Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Umieram !!!!!!!!!!....RATUNKU !!!!!!!!

  • Autor: bahus Data: 2007-12-12 20:52:44

    Oczywiście ze śmiechu..... gdy czytam niektóre wątki. ...Wątek o "zimnym wrzątku" rozbawił mnie do łez. Ludzie !!!! jak można przekładać wirtualizm na normalne realne życie?. Janek zażartował, a niektóre reakcje były takie, jakby wymordował komuś 1/2 rodziny i o dalszej połowie śnił. Pomyślcie... Spotykamy się tutaj aby właśnie zapomnieć o dolegliwościach dnia codziennego (tego realnego), aby się "rozerwać" czegoś nowego nauczyć, wymienić poglądy i zapatrywania. Nie można każdego zdania wyrażonego na forum traktować jak coś realnego i osobistego. Kto tak robi przysparza sobie dodatkowych problemów i trosk. A przecież nie o to chodzi. Jak masz dosyć czegoś lub kogoś to masz taki jeden przycisk na klawiaturze, który po użyciu natychmiast poprawi Ci samopoczucie. Korzystaj więc z niego zamiast się "pienić" i denerwować.
    Bahus

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2007-12-12 20:55:03

    to jak wolac ksiedza czy wolisz bez? :-)

  • Autor: Balbina71 Data: 2007-12-12 21:01:59

    Na ta chorobe to juz nie ma ratunku!

  • Autor: smakosia Data: 2007-12-12 21:08:12

    Łoj, ale mnie wylizał! :-)))

  • Autor: aga9999 Data: 2007-12-12 21:10:15

    A propos kiedys byl taki jeden przycisk co sie nazywal IGNORUJ i gdzie sie podziewa?

  • Autor: krysia64 Data: 2007-12-12 21:15:53

    .........no temat Bahus ........za sam temat !!!!.............niech Cię kaczor kopnie w zadek ..........

  • Autor: bahus Data: 2007-12-12 21:17:14

    Byle nie ten z PIS-u
    Bahus

  • Autor: Wkn Data: 2007-12-12 21:24:48

    Użytkownik bahus napisał w wiadomości:
    > Byle nie ten z PIS-u Bahus

    a co? wiernyś mu? hihihi
    ups, nie było tematu, politycznie się robi, czyli niepolitycznie jak na potrzeby tego forum.
    Udzielam Wkn upomnienia

  • Autor: bahus Data: 2007-12-12 21:41:34

    Użytkownik Wkn napisał w wiadomości:
    > Użytkownik bahus napisał w wiadomości:> Byle nie ten z PIS-u Bahusa
    > co? wiernyś mu? hihihiups, nie było tematu, politycznie się robi, czyli
    > niepolitycznie jak na potrzeby tego forum. Udzielam Wkn upomnienia

    Szanowna Pani. Jestem całkowicie apolityczny, ale kaczkę to najchętniej widzę na talerzu z jabłkami po poznańsku. Upomnienie oddalam.

  • Autor: Wkn Data: 2007-12-12 21:53:09

    Użytkownik bahus napisał w wiadomości:
    > Upomnienie oddalam.

    Pański gest, oddalić upomnienie, które Wkn sama sobie dała.
    Dziękuję, z tej strony Cię nie znałam

  • Autor: Janek Data: 2007-12-13 09:28:08

    ...a ja tam wolę z kaszą gryczaną...w to wmieszana "wonttróbka" z jabłkiem

  • Autor: krysia64 Data: 2007-12-12 21:25:21

    hmmmm..........szkoda ze nie ma wiecej ikonek w całości ..................i strzelby niżej celującej .......juz widzę te skoki pomiędzy swistem kul .............hihihiihihhi...ech ten taniec .........a"la polka hiihhi

  • Autor: eyta Data: 2007-12-12 21:18:22

    Po pierwsze primo, nie dotarłam do końca w/w wątku, drugie primo , tak na logikę, jesli ktosś przyjałbym tak zmasowany atak wrzątku choćby od kolan w dół to nie szukałby pomocy na forum. A jesli chodzi o tytuły wątków, bardziej dramatyczny jest :"potrzebna pilnie krew", bo Twój jakos mnie nie przeraził, zajrzałam tu oczekując dobrej zabawy i nie omyliłam się. Pozdrawiam Eyta

  • Autor: bahus Data: 2007-12-12 21:36:11

    Ale się dorobiłem....nawet jakbym naprawdę umarł to wszyscy by pomyśleli że Bahus sobie jaja robi
    Bahus

  • Autor: makusia Data: 2007-12-12 21:37:15

    normalka ..jak zwykle :)))))

  • Autor: Janek Data: 2007-12-13 09:30:25

    ...ciekawe, jak byś umarł, to ...jak mógłbyś sobie (sam?) jaja robić..i po co Ci wtedy jaja

  • Autor: alidab Data: 2007-12-12 21:40:49

    Takie dramatyczne deklaracje....Nie ma wyjścia - trzeba  wspólnie ustalić menu na stypę... 
    W końcu to strona kulinarna...:)))))))))))

  • Autor: smakosia Data: 2007-12-12 21:44:17

    To napierwszej pozycji kaczka oczywiście, bo on baaardzo lubił kaczkę z jabłkami ;-) A! Chyba jeszcze "jaja" lubił (robić) :-D

  • Autor: Balbina71 Data: 2007-12-12 21:52:11

    No i nie wolno zapomniec o...............Tradycyjnej chińskiej zupie.........
    ........z penisa wołu

  • Autor: makusia Data: 2007-12-12 21:56:56

  • Autor: alidab Data: 2007-12-12 21:56:59

    Do tej kaczki dołożymy drugą - bliżniakom będzie razniej w tych trudnych chwilach a i bardziej dostojnie ...
    Jaja podamy w ...koszulkach żeby zgorszenia nie siać...:)))))))))

  • Autor: kola Data: 2007-12-13 00:10:56

    a na drugie danie zimne nóżki...

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2007-12-13 09:42:40

    a czyje ? :-)

  • Autor: luckystar Data: 2007-12-13 13:07:20

    Domyslam sie, ze bahusowe - przeciez maja byc zimne :)))

  • Autor: krysia64 Data: 2007-12-12 21:52:33

    wow................ależ pożremy ...aż spuchniemy

  • Autor: smakosia Data: 2007-12-12 22:08:16

    Czegoś mi tu brakuje... No tak! Jak mogliśmy zapomieć! On by nam tego nie wybaczył. Jeszcze piwo! Nie nie, beczka piwa a może lepiej od razu dwie...?

  • Autor: bahus Data: 2007-12-12 23:23:51

    Dwie, a jeśli mają płacić moi dłużnicy to pięć
    Bahus

  • Autor: smakosia Data: 2007-12-12 23:34:27

    :-DDD

  • Autor: Kasia cz Data: 2007-12-14 19:40:05

    Oj tam piec od razu cysterna:-)

  • Autor: dada Data: 2007-12-12 22:10:26

    eeeeeeeee...tego...no...
    Tak tylko z ciekawości zapytam...uważasz, że dwa wątki na ten sam prawie temat, to było za mało?
    Koniecznie, ale to bezwględnie - koniecznie trzeba było założyć trzeci - tzw "karcący"?

  • Autor: bahus Data: 2007-12-12 22:55:03

    Użytkownik dada napisał w wiadomości:
    > eeeeeeeee...tego...no...Tak tylko z ciekawości zapytam...uważasz, że dwa wątki
    > na ten sam prawie temat, to było za mało?Koniecznie, ale to bezwględnie -
    > koniecznie trzeba było założyć trzeci - tzw "karcący"?

    Bardzo ciekawe spostrzeżenie. "Karcący"? A może "karający"?. Całe stado moich pingwinów orzekło, że gwoli dyskusji, na początek trzeba by osiągnąć konsensus: Czy "karający" to "karcący" ? Czy być może na odwrót?. Bo gdyby spojrzeć na ten problem realnie, to dwa wątki byłyby bądź co bądź uzasadnione...a trzeci to tylko poprzednik czwartego, a fakt ten (niestety) mogłoby przechylić czarę goryczy, lub jak woli kto inny "rozlać mleko" Jednak patrząc na to z drugiej strony trzy to zawsze mniej niż cztery. Ten fakt nie ulega wątpliwości. A więc pozostańmy przy trzech....
    Bahus

  • Autor: dada Data: 2007-12-12 23:02:15

    Podobno do trzech razy sztuka...
    Tak więc pozostańmy przy trzech.
    Jednakże "karcący" - nie musi być" karającym", prawda?

  • Autor: bahus Data: 2007-12-12 23:16:22

    Prawda....nawet moje pingwiny są "za"
    Bahus

  • Autor: dada Data: 2007-12-12 23:25:55

    Wcale mnie to nie dziwi...nie da się ukryć, że różnica jest wielka
    Dobranoc...

  • Autor: Bodek Data: 2007-12-12 22:30:56

    hahaaha :)

  • Autor: monia7301 Data: 2007-12-12 22:34:49

    Ale się cieszę że żyjesz .Janek powiedział że Bahus chyba dostał zawału .

  • Autor: bahus Data: 2007-12-13 00:02:53

    Miał drań nadzieję...ale niedoczekanie jego
    Bahus

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2007-12-13 09:55:11

    Bahus no co ty pory roku ci sie pomylily czy najadles sie pierniczkow z haszyszem ? :-) Toz to sie Boze Narodzenie zbliza a NIE Wielkanoc. Czas Zmartwychwstania Panskiego jeszcze po smierci Panskiej nie nadszedl. Wiec jakzez umarl na poly? :-)

    OSTRZEGAM!
     Myslac tym tokiem myslena (uwaga! Byc moze malo inteligentnego, wiec prosze wszystkich mniej a raczej bardziej madrych Ludzi na tej stronie o wybaczenie mi powyzszej wiadomosci bedacej ponad lub ponizej ich zdolnosci logicznego czytania; rozumienia; myslenia; liczenia, ubierania sie, jedzenia oraz wszelkich innych czynnosci zyciowych zarowno tych aktywnych jak i wegetatywnych., w stanie jazni takiej czy owej moo...Co ja chcialam faktycznie powiedzie?) ach o wybaczenie prosic. :-)

  • Autor: Janek Data: 2007-12-13 11:01:49

    Kto miał to miał, wiadomo, że nie dobije Cię nic. Dlatego pisałem "chyba"... ale jak i to (!) przeżyłeś to do 200 lat dożyjesz ...chyba.
    Najważniejsze, że masz poczucie humoru, to pozyjesz, aż własne praprawnuki bedą misiały znaleźć sposób na Ciebie.
    Tak przy okazji, to sam jesteś drań ... liczyłeś, że mnie zamordują.

  • Autor: miauka Data: 2007-12-12 23:28:18

    a ja sie osmarkalam i oplulam... wlaczam wolne i frywolne i masz!! o odszkodowanie Cie podam szanowny bahusie, za to ze poplulam kompa i czesc odziezy ....

  • Autor: dankarz Data: 2007-12-12 23:34:17

    Oj przestań Bahusie!!!! Masz dopiero 100 lat a uż Ci sie marzy umieranie!!

  • Autor: piq Data: 2007-12-13 06:03:52

    O właśnie Bahusie ! Jeszcze trochę się musisz z nami pomęczyć i pośmiać też oczywiście.

  • Autor: appetita Data: 2007-12-13 08:52:47

    Oj taka dawka humoru z rana oj to moze zaszkodzić.... poplakałam się ze śmiechu czytając cały tez wątek..Brawo Bahusie, brawo...i dla wszystkich wypowiadających się w wątku... to kiedy ta stypa......???

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2007-12-13 10:01:24

    no tu lezy sedno sprawy czyli pies pogrzebany. Skoro nasz szacowny Bahus pisze, a wiec przynajmniel pismiennie, przebywa (jeszcze czy znow) miedzy nami wiec nie wiem czy robimy teraz stype, zaduszki czy wrecz swietujemy Zmartwychwstanie Bahusa co naturalnie wplynelo by na meni i liczbe osob przy stole. Tych trzeba by bylo policzyc coby nie bylo trzynastu.

  • Autor: piq Data: 2007-12-13 13:17:34

    Podzielimy, pomnożymy, odejmiemy, dodamy a jak będzie mało to jeszcze zastosujemy potęgi i cosinusy .....
    Nic się nie martw jakoś ominiemy ową "trzynastkę"....

  • Autor: Balbina71 Data: 2007-12-13 15:03:21

    AMEN

  • Autor: Maddalena Data: 2007-12-13 15:23:52

    Jeszcze nie Amen, powoli:) Zbieram na wieniec dla Bahusa, konto bankowe przesylam zainteresowanym smsem:))))))

  • Autor: bahus Data: 2007-12-13 16:00:59

    A może by tak zamiennie skrzyneczkę piwa?
    Bahus

  • Autor: Maddalena Data: 2007-12-13 16:03:28

    ciiiiiiii, najpierw uzbieram, moze i na tych 5 starczy:)

  • Autor: bahus Data: 2007-12-13 16:09:00

    Tylko nie "starczy"....dobra?. Mam przecież dopiero ok. setki (lat). No chyba, że to literówka i miało być "sterczy" ale jeśli tak, to odsyłam Cię do wątku o viagrze.
    Bahus

  • Autor: Maddalena Data: 2007-12-13 16:16:22

    oj naczytalam sie, wyedukowalam, nie powiem:)) czy starczy, czy co innego...hm nie wnikam;))

  • Autor: alidab Data: 2007-12-13 16:33:20

    Jak się ma liczniku dobrą setkę to i problemy ze sterczem wypada także mieć....
    Szczerze mówiąc  jest to jak najbardziej logiczne : po co męski punkt dowodzenia jak w tym wieku dowodzić nie ma czym....:))))
    Chciałeś Bahusie mieć setkę - to z całym dobrodziejstwem inwentarza....niestety.....:)))))))))))))

  • Autor: krysia64 Data: 2007-12-13 19:11:09

    Hmmmm..............wiecie co , trzeba raczej Bahusowi sprawić kapelusz .tak na tę setkę ................jak w tym kawale o Salci i Icku..


    Icek stanął przed Salcią nagi , nagusieńki ...... jak go pan bóg stworzył .......ale w butach .
    Salcia pyta ............Icek co ci ????? ................Icek nic , dalej stoi .
    Salcia po raz enty pyta Icek ......co Ci ??????/
    Icek mówi , Salcia popatrz Ty dobrze na mnie co widzisz ........Salcia mówi ............nic nie widzę
    I tak kilak razy ........
    w koncu Icek zdenerwowany wrzeszczy Salcia patrzaj ino jeszcze raz i powiedz co widzisz .!!!!!!!!!!!!!!..............Salcia na to ....
    Icek jak Ci wisiał .......tak CI wisi ...............
    Salcia (mówi Icek ) .........On nie wisi ..........On ino patrzy na moje nowe buty
    Salcia na to .............Icek Ty byś se lepiej kapelusz kupił .
    .

  • Autor: makusia Data: 2007-12-13 22:17:34

    dobre ale sie usmiałam .............

  • Autor: tajger Data: 2007-12-14 11:19:12

    no i wszystko jasne:))))))))))) Super!

  • Autor: Janek Data: 2007-12-14 12:26:32

    Siiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuuuuuupeeeeeeeer......moja Naczelna nie chce mi kupić kapelusza...Ciekawe dlaczego?

  • Autor: makusia Data: 2007-12-14 12:27:35

  • Autor: bahus Data: 2007-12-14 12:55:49

    Mądra kobieta...po co iwestować w niepewny interes? A buty i tak trzeba nosić
    Bahus

  • Autor: Glumanda Data: 2007-12-13 21:15:30

    Drogi Bahusie...wirtualne w tym wszystkim, to jest tylko to ze przekazujemy sobie wiadomosci za pomoca internetu. My wszyscy jestesmy z krwi i kosci.. i gdy piszemy tu o problemach czy radosciach, to nie sa to przygody Tomb Rider ani innych robotow.. Jesli, to byl zart, to byl bardzo glupi... cos w stylu, zadzwonic do strazy pozarnej, ze sie pali.. tak dla checy... Niestety ale ze strony Janka to bylo nabijanie sie z kogos i nic wiecej.
    A teraz mow, zyjesz jeszcze czy nie... bo juz sama nie wiem.. czy umarles z tego smiechu, czy tylko bola Cie miesnie .. to jak teraz, beda te Swieta z siankem pod obrusem.. czy znowu musze porwac myszom z ich zapasow troche sianka?

  • Autor: Janek Data: 2007-12-14 12:18:43

    Droga Glumando, jeśli uważasz, ze z mojej strony było to nabijanie się, to ...nie będę tego komentował, ale "sklasyfikuję" tylko... jako posiadana przerz Ciebi umiejętność ogladania liter.
    I w końcu , przestańcie mi dosrywać wszyscy po kolei ...moja ciepliwosść na ,Wasze "docinki" też ma swoje granice.
    Płaci ktoś Wam za "wierszówki"?!
    Czy to tylko Towarzstwo Wzajemnej Adoracji takimi tekstami się chwalić lubi.
    Wykończyć mnie chcecie abym odszwedł z WZ ....jak zdechnę to odejdę, na razie nie mam zamiaru ...
    Jednak do niektórych "gołębic" niuc nie dociera, więc nier zmuszjcie mnie do złośliwości, Wam dozwolone, n=mnie też nie jest zakazane.
    Mam nadzieję, ze tematy będzie zakończony...
    Miast żeyczen .....a zresztą od takich jak Ty można spodziewać się jeszce w Wigilię zyczeń połamania kręgosłupa, za które to życzenia juz Ci dziś dziękuję.
    Janek

  • Autor: Glumanda Data: 2007-12-14 12:39:27

    Co to znaczy, >cytat< "od takich jak Ty"... co Ty o mnie wiesz???  Ty nie ogladasz liter?? myslisz, ze potrafisz odczytac sens tego ktos inny napisal? zdaje Ci sie...
    wiec trwaj w swoim przeswiadczeniu...  i to by bylo na tyle.

  • Autor: Wkn Data: 2007-12-14 15:01:28

    Dołożę swoje trzy grosze. Moim zdaniem można uznać, że każdy z Was powiedział, co mu leżało na żołądku i na tym poprzestańmy.
    Glumando, nie sądzę, że powinno się odczytywać watek Bahusa tak, jak Ty go odczytałaś. Zgadzam się z tym, co pisze on w swoim pierwszym poście.
    Natomiast całkowicie rozumiem Twoją reakcję na wypowiedź Janka, z moim zdaniem słusznie załączonym przez Ciebie cytatem "takich jak ty".
    Janku, jestem zaszokowana, czy Ty naprawdę nie widzisz, że inni sprawiają Ci przykrość raz za razem własnie ze względu na to, jak piszesz, a nie ze względu na to co piszesz? Złościsz się na niektórych, że się powtarzają, wykorzystując w kółko te same teksty, a wciąż wracasz do oglądania przez niektórych liter i niepotrzebowania biletów lotniczych. No weźże się chłopie zastanów. Fajny, błyskotliwy i dowcipny facet z Ciebie, ale w zacietrzewieniu zamieniasz się w gruboskórnego gada.
    Zdaję sobie sprawę, że Cię rozzłościłam, przemawiając w dodatku z poziomu "małolaty", ale lubię wiele Twoich wypowiedzi i naprawdę zależałoby mi na ustaleniu jakiegoś konsensusu na tej stronie.

  • Autor: lajan Data: 2007-12-14 17:24:31

    Czyżby w tym wątku po Bahusie była stypa?
    Ile z tego radości, co dalej? Wiara się pyta.
    Czy tego stulatka z radością pochowamy,
    czy lepiej niech żyje i będzie tu z nami?
    Sam Bahus ze śmiechu chciał skonać,
    lub nas wszystkich do śmiechu przekonać.
    Już inni takie poważne wątki wpisują,
    zanim zrozumiesz już zdrowie rujnują.
    Znając Żarłoków, ubaw z tego mają,
    nie tyle o Bahusa, co o stypę pytają.
    Bahus zaś testament nam dedykuje,
    niech każdy dłużnik mu piwo funduje.
    Jak pamiętam tego naszego piwosza,
    na żadną partię nie dał ani grosza.
    Więc polityki tu nie wprowadzamy,
    ale kaczusię na stypę? Zjadamy.
    Panie dyskusję tu przeprowadziły,
    może jaja Bahusa gdzieś by tu ukryły.
    Oczywiście doszedł w wiek złoty
    i do muzeum oddać jego klejnoty.
    Janek z radości omal podskoczył,
    ha,ha, Bahusa zawał zaskoczył.
    Jednak Bahus jeszcze oczy otwiera,
    niedoczekanie Twoje, cholera.
    Słuchaj Bahusie, odłóż lepiej umieranie,
    otwieraj oczy, zobacz nasze panie.
    Jak się przejęły i bardzo starają,
    nawet na wieniec i piwo zbierają.
    Jedno przy okazji by zrobiły,
    to wg Alidab stercza Cię pozbawiły.
    Jak byś wyglądał tak okaleczony?
    To Twoje umieranie to pomysł szalony.
    Krysia kapelusz Ci tu serwuje,
    obudź się, kto jej za to podziękuje?
    Przecież jest dobrze tu obkuty,
    zakładaj kapelusz i nie patrz na buty.
    Bahus, każdy do bólu tu się ubawił,
    lecz mam prośbę, Glumandę byś spławił.
    Ponuraków tu na WŻ nie lubimy.
    Jest niekiedy poważnie ale też się bawimy.
    Nie tylko gotowaniem tutaj żyjemy.
    Mamy poczucie humoru i też się śmiejemy.
    Dopóki zabawę z tego mamy,
    poważnych spraw tu nie wstawiamy.
    To był żart, lecz stypa się zrobiła,
    kiedy Glumanda tu się wtrąciła.
    Lepiej żeby w spokoju przeczytała,
    a nie taki głupi wpis dokonała.
    Bahus, bardzo Cię szanujemy,
    gdy pozwalasz, z Ciebie się śmiejemy.
    Niech żart i zabawa tutaj króluje,
    niech żaden ponurak humoru nie psuje.

  • Autor: Bodek Data: 2007-12-14 17:29:11

    :) ladnie napisane:)  :) siup zdrowie lajana i bahusa:) hehehehe

  • Autor: nadia Data: 2007-12-14 17:52:08

     ...Lizus ;))) hehehe

  • Autor: Bodek Data: 2007-12-14 18:01:54


    lizus?? hehehe sama napisz ze brzydko :) hahahaha mnie sie podoba :) hahahaha :P

  • Autor: nadia Data: 2007-12-15 18:52:56

    Do wiersza nic nie mam, tylko po co tam wkreciles bahusa? No,ale rozumiem jestes przeciez ''kotem'' wiec musisz troche pomiodzic ;) hehehehe

  • Autor: lajan Data: 2007-12-15 19:30:03



    Do wiersza nic nie mam, tylko po co tam wkreciles bahusa? No,ale rozumiem jestes przeciez ''kotem'' wiec musisz troche pomiodzic ;) hehehehe.

    -- Nadia, jeśli ten wpis jest do mnie , to nic z tego nie rozumiem, Wyjaśnij proszę co znaczy, że jestem 'kotem'

  • Autor: nadia Data: 2007-12-15 21:44:22

    Lajan to nie do Ciebie, to do Bodka ;)))

  • Autor: nadia Data: 2007-12-15 21:48:53

    Piszac do Bodka , ze jest ''kotem'' mialam na mysli,ze jest nowym moderatorem i pod Twoim wpisem Lajanie powinien tylko podziekowac Tobie za wiersz a nie Bahusowi, no ale skoro jest poczatkujacym moderatorem to nie moze zapominac rowniez poslodzic starszym moderatorom ;)

  • Autor: lajan Data: 2007-12-16 08:29:19

    No, kamień spadł mi z serca, hahahahaha, myślałem , że to do mnie. A swoją drogą to możesz w użytkownikach wstawić swoje GG to Ci wrzucę wierszyk dla Ciebie , który miał się ukazać na forum po twoim wpisie, Hahahahahahahahahaha.

  • Autor: nadia Data: 2007-12-16 12:22:45

    GG mam wstawione od poczatku, ale szczerze mowiac to zaczynam sie bac ;))) hehehe

  • Autor: Glumanda Data: 2007-12-14 18:04:20

    O jejku ale sie porobilo... chyba sie poloze do tej trumny razem z Bahusem... zrobcie ja troche szersza i wyzsza.. zebysmy sie zmiescili...
    Lajanie dziekuje za takie piekne wyroznienie!! I nie pytajcie sie co my tam w tej trumnie bedziemy robili....

  • Autor: lajan Data: 2007-12-14 18:17:29

    Jeśli dziewczyny pozbawią Bahusa stercza a resztę oddadzą do muzeum............to nie wiem co można wtedy robić hahahahahaha.

  • Autor: Glumanda Data: 2007-12-14 18:19:19

    No wlasnie.. to juz na zawsze pozostanie tajemnica.....

  • Autor: alicja37 Data: 2007-12-14 20:03:07

    Świetnie napisane .BRAWO!!!!

Przejdź do pełnej wersji serwisu