Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Kochani ,nareszcie schudłam!

  • Autor: Baunty Data: 2007-11-04 21:01:10

    Witam was bardzoserdecznie! Jestem z Wami od bardzo dawna ,ale sledzilam wszysto z ukrycia .Teraz jestem taka szczesliwa ,ze schudlam ,ze chcialam się z Wami tym podzielic.Przez 5 tygodni schudłam 7,5 kg i to bez liczenia kalori,bez stresu i nigdy nie szlam glodna spac.Rewelacja!!!!odchudzalam sie cala zycie  z roznymi skutkami.jestem po operacji zylakow i mam zwyrodnienia stawow biodrowych.Wprawdzie operacja mnie nie minie ale nogi maja mniej do noszenia i stawy sa odciazone dlatego termin operacji odloze na(mam nadzieje) dlugie lata .Stosowalam rozne diety,przetestowalam wszystkie dostepne suplemanty z apteki i efektu nie bylo.Teraz waze 67 kg i czuje sie swietnie .Mam mnostwo energii i podjelam decyzje ,ze chce pomoc innym w odchudzaniu.Nie chcialabym aby mnie posadzono o jakas reklame  wiec gdyby ktos był zainteresowany to prosze o kontakt na maila a40tom@wp.pl.
    Chetnie pomoge-wiem co to jest odchudzanie  to bardzo ciezka praca.Kto sie odchudzal przez cale zycie jak ja ten wie o czym mowie.A gdybyscie wyrazili zgode to moze opisze to wszystko tu na forum.Pozdrawiam wszystkich.  

  • Autor: iwa1 Data: 2007-11-04 21:18:26

    ja od kwietnia schudlam 27 kg wyeliminowałam tylko tłuszcze jestem bardzo szczesliwa

  • Autor: goferek Data: 2007-11-04 21:46:46

    Gratulacje ogromniaste dziewczyny! Ja problemów z waga nigdy nie miałam, ważę 48 kg, ale od czasu gdy zaczęłam pracować w biurze, i siedzę przy komputerze prawie 8 godzin to czuję, że ubrania coraz bardziej ciasne się robią. Też muszę wziąć się za siebie, ale jak skoro koleżanka zza biurka jest urodzoną mistrzynią wypieków i ciagle czymś mnie kusi!!!! A ja oczywiście jem, aż mi się uszy trzęsą.......

  • Autor: tufi Data: 2007-11-05 02:20:37

    A tłuszcze w jakiej postaci? Czy produkty tłuste również? Mam na myśli żółte sery itp.

  • Autor: Kry Data: 2007-11-04 23:20:19

    Dobrze byłoby opisać to na forum. Myślę, że wiele osób jest zainteresowanych tym tematem. Co na to moderatorzy forum?

  • Autor: emerytka Data: 2007-11-04 23:20:46

    pisalam na podany adres,ale ....dostaje wiadomosc ze adres bledny,wiec moze napisz cos na forum-jestem ZA!!!!!! -pozdrawiam

  • Autor: Ave Data: 2007-11-04 23:41:12

    Moze opiszesz wszstko w jakimś artykule ?

  • Autor: renarb Data: 2007-11-05 03:56:46

    co to za wielka tajemnica z tym odchudzaniem, ze az trzeba na mejla pisac... ?

  • Autor: iwa_58 Data: 2007-11-05 06:31:35

    przeczytalam,oczywiscie rownierz jestem zainteresowana tym tematem,jestem po trzech operacjach kregoslupa,a musze troche schudnac,wiec bylabym za podaniem pozytywnych wskazowek

  • Autor: asiaff Data: 2007-11-05 08:38:41

    Jeśli możesz to pisz na forum,w końcu po to mamy na forum dział diety :) i tam już były poruszane różne diety.Teraz przyszedł czas na Twoją i może iwa 1 napisze coś o więcej o swoim odchudzaniu.

  • Autor: iwa1 Data: 2007-11-05 12:02:37

    Jak wspomniałam odrzuciłam wszystkie tłuszcze sery szczegolnie ;mieso tylko indycze lub z królika ale tylko gotowane .wszystko co kupuje do jedzenia ma ponizej 3%tluszczu dużo jadłam zupy kapuścianej

  • Autor: asiaff Data: 2007-11-05 12:30:52

    Z serami to by było mi bardzo trudno się pożegnać i dlatego bardzo Cię podziwiam że miałaś tak silną wole a jak przeczytałam jeszcze o zupie kapuścianej to wogóle ukłony w Twoją strone.Też próbowałam diete kapuścianą ale juz przy samym gotowaniu juz mnie od niej odrzucało,nawet już nie mówie co było przy jedzeniu.Wtedy to była moja pierwsza i ostatnia zupa kapuściana.

  • Autor: Baunty Data: 2007-11-05 21:05:10

    Napiszę ale nie wiem jak to odbierzecie.Nie chciałam tego wykorzystać jako reklamę ,ale czuję sie jak nowo narodzona.Musiałam wam o tym powiedzieć.Nie mogłam sobie poradzic z głodem.Przegrałam z nim. To jest poprostu zdrowe odzywianie z produktami Herbalife.Są to produkty ODŻYWIANIA co oznacza,ze jesli  możecie jesc normalne jedzenie to mozecie jeść nasze produkty. Chcę teraz pomagać innym.Cóż złego ,że można przy tym zarobić .A może ktoś z Was wie kto chciałby dorobić po godzinach.Brakuja nam rąk do pracy.Mam swoją stronke,wprawdzie jest jeszcze bez zdjęcia i bez mojej histori ale bedzie juz wkrotce.Dzis rozmawiałam z Adminem  adres strony został wymoderowany - w tym wypadku byłaby to reklama komercyjna, czegoś co przynosi dochód osobie piszącej. Za taka należy zapłacić. Rozumiem Twoją radosć, rozumiem chęć zarobku - ale takie sprawy należy uzgodnić z właścicielami strony. Dalsze informacje proszę wymieniać mailami. ekkore - moderator. jest tam takze moj numer telefonu-mozemy porozmawiać.Chetnie udzielę pomocy temu kto na nią pozwoli i będzie zdecydowany- bo kiedyś tez jej potrzebowałam i otrzymałam ją.Teraz pora na mnie.Pozdrawiam Ala.Jeśli ktoś nie wierzy to zapraszam na nasze STS-chetnie was zabiorę.

  • Autor: anex Data: 2008-01-06 21:46:46

    witajcie-
    ja mam trochę inne podejście do produktów Herbalife, produktów do odżywiania..........też je stosowałam ......i nici z tego.......tylko dużo kasy na to poszło- a specyfiki nie należą do najtańszych:):)........no tak- ale jak ktoś chce schudnąć nic nie robiąc :):):):) ja osobiście nie polecam tej metody.......na mnie nie zadziałała:):)
    a i tak schudłam.......ale pracą nad sobą:):):):) zero tłuszczów, tłustych potraw typu- sery żółte, sery pleśniowe, topione, nic smażonego (nawet na oliwie)- nawet rybę gotowałam i gotuję dalej:), kategoryczny zakaz słodkości:) ewentualnie słodka lekka kawa i herbata, soki 100% rozcieńczone wodą itp..........i powiem Wam,że się tak da:):) ....nie trzeba żadnych odżywek;) trzeba dobrze, zdrowo i lekko się tylko odżywiać:):):)i ruch moi drodzy RUCH:) pozdrawiam........aaa może kilka zdań o sobie:)- jestem 4 miesiące po ciąży....w ciąży przytyłam tylko 5 kg:) a od urodzenia dziecka schudłam juz 14 kg:) pozdrawiam

  • Autor: emeska1974 Data: 2008-08-16 18:36:05

    nie wierze w herbalife - jestem bardzo szczupla ale kiedys mialam lekka nadwage - stosowalam te produkty i NIC ZERO!!!!!!!!!! wg mnie to naciaganie biednych otylych

  • Autor: TERESA Data: 2007-11-06 16:54:13

    Użytkownik Baunty napisał w wiadomości:
    > Witam was bardzoserdecznie! Jestem z Wami od bardzo dawna ,ale sledzilam
    > wszysto z ukrycia .Teraz jestem taka szczesliwa ,ze schudlam ,ze chcialam się
    > z Wami tym podzielic.Przez 5 tygodni schudłam 7,5 kg i to bez liczenia
    > kalori,bez stresu i nigdy nie szlam glodna spac.Rewelacja!!!!odchudzalam
    > sie cala zycie  z roznymi skutkami.jestem po operacji zylakow i mam
    > zwyrodnienia stawow biodrowych.Wprawdzie operacja mnie nie minie ale nogi maja
    > mniej do noszenia i stawy sa odciazone dlatego termin operacji odloze na(mam
    > nadzieje) dlugie lata .Stosowalam rozne diety,przetestowalam
    > wszystkie dostepne suplemanty z apteki i efektu nie bylo.Teraz waze 67 kg i
    > czuje sie swietnie .Mam mnostwo energii i podjelam decyzje ,ze chce pomoc
    > innym w odchudzaniu.Nie chcialabym aby mnie posadzono o jakas reklame 
    > wiec gdyby ktos był zainteresowany to prosze o kontakt na maila
    > a40tom@wp.pl.Chetnie pomoge-wiem co to jest odchudzanie  to bardzo ciezka
    > praca.Kto sie odchudzal przez cale zycie jak ja ten wie o czym mowie.A
    > gdybyscie wyrazili zgode to moze opisze to wszystko tu na forum.Pozdrawiam
    > wszystkich.  

  • Autor: tesi34 Data: 2008-02-19 22:43:39

    Witam cie serdecznie ! Ja tez odchudzam sie prawie całe zycie.Kiedys wazyłam 65kg przy wzroście165 ,a teraz waże 82 .Tak przytyłam po drugiej ciązy i nie moge nic schudnąc ,prosze powiedz mi jak Tobie sie udało! Czekam na wiadomośc od Ciebie ,pozdrawiam serdecznie tesi34.Mój meil raftes76@wp.pl

  • Autor: Iloria_S Data: 2008-04-01 15:59:03

    Hmmm nie odbierzcie źle tego co napiszę... Jestem zdania, że takie odchudzanie to jedna wielka pomyłka. Rację mają ci co piszą, że wyeliminowanie potraw tłustych i słodkich pomaga. Niestety gdy po jakimś czasie skusisz się na coś cięższego to nadwaga powraca i to z nawiązką. Tzw efekt jojo. A więc należy się ruszać! Wiem, że łatwo mówić. Nie dajcie się nabrać na diety cud.
    Tyle ze mnie. Oczywiście nie chciałam nikogo obrażać ani krytykować. Tylko ta chęć zarobku Baunty lekko mnie rozbawiła. Oczywiście, że zarabiać to nic złego ale jakoś nie wierze, że ona najpierw schudła a potem nawiązała kontakt z producentem i zapragneła pomagać innym.

  • Autor: spellbringer Data: 2008-05-29 14:23:49

    Hej ja też stosowałam kiedyś herbalife i schudłam 20kg. w ciągu 2 miesięcy to był dla mnie szok zważywszy że miałam za soba całą gehennę z wszystkimi możliwymi dietami i codziennym bieganiem na plywalnię- możecie wieżyć lub nie pomogła dopiero dieta herbalife: miałam koktajl + tabletki błonnikowe, nic więcej... dziwna sprawa pojawiła się dopiero jakieś 2 lata temu gdy ponowiłam dietę u innego konsultanta (zmieniłam miejsce zamieszkania a od 1 diety herbalife minęło 5 lat) niestety nie schudłam w ciągu miesiąca nawet  O 1 KG!!!
    Moim zdaniem większość tych diet jest sporowadzana pod nazwą herbalife ale nią nie jest- inaczej nie mogę tego wytłumaczyć. ja za 1 razem miałam tę dietę od faceta który przywoził produkty prosto z USA, a za drugim razem od kobiety która zamawiała je przez jakąś firmę w necie i była jako konsultant na umowie... dla mnie to podezanie dziwne tym bardziej że widziałam skutki na sobie i brak efektów za 2 razem przy tym samym składzie produktów ilości kalorii i ćwiczeniach co za 1 razem- oczywiście dete zwróciłam bo gwarantuja zwrot kosztów jesli dieta nie działa... a teraz stosuję zelixe i skutki są widoczne :)

  • Autor: emeska1974 Data: 2008-08-16 18:37:27

    herbalife kupione u nas nie dziala zapewniam - stosowalam i NIC

Przejdź do pełnej wersji serwisu