Forum

Rozmowy wolne i frywolne

petycja...

  • Autor: Lidzia20 Data: 2007-11-08 08:59:42

    dziś dostałam wiadomość od mojej koleżanki i pomyślałam,że może Was także zainteresuje ten temat. Oto link do tej wiadomości http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=424706 oraz petycja do podpisania www.petitiononline.com/13031953/petition.html ps trzecie to miasto, a czwarte kraj. pozdrawiam

  • Autor: jamajka Data: 2007-11-08 09:05:52

    To jest straszne !!! Głupi czubek !!!!!!!!! Już się wpisałam!

  • Autor: ANUTSCHKA Data: 2007-11-08 09:09:45

    co za idiota!!!!!! ryczeć mi się chce. Też się wpisuję oczywiście!

  • Autor: milunia Data: 2007-11-08 09:09:59

    Następnym razem niech zagłodzi sam siebie i wystawi jako dzieło sztuki,chętnie bym go zobaczyła.Czysty kretyn!

  • Autor: dankarz Data: 2007-11-08 09:12:16

    Wiesz Lidziu myślałam że potworów już nie ma na świecie a jednak są, nie tylko ten jest potworem, który to zrobił ale ci którzy oglądają i uważają, że to nic złego - podpisałam się pod petycją

  • Autor: Izuś Data: 2007-11-08 09:16:10

    Ale się wk...zdenerwowałam. Postuluję przywiązać ,,artystę' i przegłodzić(do skutku).A zadowolonych widzów- obok. Nóz się w kieszeni otwiera... 

  • Autor: ira Data: 2007-11-08 09:30:47

    BOŻE, ZATRZYMAJ TEN ŚWIAT, JA WYSIADAM............. Do czego to wszystko zmierza- ???????????????

  • Autor: Ulam Data: 2007-11-08 09:33:43

    To jest okropne!!! Nie mają serca dla istot żywych!!!

  • Autor: smakosia Data: 2007-11-08 09:33:52

    Ira, o tym samym pomyślałam. Nie mogę nic napisać, bo strasznie się czuję. Ja bym go zamknęła w więzieniu. Petycja...to drobiazg. Czemu pozwala sie normalnie żyć takim ludziom????

  • Autor: alfa_beta Data: 2007-11-08 09:44:14

    Wrrrrrrrr.....podpisane i najchętniej to bym tego ''artystę''

  • Autor: solka Data: 2007-11-08 10:01:45

    O matko ! Jestem w szoku , co za debilizm , petycję już podpisuje !!

  • Autor: rybka_M Data: 2007-11-08 10:19:30

    Już się wpisałam W głowie się nie mieści do czego człowiek może być zdolny. I jeszcze został nagrodzony za swoje bestialstwo. Powinno się go i .

  • Autor: aloiram Data: 2007-11-08 10:28:15

    STRASZNE!!! Już się wpisałam.

  • Autor: luckystar Data: 2007-11-08 10:33:50

    brak slow ....

  • Autor: Malena Data: 2007-11-08 10:37:25

    takiego okrucienstwa nie da sie opisac. Á ci ludzie, ktorzy przychodza to ogladac.......barbarzynstwo.

  • Autor: Ave Data: 2007-11-08 10:41:15

    To samo pomyslałam... Jak niskie trzeba mieć poczucie własnej wartości, żeby dla chęcie zaistnienia w mediach - zabijać...

  • Autor: Besia28 Data: 2007-11-08 10:46:28

    Już sie wpisałam pod petycją. NIESAMOWITE ja tego nie rozumiem a już w głowie mi się nie mieści że nie poniósł żadnej kary za swój CZYN.
    Zagłodzić go na skraj śmierci.

  • Autor: Juciaaa Data: 2007-11-08 10:45:48

    ehhh teraz jego glodzmy i nie dawajmy nic do picia. Ehhh oko za oko

  • Autor: vikunia Data: 2007-11-08 10:55:36

    moja babcia zawsze moweiła,że Pan Bog nirychliwy ale sprawiedliwy. Dosiegnie go kara  i zaplaci za to bestialstwo!!!!

  • Autor: makusia Data: 2007-11-08 12:02:55

    o matko strzeż nas przed takimi artystami... teraz pies a poźniej kto ?

  • Autor: Janek Data: 2007-11-08 12:26:47

    Karę mu dać ...jaką (?) ... nie pozwolić na udziaił w jakimś zjeździe(!?), śmieszna kara, dziecko zatłucze kamieniem psiaka na śmierć i nie dostanie od mamusi cukierka...
    Proponuję wystosować petycję do naszego rządu, o wprowadzenie obowiązkowej szklanki mleka dla dzieci w szkołach w całej Polsce do tego bułkę z masłem.
    Obowiązkowe przedszkola dla biednych rodzin ,  żeby dzieci nie miały anemii.
    Chyba lepszy pożytek byłby z takiej petycji.
    Pozdrawiam
    Janek

  • Autor: Janek Data: 2007-11-08 12:44:06

    Uzupełmnię:
    Dyskusja i oburzenie, petycja, bzdety kompletne...a co robili odwiedzający "wystawę dzieła sztuki" gdy "eksponat" jeszcze żył, dlaczego nie wystosowano petycji o posadzenie do pierdla organizatora wystawy, widzów za bierność ... morderców tak samo winnych jak "artysta idiota". Jeszcze m,oże płacili za wstęp na wystawę.
    To nie budzi Waszego oburzenia?

  • Autor: Izuś Data: 2007-11-08 12:56:03

    Budzi, Janku, budzi (patrz post 6). Myślę, ze u nas w kraju- mimo jego niedostatków i znieczulicy- facet by dostał ,,z kopa" (i to niekoniecznie od Tow. Przyjaciół Zwierząt) Gdybyśmy trafili na taką,,wystawę" takiego ,,artysty", to nie wiem kto by go najpierw dorwał-ja czy mój stary. Według mnie są dwie kategorie istnień, które mają małe szanse obrony- dzieci i zwierzaki , i moja rodzina na to jest szczeg. wyczulona. Szkoda, że nie stać mnie na bilet do kraju tego...........

  • Autor: smakosia Data: 2007-11-08 13:29:16

    Użytkownik Janek napisał w wiadomości:
    > Uzupełmnię:Dyskusja i oburzenie, petycja, bzdety kompletne...a co robili
    > odwiedzający "wystawę dzieła sztuki" gdy "eksponat"
    > jeszcze żył, dlaczego nie wystosowano petycji o posadzenie do pierdla
    > organizatora wystawy, widzów za bierność ... morderców tak samo winnych jak
    > "artysta idiota". Jeszcze m,oże płacili za wstęp na wystawę.To nie
    > budzi Waszego oburzenia?

    Budzi i to bardzo ( na dowód moja wypowiedź pod nr 9). Dodam, że cytuję: "...Dyskusja i oburzenie, petycja, bzdety kompletne..." wcale nie uważam, że to są bzdety. To ludzkie emocje Janku. No i wybacz, ale ludzie maja prawo do takich reakcji. Gdyby to się działo w Polsce z pewnościa inaczej byśmy mogli zareagować i jak sądzę do tego by nikt nie dopuścił. Przynajmniej mam taka nadzieję.

  • Autor: kokliko Data: 2007-11-08 18:40:38

    Janku, to napisz takowa, na pewno wszyscy sie pod nia
    podpisza. Ale coz ma wspolnego jedna z druga?

  • Autor: Janek Data: 2007-11-08 20:54:07

    Użytkownik kokliko napisał w wiadomości:
    > Janku, to napisz takowa, na pewno wszyscy sie pod nia podpisza. Ale coz ma
    > wspolnego jedna z druga?

    Otoż droga Kokliko, co ma wspólnego ...właśnie ma tylko współczucie. Tylko współczucie i nic poza tym. I tylko wobec zwierzątek: bezbronnych, maltretowanych, głodzonych, zaniedbanych, bezdomnych, chorych brudnych ... bezpańskich.
     Jestem na WŻ ponad półtora roku i już kilka takich wątków było, przynajmnie trzy przepadły podczas awarii.
     O takich samych zaniedbanych ale dzieciach ... dwa, moż trzy w tym jeden wielkosamochwalny w różnych portalach powtarzany, o adopcji "wirtualnej" małej dziewczynki w jakimś kraju afrykańskim, też niezbyt mocno rozwinięty, na kilkunastu bodaj postach się skończył.
     Próby wporowadzenia watków o tematyce dzieci niedożywionych niedo ...etc,etc  ...zawsze upadały. Temat umierajacych z głodu, niedożywienia, itds. dzieci w Polsce ...uważam, ze nioe jest dla NAS (!!!) wygodnym tematem. Dlaczego, ano trzeba by było wypowiedzieć sie a nie tylko lać puste łzy. Trzeba by buyło powiedzieć, ze polskie rządy to banda która sami wybieramy i jesteśmy sami winni temu. Walczy się o zycie nienarodzonego dziecka, ażywym każe się zdychać, świadfomie piszę zdychać nie umierać. Umieranie jest zejściem godnym, nie z głodu, nie z powodu chorób na które rząd katolicki(!!!) nie ma pieniędzy ale na"wykrywanie" afer MA, na rozbudowę administracji (trzykrotny wzrost administr. pałacu prezydenckiego) MA. Na wysyłanie na śmierć naszych żołnierzy MA... na wiele rzeczy ma ale na szpotale dla dzieci NIE MA na leczenie dzieci NIE MA ...i tak mozna by mnożyć te MA i te NIE MA i to najwięcej jest tego NIE MA ...
    Przykład: naszego Kuby i Tajgera nazwijmy po imieniu, wiele dzieci w Polsce żyje, wstyd powiedzieć w kraju rządzonym ostatnio PRZEZ KATOLIcki RZAD (katolicki...rzygać sie chce na taki katolicyzm Kaczyńskich, Lepperów, Giertychów i reszty bandytów, chamów i ,,,jeszcze lepiej można ich określić) ......wiele dzieci żyje tylko dzięki ŻEBRANINIE Z PRZYMUSU ...tylko jak długo bedą żyć...bez leków (nieujętych przez urzędników KATOLICKIEGO RZADU!!!) nie objętych dofinansowaniem.
    A bzdetny, powtarzam bzdetny wątek płaczących rozwija się i rośnie jak pęd bambusa...
    No cóż, tu można pokazać swoje "serduszko" ..popłakać ... i nikt sie nie przyczepi za śmiałą wypowiedź.
    Jasne, poważniejsze wątki nie dla nas, bo urazimy kogoś zbyt śmiałą wypowiedzią, bo polityka to taki niewygodny temat. Właśnie ...tu nie portal polityczny, tu ...tylko miłośnicy kuchni ...
    Długo można by mówić o ...właśnie o obłudzie. Płaczemy nad zwierzętami pozwalamy zdychać dzieciom , narodowi. I tylko jak coś w prasie, w TV ...to poklniemy i   popłaczemy nad zwierzątkami.. Dzieci, niech się rodzą nawet kaleki, niech matka , ojciec zdychaja razem z dzieckiem   za dodatek pielęgnacyjny (czytaj JAŁMUŻNĘ ...za którego wysokość kiedyś żebrak dałby w mordę dawcy ... ALe CHROŃMY NIENARODZONE , a potem .,..matka i ojciec spłodzili...toi zasrany onbowiązek opiekować się, nakarmić a jak nie..to przwa odebrać, do więzienia ich...
    Rzeczywistoś. Szczęście, że nie tylko polska, że światowa./
    że ostro napisałem, tak nie cofam żadnego słowa, nawet pod adresem wymienionej bandy byłych rządzących, może nie napisałem prawdy?!!!
    Tak samo nie cofam słowa "obłuda", to też prawda.
    Powie ktoś: odważny bo wirtualnie się wypowiada ...nie,  przywracam nawet swój adres e-ilowy w ustawieniach.

    Pozdrawiam.

    Janek-Kazik
    P.S.
    Wybaczcie ewentualne błędy ale jak zacznę poporawiać, to zacznę wygładzać też ...
    J-K

  • Autor: smakosia Data: 2007-11-08 22:49:38

    Janku, masz wiele racji, ale w sensie ogólnym Twojej wypowiedzi. Natomiast nie podoba mi się to, że "nie pozwalasz" nam na spontaniczne emocje, "wymagasz" abyśmy byli bardziej konkretni, bardziej rzeczowi, żeby nie paplać dla samego paplania. A może my właśnie tacy jesteśmy? Może nie wszyscy muszą być "konkretnymi Jankami"? Może my mamy potrzebę czasami "popłakać" sobie wspólnie na forum nad bezbronnościa zwiarząt i ludzką bezradnością ...? Odpowiem teraz za siebie: nie jestem idealna i czasami pisząc coś "odlatuję", przestaję pisać rzeczowo i na temat, zaczynam "mówić sercem". Tak, taka jestem. Jestem zwykłą kobietą, pełną uczuć i emocji, która pragnie być szczera w swoich wypowiedziach, ale czasami Twoje konkretne podejście "podcina mi skrzydła". Cieszę się jednak, że nie jestem sama i zaraz po mnie pojawiają się następne osoby, które dzięki swoim wypowiedziom wnoszą kolejne refleksje i przemyślenia. Może właśnie dzięki temu, że nie zawsze sztywno trzymamy się konkretów powstają nowe, ciekawe wątki...? Na koniec chcę Cię zapewnić, że ten komentarz nie dotyczy wyłącznie Twojej wypowiedzi w tym wątku. Jest refleksją, która powstała w dłuższym przedziale czasowym. Podpisano - czasami niekonkretna kobieta ;-)

  • Autor: Ave Data: 2007-11-08 23:19:10

  • Autor: Janek Data: 2007-11-09 11:33:39

    Ewuniu, suuuuuper wypowiedź, tylko objaśnij czego ona dotyczy ...;-)))))
    Pozdrawiam
    Janek

  • Autor: Ave Data: 2007-11-09 14:17:02

    Składałam gratulacje Smakosiu za konstruktywną wypowiedź ;)))))) i dla Ciebie - bo Cię lubię, chociaż czasami Twoje zagmatwane wypowiedzi mnie wkurzają, bo muszę parę razy czytać, żeby zrozumieć :)))))
    - No proszę jeden mały kwiatek a ile przeznaczeń:)))))

  • Autor: Janek Data: 2007-11-09 11:30:43

    Jeśli moja wypowiedź(wypowiedzi) jest krytykowaniem , "zakazami", "wymaganiami" wobec Was, to czym są Wasze wypowiedzi kierowane do mnie?
    Każdy wypowiada się tak jak chce i umie, zgodzisz sie z tym chyba (?) tak więc każdy musi się liczyć, tak jak i ja, z odzewem.
    Co do łez, może zdziwisz się, ...ja też płaczę(!) często: gdy w życiu, czy też w jakimś programie w TV  (a nawet na filmie !) kogoś spotka szczęście, radość.
     Klnę jak szewc i wściekam się (ku przerażeniu moich Wiedźm!), gdy pokazują bestialstwo człowieka(?), (vide AnimalPlanet) wobec zwierząt, gdy w wiadomościach czy innych programach pokazują ojców zwyrodnialców, matki których nie powinno nazywać się nawet kobietami ... Chyba nawet katem nad takimi potrafiłbym być(?!)
     Mało natomiast mówimy nt. zaniedbań (czy tylko zaniedbań!!!) rządów  i rządzących, w zakresie opieki (jak w moim powyższym poście, dlatego nie powtarzam zarzutów jeśli chodzi o dzieci).
    Dlatego uważam, że powinno się więcej rozmawiać, szukać dróg wyjścia z tej beznadzieji, a same wyrazy ubolewania, łzy wirtualne czy nawet ta petycja (co ona daje...zakaz udziału w jakimś zjeździe!!!).
     Niech właśnie jedzie ...zobaczmy jaka będzie reakcja innych Artystów, Twórców  na "dzieło" zwyrodnialca pozbawionego ludzkich uczuć.
     Ręczę Wam, że nie będzie mile widziany ...jeśli nie zostanie może nawet(!) wyproszony przez Ludzi, ...chyba, że ARTYZM uległ kompletnej degeneracji.
    Pozdrawiam
    Janek

  • Autor: luckystar Data: 2007-11-09 14:09:11

    Janku i znow wyjdzie na to, ze Ty i ja na jednej miotle latamy.....ale jestem tego samego zdania, dlatego moj komentarz to tylko dwa slowa "brak slow".
    Niestety coraz czesciej widze, ze jest latwiej nie widziec, nie slyszec i nic nie mowic az do czasu tragedii, dlatego wlasnie mamy ten swiat taki jaki mamy....
    Takie postepowanie jest chyba szeroko rozpowszechnione juz na calym swiecie i wszyscy razem i kazdy z osobna mowimy "ale jaki ja mam na to wplyw??", niby tak jako jednostka - niewielki, ale jako spoleczenstwo powinnismy miec i tylko od nas zalezy czy go mamy czy nie. A napweno nie bedziemy mieli jesli otaczamy sie tematami "tabu". W watku "wady i zalety" pisalam na temat komfortu nie wtracania sie sasiadow do zycia innych, ale to przeciez nie powinno oznaczac znieczulicy na cierpienie.... Pewnie juz ponad 10 lat temu byla tutaj historia dziewczynki maltretowanej przez rodzicow, ktorzy ja zaadoptowali, az doszlo do tego ze zatlukli dziecko na smierc ..... jestem do dzis zbulwersowana ta historia, czy naprawde nikt z sasiadow nie slyszal placzu dziecka (6lat) przeciez mozna chyba odroznic placz bolu i strachu od normalnego mazania sie, czy nauczyciele w szkole nie widzieli sladow bicia ??? Tak samo jak ta historia (znow sprzed lat) w Polsce o matce, ktora kisila noworodki w beczkach z kapusta, czy znow nikt nie widzial, ze ta kobieta jest w ciazy a potem dzieci znikaja ???? Jesli mowimy, ze rzad tworzy takie a nie inne ustawy, to pamietajmy, ze ten rzad robi to w naszym imieniu, to my dajemy im do tego prawo, wlasnie chocby milczace..... Czesto slysze, ale ja na X, Y nie glosowalem/am ..... no i co z tego??? czy glosowales czy nie, ale glosowali inni i teraz X, Y dziala rowniez w twoim imieniu, za twoje podatki.... korzystaj z demokracji ... Ech, szkoda slow ..... zaraz bede napadnieta, ze tutaj przychodzimy po to tylko zeby gotowac i sie relaksowac ..... obraz zrelaksowanego do znieczulicy spoleczenstwa mam na codzien, wiec i Wam tam w Polsce zycze powodzenia w procesie relaksowania ....

  • Autor: appetita Data: 2007-11-08 12:43:27

    Nie ma takiej kary która byłaby współmierna to takiego czynu...

  • Autor: Balbina71 Data: 2007-11-08 16:41:41

  • Autor: olka76 Data: 2007-11-08 17:57:27

        Do petycji się dopisałam, ale nie daje mi spokoju myśl, dlaczego, do diabła, nie znalazł się NIKT, kto by się temu sprzeciwił, nie pozwolił, zapobiegł????!!!! W pewnym sensie ten zwyrodniały typ odniósł pożądany efekt, jest o nim głośno. Wciąż mam przed oczyma tego nieszczęsnego psiaka.Już dawno straciłam wiarę w człowieka, w ludzką dobroć,ale gdy zdarza się coś takiego...ogarnia mnie czarna rozpacz, zabija kompletna bezsilność.Petycja petycją, a niewinne stworzenie zostało zamęczone na oczach wielce obojętnych widzów. Wtedy nikt nie protestował, nie pisał petycji.

Przejdź do pełnej wersji serwisu