Forum

Gawędy o jedzeniu

impreza ratunku

  • Autor: andzia005 Data: 2008-01-08 09:36:38

    Witam Kochane Żarłoczki
    Mam mały problem mam nadzieje że jak zawsze mi pomozecie.W piatek robimy ze znajomymi takie spotkanko male na 4 pary.Koleżanka zrobi sałatke  z feta , druga przyniesie śledziki.A ja kompletnie niewiem co zrobicżeby podeszlo pod drinka.Dodatkowo jeszcze bedzie sie odbywac to u mnie w domu.Myslalam o jakis pasztecikach albo cos tego typu ale jakos wyjatkowo brak mi koncepcji.Dlatego prosze o pomoc.Co wy byscie przygotowali jeszcze wiedzac ze bedzie salatka z feta i sledziki i  drinki
    Dziekuje z gory za podpowiedzi
    Pozdrawiam
    Agnioeszka

  • Autor: vikunia Data: 2008-01-08 09:51:03

    Można przygotowac koreczki, widzialam w przepisach Ave ( bardo ladnie podane) , mozwsz texz przygotowac deskę serów ( jakies dwa żolte i ze 3 rodzaje plesniowych), Milej zabawy

  • Autor: Trusia Data: 2008-01-08 10:10:09

    Jeśli dysponujesz frytownicą albo piekarnikiem to prponuje skrzydełka albo paleczki z kurczaka. Można je zamarynować w dwóch rodzajach marynat np część w ziołowej a część w pikantnej i to dzień wcześniej albo rano przed wyjściem do pracy. Wieczorem tylko wrzucisz je do frytownicy na jakieś 7 minut i gotowe :) ( w piekarniku potrwa to trochę dlużej). Napewno będą pasować do sałatki, a marynaty można kupić gotowe albo użyć domowych zapasów przypraw.

  • Autor: Ave Data: 2008-01-08 10:48:34

    koreczki są dobre na wszystko :) http://wielkiezarcie.com/przepis22189.html

    mozna jeszcze zrobic naleśniki ze szpinakiem, pokroic je (ukosnie) w takie grubsze plastry i zapiec z posypanym serem (sa dobre równiez jak ostygną) - sporo jest na nie przepisów na WŻ

    mozna zawinąć w plastry boczku wędzonego śliwkę suszoną i słupek szynki, spiąc wykałaczką, posypać parmezanem i zapiec w piekarniku

    mozna zrobić taki mix pierożków pieczonych w piekarniku (z różnymi nadzieniami)

    tyle, na szybko, przyszło mi do głowy,
    Udanego spotkania :)))

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2008-01-08 12:49:22

    a moze:http://wielkiezarcie.com/przepis23353.html czyli moja serowa przekaske zwana Obatzda?

  • Autor: Ave Data: 2008-01-08 13:39:01

    http://wielkiezarcie.com/przepis23353.html na niebiesko (bez niebieskiego ):)))

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2008-01-08 13:58:17

    o dziekuje Ci bardzo Ave. Od "Nowej strony" nie moge wtawiac linkow nie wiem dlaczego:-(

  • Autor: Ave Data: 2008-01-08 18:30:13

    bo nie zrobiłas spacji, Dorotko, przed nazwą strony :) - musi byc spacja przed i po wpisaniu nazwy strony :)

  • Autor: aga1 Data: 2008-01-08 14:04:38

    Ja bym poleciła TARTINKI czyli minikanapeczki.Mozna je robic na wiele sposobów,np.z twarożkiem i szynką;z pastą z sera plesniowego;z pastą jajeczną z kawiorem;z tuńczykiem;z łososiem....długo by tu wymieniac,pomysłów jest wiele:))))))))Pozdrawiam!

  • Autor: andzia005 Data: 2008-01-09 06:59:37

    Witam
    Dziekuje za podpowiedzi myslam o koreczkach ale poniewaz pracuje do 16 a o 18 impreza boje  ze niezdaze ich zrobic.Chyba ze  przed praca , cos musze pokombinowac.Gdyby cosik komus sie wspomnialo  czekam na propozycje

    Pozdrawiam
    Agmieszka

Przejdź do pełnej wersji serwisu