Forum

Rozmowy wolne i frywolne

KAWA I CIACHO Reaktywacja

  • Autor: Wkn Data: 2008-01-24 20:59:13

    400 postów przygniotło ciacho do kawy, zakalec się zrobił, który popijany nawet najlepszą kawa może stać się powodem denerwującej czkawki...
    ... zatem otwieram stary wątek w nowym wątku: rozkoszujcie się porannymi kawami, herbatami i pojadajcie tuczące słodkości w 2008 roku

  • Autor: kamaxyz Data: 2008-01-24 21:01:43

    prawo moderatora... mam rozumieć że zamykasz mój wątek dlaczego?
     smutno mi

  • Autor: Baśka Data: 2008-01-24 21:04:43

    Kamusiu!!! dlaczego smutno...już trzy jesteśmy i popijamy to co każda z nas sobie sama zrobiła...albo zostało jej podane...
      miłego wieczoru   Basia

  • Autor: kamaxyz Data: 2008-01-24 21:08:40

    Basiu ale zamykając wątek o tak bez niczego wiesz to troszeczkę smutne no cóż Wkn tak zadecydowała jej prawo...
    ale to był mój pomysł i został skreslony jakbym zrobiła cos złego dziękuję Wkn za bezpardonowe zamkniecie watku

    pozdrawiam

  • Autor: Baśka Data: 2008-01-24 21:10:23

    Rozumiem Cię,ale czasami trudno było otworzyć wątek...u mnie pojawiał się napis "błąd na stronie".

  • Autor: kamaxyz Data: 2008-01-24 21:13:14

    doskonale można otworzyc było nawet miałam pomysł,ale Wkn bezpardonowo weszła i skreśliła o j nie ładnie nie ładnie może mnie zbanować no cóż...
    a miałam swietny pomysł na...ej co tam prawo rządzi sie prawem bezprawia

  • Autor: Baśka Data: 2008-01-24 21:18:06

    Spróbuj sie uśmiechnąć!!!
    miłych snów Basia

  • Autor: kamaxyz Data: 2008-01-24 21:24:19

  • Autor: Mari Data: 2008-01-24 21:49:40

    Kama, Wkn wcale nie zamknela Twojego watku tylko otworzyla go od nowa bo ten stary juz bylo ogroooooooomny, czekalo sie straaaaaaaaasznie dlugo na otworzenie. Jak przejrzysz watki to zobaczysz, ze podobnych sytuacji bylo wiele. Masz byc zadowolona a nie sie smucic! Pozdrawiam!

  • Autor: nadia Data: 2008-01-24 22:00:49

    Powinnas sie cieszyc, ze zostal odnowiony Twoj watek, teraz wiecej osob bedzie mialo mozliwosc i ochote wejsc na kawe i ciacho... Nierozumiem Twojej reakcji , ja bym sie cieszyla ...:)

  • Autor: Wkn Data: 2008-01-24 21:52:19

    Zabrakło mi słów. Kamoxyz, czy zdajesz sobie sprawę z tego, ze moderatorzy zamykają tego typu wątki i otwierają je na nowo z kolejną numeracją, żeby usprawnić działanie strony?
    W tym momencie nazywanie mojego działania bezpardonowym oraz banowaniem mogę nazwać tylko nieuzasadnionym i przykrym. Ponieważ poczułaś się mocno dotknięta, proszę, abyś otworzyła swój autorski watek "Kawa na ławę i ciacho też II". Zamknę obecny.
    To tyle, hm...

  • Autor: kamaxyz Data: 2008-01-24 22:03:03

    Wkn...Twoje prawo Twój wybór...
    ja się od tego odżegnuję..nie był to watek ponad coś...ale chetnie odwiedzany. Zdaję sobie sprawę z tego że ciężo otwierał się i należało coś z tym zrobic i zrobiłas to Wkn..dla mnie to juz nie ma najmniejszego znaczenia...a smutno mi bo miałam pomysł i poprostu skresliłaś...nie dałaś mi szansy....masz rację smutno bo..to się stało tak jak..grom z jasnego nieba..odczułam na sobie jak smagniecie biczem...ale jak  już pisałam wyżej nie ma dla mnie wiekszego znaczenia
     Wkn Ty jestes moderatorem Ty decydujesz i Ty jestes wyrocznią w sprawie...Nie chcę, aby moje wątki odbijały się czckawką.
    Pozdrawiam Wkn
    nie gniewam się, ale poczułam się dotknięta to prawda

  • Autor: smakosia Data: 2008-01-24 22:09:45

    Kamuś, przemyśl to proszę. Wiem, że jesteś osobą bardzo emocjonalną i właśnie tak zareagowałaś, bo tak to odczułaś w danym momencie, ale... Nie wiem, czy powinnam się wtrącać jednak zauważyłam, że Wkn zrobiła to z wielkim szacunkiem dla Ciebie i tym bardziej dla tego wątku, czyli dla Twojego pomysłu. Jakoś inaczej tego nie postrzegam. Jeszcze raz prosze przeczytaj co napisała Wkn (począwszy od pierwszego wpisu) a jestem przekonana, że wyczytasz to, co najcenniejsze. Pozdrawiam bardzo serdecznie.

  • Autor: kamaxyz Data: 2008-01-25 08:38:25

    smakosiu moja droga...ja i emocje!!
    przypomnij sobie fakty,że gdy gdzieś na forum iskrzyło.. starałam się łagodzić..poprzez uśmiech, a jak to nie pomagało wstawiałam nowy wątek,żeby oderwać od kłótni. Nie jestem pieniaczem..nie jestem osobą kłótliwą brzydzę się tym, gdy dany wątek obraca się w kłótliwą treść. Tak jest i tym razem. Jeżeli to tak odbieracie przepraszam...Ja nie wstydzę się mówić słowo przepraszam...
    Do tego wątku podeszłam bez emocji i to co napisałam to nie emocja, to mój wyraz tego co czuję, chyba mam prawo ..
    Cenię sobie wszystkie uwagi kierowane pod moim adresem,i dziękuję,ale pewne rzeczy trzeba uwypuklać i wybaczcie potulnie nie muszę zgadzać się. Nic by nie było, gdyby Wkn z całą serdecznością i szacunkiem jaki mam dla Ciebie Wkn zasygnalizowałabyś przy wątku 400 czy nie było by lepiej otworzyć nowy...prawda jakie to proste
    Poprzednie wątki moje o tym czy innym temacie nie były natychmiastowo zamykane ba...nawet przekreślane w temacie jak to miało miejsce ostatnio
    Kochani ja nie chcę bić piany...bo ten temat nie jest wart..są inne tematy na których mi zależy i zakładając wątki liczę na to,że odpowiadając na nie trzeba się zastanowić co napisać i liczyć się z tym jaki będzie jego odbiór
    Wkn nie mam do Ciebie żaluIIIIIII
    pozostanie na długo we mnie niesmak wręcz kac ./ nie piłam /.. to moje odczucie kochani nic na to nie poradzę.
    Nie jestem kamą obrażalską wiem gdzie moje miejsce i nie wychodzę przed szereg... nie moją intencją tu na tym forum Wielkiego Żarcia błyszczeć jak szczęśliwa gwiazda, nie chcę grać pierwszch skrzypiec bo chyba nie o to chodzi prawda...

    Może jestem zbyt wrażliwa, może.
    Pragnę, aby nowo parzona kawa czy herbata równie smakowała wam kochane Żarłoczki
    z przymróżeniem oka do całej tej hecy słonka życzę
    zyxamak

  • Autor: marinik Data: 2008-01-25 09:18:40

    KAMUUUUSKUUUUUUU !!!!!! - Tak tak pisze wielkimi literami bo KRZYCZE, KRZYCZE jak cholerka.
    1. nieprawda, ze nie kierujesz sie emocjami, bo wlasnie one powoduja ze tak, a nie inaczej podeszlas do sprawy,
    2. przemysl prosze itencje Dortoki- z pewnoscia nie miala zamiaru Ce urazic w najmnieszym stopniu.
    3. gadalismy dopiero, co  i powiem Ci, ze jak sprobujesz zamilknac, albo nie otwierac nowych watkow, to ode mnie dostaniesz wirtualnego kopniaka !!!!!! (no sprobuj tyulko teraz na mnie sie obrazic :))))))))))))
    4. prawde mowiac do poprzedniego watku nie zagladalem od dawna,  i nie wiem jaka Tam kawe i herbate serwowaliscie, ale TUTAj -  stawiam wszystkim herbate z rumem i cytryna (koniecznie ze skorka), a kawe z arakiem - brak tych dodatkow zle na Was dziala.
    5. SIUP !!!!!!!!

  • Autor: Wróbelek Data: 2008-01-25 09:50:25

    to ja pierwsza podstawiam swój kubek do takiej kawusi i siup na zgodę :)

  • Autor: smakosia Data: 2008-01-25 10:43:08

    I ja!!! I ja!!!

  • Autor: Wkn Data: 2008-01-24 22:14:59

    Użytkownik kamaxyz napisał w wiadomości:
    >  smutno mi bo miałam pomysł i poprostu
    > skresliłaś...nie dałaś mi szansy....masz rację smutno bo..to się stało tak
    > jak..grom z jasnego nieba..odczułam na sobie jak smagniecie biczem...ale jak
    > już pisałam wyżej nie ma dla mnie wiekszego znaczenia Wkn Ty
    > jestes moderatorem Ty decydujesz i Ty jestes wyrocznią w sprawie...Nie chcę,
    > aby moje wątki odbijały się czckawką.


    Hm, tak naprawdę, to nie wiem, co tu napisać... rozumiem, że naruszyłam swoją ingerencją jakieś prawo autorskie watku przy okazji naddziabnięcia dumy osobistej autorki, którą już sama nie wiem, jak przepraszać. Intencje miałam dobre, ale czytając Twoją reakcję nie jestem pewna, cze nie robisz z igły wideł.
    Kamo, do licha, napiszże po ludzku, że zyczysz sobie, żebym w wiadomości głownej tłuściami wyodrębniła, że to Twój pomysł był (bo ja nie mam najmniejszego zamiaru go sobie zawłaszczać) albo otwórz sobie "Kawę na ławę i ciacho też II", bo to, co piszesz wydaje mi się co nieco dziwne i niekoniecznie grzeczne.

    pozdrawiam i...

    Jeszcze raz przepraszam za skreślenie Cię, nie danie szansy oraz zbanowanie... Jejku, co to za bzdury jakieś!

  • Autor: krysia64 Data: 2008-01-24 22:22:09

    Kama ........................nawet nie wiesz jak zle sie czyta tyle wpisów .......ja uważam ze nie stało sie nic takiego .......dlaczego mogłabyś sie czuc urażona ......ja uwazam ze to dla naszego dobra i szybszego poruszania sie w danym wątku ........a jak tak bardzo CIę zabolało to załoz nowy swój ponownie watek a Wkn ...tak jak zapowiedziała ten zamknie .....choć przyznam że to dziecinada .
    pozdrawiam

  • Autor: kamaxyz Data: 2008-01-24 23:08:10

    zawsze tak było,.że  autor  wątku zgłaszał  go  do zamknięcia dla moderatora..bo albo  ciężko się otwierał..albo poprostu z przyczyn innych  uważał,że należy zamknąć.
    Krysiu nie jestem urażona tylko mi smutno i to wszystko...daleka jestem do obrażania się...
    jeżeli  Wasze wypowiedzi w tej kwestii uważacie za słuszne uszanuję to
    Nie bedę zakładać nowych wątków...nie chcę żeby pachniały zakalcem albo odbijały się czkawką
    pozdrawiam ciepło śpijcie spokojnie
    Wkn...śpij spokojnie aha dziękuję,że przekreślenie mego wątku zniknęło ..... a co do dumy...każdy ją ma nieprawdaż
    dobranoc

  • Autor: bahus Data: 2008-01-25 00:53:58

    Kamuś....znamy się od dawna i wiesz, że nieba bym ci przychylił...więc pragnę Ci wyjaśnić ...: Twój wątek został "ponowiony" tylko z przyczyn technicznych. Wkn reaktywowała go, tylko po to, aby wzmocnić jego pozycję. Jak pewnie się orientujesz ja też to robiłem wielokrotnie w przypadku zbyt rozbudowanych wątków. Bardzo się cieszymy, że otwierasz takie interesujące wątki. W prywatnej rozmowie z wkn dowiedziałem się, że ona też jest zadowolona z tak popularnego wątku. A więc "głowa do góry" Oczekujemy od Ciebie więcej tak udanych tematów.
    Bahus

  • Autor: kamaxyz Data: 2008-01-25 08:39:02

    dzięki Bahusku...wiem,że mogę liczyć na Ciebie pozdrawiam życzę słoneczka

  • Autor: appetita Data: 2008-02-24 08:20:43

    Witam w niedzielny ranek:-) z herbatka z sokiem malinowym, własnie stygnie drożdżówka z serem, brzoskwiniami i kruszonką pachnie...mmmm że tak slodko sie robi na sercu....Dobrej niedzieli!!!!

  • Autor: Mari Data: 2008-01-24 21:52:05

    Kama, przeczytaj dokladnie co napisala Wkn!

  • Autor: kokliko Data: 2008-01-25 00:58:12

    No i znowu forma przerosla (przygniotla) tresc. Nawet jesli Kama
    robi "z igly widly", to uwazam, ze  pierwszy post powinien byc
    w nowo-starym watku sygnowany przez Kame, a nie przez Wkn.
    Choc wcale nie dopatruje sie zlych intencji Wkn, to mysle, ze
    takie malutkie uwazliwosci na drugiego umilaja zycie w grupie.
    No to od jutra zaproszeni przez Kame na kawe i ciacho, cieszymy
    sie nowym dniem!!!!!!!!

  • Autor: Bodek Data: 2008-01-25 00:38:17

    no i pije sobie browarka i tak czytam co tu sie wyrabia....
    hmmmmmmmmmmmm
    ostatnie watek zostal zamkniety po 500 poscie a tu widze ze jest po 400 ... hmmmmmm
    no coz :) jak juz sie stalo to niech tak bedzie :)
    ja moge herbatke i tu pijac:) byle by bylo towarzycho :) hehehehe
    kama:) usmiechnij sie :)
    jesli po moim wpisie wrocimy do normalnych - nudnych czasami - regularnych itd.. wpisow -- powyzsze wpisy usune z czasem i tak zapomnimy o problemie kawy i ciasteczka :)
    hehehe
    zycze milych snow :
    niech wam sie kwiatki przysnia...
    a jak sie przysnia....
    to je podlejcie .....
    cmok dla kamy i koniec reklamy :)

  • Autor: miauka Data: 2008-01-25 01:56:49

    Bodek jestes bezbledny... dzialasz uspokajajaco, rozbrajajaco i smiechoprowokujaco :):):)

    cmokkk

  • Autor: kokliko Data: 2008-01-25 06:06:32

    A ja juz herbatke i bardzo sie ciesze, choc do tej pory  nie
    pilam w porannym towarzystwie, ze nie trzeba  doklikac
    sie na 405 pozycje.
    Proponuje odwolac Wkn z funkcji moderatora na Glowna
    Dyplomatke (chociaz ladniej by  zabrzmialo Glownego
    Dyplomatora!) i na dodatek ku uciesze roznych poetow
    obecnych na forum, byloby do rymu.
    Milego dnia, pachnacej kawy, barszczyku, browarku (brrrrrrrr)
    z ciastkiem albo i bez.

  • Autor: Kry Data: 2008-01-25 07:03:13

    Kawę lubię pić w doborowym towarzystwie i sympatycznej atmosferze, a kto ją podaje jest dla mnie mniej istotne. Wszystkim życzę dobrego i spokojnego dnia .

  • Autor: smakosia Data: 2008-01-25 07:31:00

    Piątek!!! Jak dobrze wypić piątkową kawę. Parzę dla wszystkich i zapraszam. Kama! Jesteś? Może masz jakieś cisteczko?

  • Autor: Wróbelek Data: 2008-01-25 08:27:11

    Zostało Ci coś tam tej kawusi porannej i dla mnie? :)

  • Autor: Glumanda Data: 2008-01-25 07:42:05

    Dzien dobry! ja mam dzis nr. 25..w tym watku..i myslalam, ze przeczytam cos o kawie i ciachu a tu? masz ci los... Najlepiej potraktujmy te watek jako, konstruktywny a Kamusia niech otworzy sklonowany, ten o ciastku i kawie! Bo tu ... nikt sie nie dowie co to kawa i ciacho! Kamaxyz - do dziela Matrixuj! ;) pozdrowienia dla waszystkich!

  • Autor: appetita Data: 2008-01-25 08:24:49

    Witajcie..oj i narobiło się, ja czytając tytuł wątku i pierwszą wiadomośc byłam przekonana, że to właśnie Kama go "reaktywowała" i przyznam, że rozumiem ją bardzo dobrze (bo to takie Jej wątek-dziecko), ale kochani kawiarenka potrzebuje ludzi, krórzy ją odwiedzają, zapachu kawy, aromatu herbaty i pachnącego ciasta, gwaru rozmów czasem tylko o pogodzie, a czasem poważnych dywagacji...ciepła i codziennej serdeczności...tego wszystkiego w tym, czy w innym wątku sobie i Wam życzę, przesyłając serdeczne pozdrowienia z zasypanego śniegiem Sanoka! Serdeczności!!!

  • Autor: alicja37 Data: 2008-01-25 09:13:38

    Pije kawcie i zagryzam ciacho razem z Wami żarłoczkami.

  • Autor: Baśka Data: 2008-01-25 09:35:41

    Ja dzisiaj w kawiarence z  herbatą..,bo to jeszcze jest kawiarenka ?
     Słońce za oknem!!!

  • Autor: Bodek Data: 2008-01-25 09:55:31

    a dzien dobry:)
    witam z herbatka w ... heheh ... jak zwykle zachmurzony dzien .
    choc wczoraj sloneczko sie pokazalo raptem na 2 godziny hehe
    zycze udanego rozpoczecia weekendu :)
    no i nie obzerac mi sie tymi ciastkami tak duzo bo post w drodze i mazurki sie zaczna upominac :) hehehe
    pozdr...

  • Autor: katex Data: 2008-01-25 10:05:47

    Dziś też napije się z wami kawusi moge? ;)
    ... apetitta ale ci zazdroszcze,  ja w tym roku jeszcze śniegu nie widziałam :p Pozdrawiam żarłoczki :))

  • Autor: Bodek Data: 2008-01-25 10:07:40

    oczywiscie ze mozesz:)
    nawet opisz czy z mlekiem a moze capucciano :) hehehe
    milego dnia:)

  • Autor: katex Data: 2008-01-25 10:14:59

    Z mleczkiem jak zawsze :) .. a do tego ostatnie "Moje kokosanki" wg przepisu baby :)   słodko się rozpoczyna dzionek... jeszcze tylko na słoneczko w Oxfordzie czekamy :)

  • Autor: Wkn Data: 2008-01-25 10:23:30

    Kamo, jeszcze raz przepraszam za otworzenie Twojego watku w nowym, aby wszystkim jego fanom, do ktorych i ja naleze, wygodniej sie czytalo. Jeszcze raz rowniez bardzo wyraznie prosze - otworz nowy watek i zamknij w koncu te niepotrzebna dyskusje. Ilosc przeprosin, jakie mozna w takim przypadku otrzymac naprawde jest ograniczona, szczegolnie, jesli osobie przepraszajacej robi sie w kolejnych odpowiedziach kolejne przykrosci. Miejmy troche zrozumienia dla dzialan innych osob. Gdybys pod moim postem napisala, ze chcialas zamknac swoj watek, gdy przekroczy ilosc 500, a ja Cie uprzedzialam i wilk bylby syty i owca cala. Chociaz moze to zle sformulowanie, poniewaz nie mialam zamiaru byc wilkiem cokolwiek pozerajacym.
    Co do ponownego otwarcia watku nr 1, nie mnie naleza sie podziekowania, nie ja go otworzylam i na przyszlosc prosze moderatorow o konsultowanie tego typu dzialan z redaktorami strony. Nawiazujac do pomyslu Kokliko, dziekuje za wyroznienie, prosze natomiast pamietac, ze moderatorow tej strony powoluja jej redaktorzy.
    Jak zwykle apeluje o rozsadek i na koniec dodaje informacje, ze moderatorzy nie maja obowiazku pytania autora danego watku ani innych Wuzetowiczow czy moga go zamknac. Ich dzialania maja na celu wylacznie dobro strony.

  • Autor: kamaxyz Data: 2008-01-25 10:40:10

    droga Wkn
    uważam,że kontrowersyjną sprawę należy zamknąć.
     Mój protest  dotyczył jedynie poszanowania praw autorskich, ponieważ mój wątek istnieje teraz jako wątek autortwa Wkn.
    Nie było moim zamiarem kogokolwiek obrażać, 
    pozdrawiam serdecznie

    kamaxyz

  • Autor: dora182 Data: 2008-01-25 14:14:28

    Nie da się tego czytać! Wkn chciała dobrze, a tu afera z takiej tak naprawdę niewielkiej sprawy, jak autorstwo wątku. Ludzie, nie macie innych problemów? Wszyscy, którzy w mairę regularnie wchodzą na strone to wątek "kawa na ławę i ciacho też" zawsze będa kojarzyć z autorem kamaxyz, więc o co chodzi?????

  • Autor: Wkn Data: 2008-01-25 10:43:39

    Zapomniałam dopisać, że przez tę cała zawieruchę pomyślałam, żeby wprowadzić na stałe do kodeksu moderatora podczas otwierania kolejnych części zbyt długiego wątku, wpisywanie w treści wytłuszczonymi literami nick autora wątku oraz podawanie tytułu bez jakiejkolwiek ingerencji w brzmienie, jedynie dopisywanie kolejnych numerów. Oczywiście jest to tylko propozycja.

    Jeszcze ostatnia rzecz, dodaję słowniczek, żeby nie było żadnych wątpliwości, jaka jest zawartość merytoryczna pierwszego postu:
    czkawka - wielokrotne podskakiwanie wątku podczas ładowania się strony ze zbyt dużą ilością postów (NIE!: czkawka - odbijanie z powodu niestrawności niesmacznego ciasta i niedobrej kawy)
    zakalec - pierwszy post przygnieciony zbyt dużą ilością odpowiedzi, a więc wymagający uratowania

  • Autor: Wkn Data: 2008-01-25 11:33:43

    Aaaa, buuuuuuuu, klasztor milczenia założono. Idę na pocieszenie zaparzyć kawę i ukroić kawał sernika na zimno z ananasem na biszkopcie. O ile w ogóle mi wypada coś takiego uczynić w tym wątku...  Zobaczycie, przez Was przyjadę gruba na zlot Żarłoków. Lajanie, nie musisz się odchudzać, schowasz się za mną!

  • Autor: aga9999 Data: 2008-01-25 11:55:35

    Eeee Wkn nie maz sie! Przysiadam sie do stolika, goraca kawka i pikantna czekolada :-)

  • Autor: Wkn Data: 2008-01-25 11:59:56

    Czyli z czili?
    Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze wieczorem zamkniemy nieszczęsny reaktywowany wątek z powodu jego nadmiernej długości.
    Kamo, rozgrzewaj palce, żeby otworzyć następny.

  • Autor: smakosia Data: 2008-01-25 12:02:30

    Co sernik na zimno?! Dobrze słyszałam? Ja mam tylko duże talerze, ale nie krępuj się Wkn, krój zwyczajnie większy kawałek. Ło matko! Mój ulubiony sernik na zimno

  • Autor: aga9999 Data: 2008-01-25 12:09:17

    hehehe Smakosiu ciekawe dlaczego od tego sernika oczka Ci sie swieca?

  • Autor: piq Data: 2008-01-25 12:44:07

    Smakosia- jesteś bezbłędna. Wyrwałaś mi to z ust. Ja też mam duuuuży talerz .
    A tak na wstępie to dzień dobry. Witam was słonecznie.

  • Autor: smakosia Data: 2008-01-25 12:46:01

    No no! Zmykaj mi z tym swoim dużym talerzem, bo ja nic nie słyszałam żeby Wkn zrobiła więcej serników niż jeden. Ja jestem pierwsza w kolejce

  • Autor: piq Data: 2008-01-25 14:08:18

    A fe - egoistka ! A tak gwoli ścisłości to Wkn sobie poszła ukroić  hehe....

  • Autor: smakosia Data: 2008-01-25 14:20:39

    egoistka - nie egoistka, ale ślinka leci a sernika jak nie było, tak nie ma. No gdzie łon, gdzie???

  • Autor: aga9999 Data: 2008-01-25 12:03:51

    Niom, a popołudniu też będę miała torcik na zimno, tyle że bez ananasa :-( Ale wystarczy dla wszystkich :-)

  • Autor: aga9999 Data: 2008-01-25 12:07:28

    Odrobina pikanterii nie zaszkodzi!
    Mam tez naleweczke, w sam raz na taka pogode...ale to dopiero poludnie, czekamy z tym do wieczora?

  • Autor: smakosia Data: 2008-01-25 12:22:08

    Do wieczora wytrzymam, ale zawołaj mnie jak bedziesz polewała te naleweczkę
    Mówisz, że oczka mi się świecą... ano trochę świecą jak tylko wyczuwam sernik na zimno

  • Autor: katex Data: 2008-01-25 12:21:53

    Wkn ma racje, zobacz Kamaxyz ile osób odwiedziło od wczoraj twoją kawiarenkę :D Coraz popularniejsza się robi

Przejdź do pełnej wersji serwisu