Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Święta,świętami,ale moze teraz troszkę rozrywki:))

  • Autor: Lidzia20 Data: 2007-12-18 19:57:20

    A chodzi o Sylwestra:)) Macie jakieś konkretne plany na ten czas,czy wyjeżdżacie tak jak ja rok temu do Zakopanego tzn zakopiecie sie pod kołdrą:)))))) ja w tym roku idę na salę,taką wiejską zabawę:)))piszcie gdzie Wy będziecie sie bawić??pozdrawiam cieplutko

  • Autor: Juciaaa Data: 2007-12-18 20:08:37

    Ja chyba jade Wroclawia na rynek ze znajomymi jak czas i kasda pozwoli hehe:) Pozdro i Szcun:)

  • Autor: smakosia Data: 2007-12-18 20:14:54

    A ja nic! Totalnie nic, zero pomysłów i zero chęci na przebieranie się w elegancką kreację. Może coś się samo spontanicznie wykluje...? Czekam na propozycje - hi hi hi... :-D

  • Autor: Eithel Data: 2007-12-18 20:18:44

    ja tez:(

  • Autor: Lidzia20 Data: 2007-12-18 21:05:35

    ja kilka lat temu miałam podobna sytuacje i jakos tak nagle wpadlam na pomysl zaproszenia kilku znajomych(był juz na bank wieczor),do dzis wspominam ta zabawe.Było swietnie!Może i u was zdarzy sie cos takiego.Nigdy nic niewiadomo!

  • Autor: aga1 Data: 2007-12-18 22:45:13

    My jak zwykle o tej porze "jesteśmy w lesie"-zero pomysłów na ten wieczór.Myślę jednak,że sprawdzi się coroczny scenariusz czyli totalny spontan,na szybcika jakaś prywatka i zabawa.....do białego rana.No chyba,że scenariusz będzie inny......nie,nie,tak nie może byc,będzie dobrze(tak myślę)Pozdrawiam i wszystkim życzę SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY!!!!!!!

  • Autor: lucka33 Data: 2007-12-18 23:02:53

    No u mnie sie zapowiada wspaniala NOC w pracy wsrod gornikow ! Ale tez moze byc ciekawie , tak mysle

  • Autor: Lidzia20 Data: 2007-12-19 08:30:23

    i to mi się podoba:))))))pozytywne myślenie,to jest to:)))pozdrawiam i również życzę udanej zabawy do białego rana!!!

  • Autor: makusia Data: 2007-12-18 23:41:37

    dwa i trzy lata temu , byliśmy na sylwestra w Rabce , z przyjacółmi , wynajęlismy pokoje w pensjonacie na 4 dni :) laba totalna :)) świetny odpoczynek po swietach;))) nie martwiłam sie o gotowanie :)) imprezka była prywatkowa :)) sami ja sobie przygotowalismy , nie lubię super bali sylwestrowych :)) wolę spedzic ten czas na luzie ,z przyjaciólmi ,. W tym roku bedziemy w domku , ma przyjechac brat i też bedzie swietnie :) żyzę Wam udanego "sylwka"do bialego rana  ;)))))

Przejdź do pełnej wersji serwisu