Forum

Pomysł czy Problem?

Zdjęcia

  • Autor: basiaaa Data: 2007-10-24 13:31:47

      Czy wstawione zdjęcia do przepisów i galerii można usunąć z biblioteki zdjęć? Jeżeli tak , to wjaki sposób .

  • Autor: ekkore Data: 2007-10-24 14:13:48

    Kiedys zdjęcia można było usunąć z galerii - znikały one też z forum i przepisów (tam gdzie były wstawione), zostawał czerwony X. Po awarii, jak chciałam pousuwać zdjęcia, które były w wątkach "znikniętych" (byłam  pewna, że wątku nie ma) nie dało się. Teraz, wygląda na to, że zdjęć użytych na stronie też nie da się usunąć - przynajmniej u mnie

    Tu chyba Pampas da najbardziej wyczerpującą odpowiedź

  • Autor: minczin1 Data: 2007-10-24 14:15:07

    Wchodzisz na "moje ustawienia" i pod twoimi danymi są te różne znaczki,ikonki o to:klikasz na ostatni(biblioteka obrazów)i wyskakują ci twoje zdjęcia.Tam klikasz na te które chcesz usunąć,a następnie klikasz na usuń z galerii.Chyba trochę pomogłam.POzdrawiam.

  • Autor: basiaaa Data: 2007-10-24 14:46:45

    minczin1 wszystko to robię , ale zdjęć wstawionych do przepisów nie daje się usunąć z biblioteki , pozostałe mogę usunąć . Chyba ekkore ma rację ,tylko Pampas może pomóc. Mimo wszystko dziękuję za pomoc.

  • Autor: Glumanda Data: 2007-10-24 15:06:05

    Ja widze, ze niektore zdjecia maja, po ich wybraniu podswietlona mozliwosc "usun z bibioteki obrazow" i wtedy daje sie usunac obrazek, jednak gdy wybieramy zdjecie a napis ten jest >blady< nie mozna usunac zdjecia. Stwierdzilam tez, ze nie ma to zadnego zwiazku z przed i po awarii, ani czy zdjecia uzyte zostaly do komentarza, przepisu czy wstawione zostaly  watek.. moze  , ktos z moderatow zna odpowiedz.

  • Autor: ekkore Data: 2007-10-25 15:12:23

    Dowiedziałam się od Pampasa. Zdjęć użytych na stronie nie można usunąć z biblioteki, bo wtedy zniknęłyby z przepisów i wątków (takie zabezpieczenie). jeżeli chcemy usunąć zdjęcie z biblioteki musimy najpierw pozbyć się go z przepisu ()to możliwe lub postu (to niemożliwe dla normalnego użytkownika, bo nie ma możliwości edycji)

Przejdź do pełnej wersji serwisu