Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Co śpiewacie w czasie jazdy?

  • Autor: gena Data: 2007-12-06 17:14:39

  • Autor: Shanna Data: 2007-12-06 18:21:01

    hehehehe dobre....powinnam nauczyc sie pierwszych pieciu ;-)
    a powaznie to nic nie spiewam, nawet radia nie wlaczam bo mi przeszkadza.

  • Autor: Baśka Data: 2007-12-06 19:08:16

    Masz rację"albo granie,albo jechanie",usłyszałam to kiedys w jednym ze starszych polskich filmów.

  • Autor: nadia Data: 2007-12-06 19:45:30

    Lubilam jezdzic swoja bryka z wlaczonym radiem, spokojna muzyczka, ale jak uslyszlam ulubiona piosenke wtedy najlepsze kawalki szly nieco glosniej i dzieciaki ze mna spiewaly ;) Wiem,ze nie powinno sie miec wlaczonego zbyt glosno radia w samochodzie, ale to byla chwilowa sila wyzsza...Poza tym jak mialam wylaczone radio, to bardziej sie denerwowalam a muzyka dziala lagodzaco...Pozdrawiam wszystkich kierowcow

  • Autor: Basienkaa0 Data: 2007-12-06 20:02:57

    ja jak jeżdżę sama w dalszą trasę to "gram" i śpiewam razem z radiem:)))

  • Autor: renataz36 Data: 2007-12-06 20:13:02

    hahahaha nieżle się uśmiałam lista niezła teraz nie mam samochodu nie jeżdże od 5 lat ale pamiętam jak dzieci były małe ZAWSZE w czasie jazdy chłopcy śpiewali piosenke Natalii (chyba) "Popatrzcie na jamniczka" to było takie słodkie, darli się w niebogłosy ale było fajnie

  • Autor: małgoska Data: 2007-12-06 23:10:18

    a ja tam lubie pospiewac w czasie jazdy, wtedy sobie folguje bo nikt mnie nie słyszy i dobrze bo czasem sama nie moge w to uwierzyc ze tak kiepski mam glos ;-)

  • Autor: cuma Data: 2007-12-07 09:07:24

    Kiedyś dużo jezdziliśmy z mężem na wystawy psów, często bardzo daleko i mieliśmy żelazny zestaw muzyczny energetyzujący ( nas):Gipsy Kings, Dire Straits, Madonna... Ale kiedyś sprzęt się zepsuł i wtedy całą powrotną drogę wydzieraliśmy się my i to były nieśmiertelne polskie przeboje Maryli Rodowicz, Czerwonych Gitar i szanty. Bardzo było fajnie, choć dobrze, że nikt nie słyszał...Inną naszą "rozrywką" drogową było wymyślanie nazw instytucji od liter rejestracji innych samochodów np. RDA - Rada Dokuczania Automobilistom.

Przejdź do pełnej wersji serwisu