego towaru. Mniej płacimy.Hahahahahahaahahahhahahahahaha

  • Autor: aga1 Data: 2007-10-13 15:30:40

    Ha ha ha,dobre

Przejdź do pełnej wersji serwisu