Forum

Gawędy o jedzeniu

Czy zaglądacie do Artykułów ?

  • Autor: Ave Data: 2007-11-22 13:13:39

    To pytanie nasunęło mi się ostatnio, gdy wklepywałam , na miłę sugestię Wkn, artykuł. Złapałam się sama na tym, że ja też nie zaglądam tam za często, bo nie wiedziałam, że np. doszły nowe , ciekawe zakładki. Połaziłam troszkę, poczytałam, ile tam jest ciekawych rzeczy, fajnie opisanych,  szerzej, więcej ,niż możnaby pisać na forum, jakie wspaniałe utwory literackie i porady, ciekawostki. Tylko tych komentarzy tak jakoś niewiele, jakby mało kto tam zaglądał ( i prosze nie myśleć, że chodzi o moje wypociny ;))))))))). Są oczywiście i takie artykuły pod którymi komentarzy sporo...ale i tak miałam wrażenie, jakby Żarłoczki mało zaglądały do Artykułów.  A naprawdę warto. Pomyślałam o tym również dlatego, że wiele pytań zadawanych na forum tam własnie zanalazłoby wyczerpującą odpowiedź lub pewne wątki mogłyby znaleźć tam rozwinięcie... ot choćby ostatni wątek Kurakowej o kuchni żydowskiej :)
    Zachęcam was do zagladania do działu Artykuły, tak jak z chęcią wpadacie na Forum i do pisania :)
    Wiem, że ten watek powinien znaleźć się może w dziale Dobre Pomysły WŻ, ale tu mam pewnośc, że wpadnie Wam w oczy :))))))))))

  • Autor: Glumanda Data: 2007-11-22 17:39:21

    Podpisuje sie pod twoim wátkiem rekami i nogami! Ilekroc czytam wátki o poszukiwaniu przepisu na biszkopt... a ja sie nasiedzialam , zeby w szkole gotowania, jeden zaistanial... to mi smutno.. bo cala robota, psu na bude..
    W koncu dodalam ten przepis do moich normalnych. Jeszcze bardziej przygnebiajace, jest to, ze nie mozna artykulu np. ze szkoly gotowania - dodac do ulubionych.. i tak sie o nich niestety zapomina :(
    Ale podzielam zdanie Ave! zagladajcie do artykulow!! czeka tam na Was duzo ciekawostek.. pozdrawiam wszytskich serdecznie - Glumanda

  • Autor: wackowa Data: 2007-11-22 20:34:23

    Zaglądam zaglądam . A nawet wracam do niektórych , niestety mało udzielam się na forum i mało komentuję to co znalazłam . Chyba to zle ... ale może się poprawię ... Przynajmniej się postaram . Obiecuję !

  • Autor: bea39 Data: 2007-11-22 20:41:30

    zaglądam, i pewnie nie tylko ja :)

  • Autor: MAŁA MI Data: 2007-11-26 20:39:38

    Niestety muszę się przyznać że bardzo rzadko tam zaglądam ale obiecuje,że się poprawię. Papmiętam że bardzo zainteresował mnie artykuł o różnych gatunkach herbat.Pozdrawiam Małgosia

  • Autor: Ave Data: 2007-11-27 18:18:15

    to fajnie :)))))

Przejdź do pełnej wersji serwisu