Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Ciężka sprawa kto gorszy:ci z lewa , czy z prawa?

  • Autor: Janek Data: 2008-01-27 20:37:05

    PO, Pis –y  „polityków”, cechuje dziwna cnota,
    Zachowują się jak …komuniści, (czytaj „polityczna hołota”).
    Winę zrzucają obie strony na lewo i prawo,
    Nie myśląc, że Polskę okrywają niesławą.
    A że to akurat jest myśli mej połowa,
    Przytoczę w całości, ułożone do innej okazji, pasujące i tu, słowa:
    „Lubię, jak każdy wydawałoby się, czyste powietrze,
    A jak wiadomo , smrodu to największa przyczyna,
    Gdy w błocie tarza się …wieprzowina.
    Poczekać więc teraz należy, aż aura się przetrze,
    Chociaż świń  sympatią nie darzę to przyznam szczerze:
    To lubię gdy wieprzowinek ladę na talerze”
    Tak więc może dążyć należy, aż ktoś trzeci(?) … może NARÓD(!!!) powie: jest na to rada:
    Na zbity pysk i dziób wywalić każdego, co udając polityka, wciąż świnie  podkłada.

  • Autor: Bodek Data: 2008-01-27 23:36:58

    kazdy kazdemu podklada swinie. hmmm zauwazylem poza krajem to :)
    a co do polski to politycy patrza na siebie mimo ze lud ich wybral....
    dlatego jestem poza krajem...
    aaa co najlepsze zgonia to na poprzedni rzad -- lub namaca tak zeby nastepny sie martwil :) hehehehe
    pozdr.....

  • Autor: luckystar Data: 2008-01-27 23:49:27

    Bodku, ale tak robia politycy na calym swiecie.... tak samo u mnie czy u Ciebie :)) Polityka niestety siedzi w rekach swiatowej finansiery i polityk tak prawde powiedziawszy ma niewiele do powiedzenia. A cala farsa wyborcza i te niby wielopartyjne systemy to tylko po to zeby namieszac w glowie ludziom, bo tak naprawde to nikt sie nie liczy z szarym czlowiekiem ....
    Nastawia sie ludzi na konsumpcje i tyle, bo wiadomo, ze im bardziej zadluzony obywatel, tym bardziej mozna go trzymac za morde, bo jest uzalezniony od posiadania pracy, bo musi splacic dom, samochod, i inne pierdoly, ktore ludzie kupuja namietnie bez zastanowienia czy to jest "koniecznosc" czy tylko "chec". Tak naprawde to my ludzie nie zdajemy sobie sprawy z tego, ze im wiecej posiadamy tym bardziej stajemy sie niewolnikami i to nie tylko rzadow ale i posiadanych rzeczy .... kompletna paranoja :)))
    Ja cale zycie bylam i jestem przeciwniczka "posiadania" i jesli przyjdzie co do czego to jestem wolna, nie musze sie martwic czy znajdzie sie kupiec na moj dom, tylko pakuje manatki i moge mieszkac dzis tu, jutro gdzie indziej .... zyje bez zapuszczania korzeni i tak jest mi dobrze, mam duzo czasu, nie musze brac udzialu w zadnym wyscigu .... zyje i czerpie przyjemnosc z zycia i wolnosci .... Niech sie inni martwia jak lubia, ja sie nigdzie nie spiesze, nigdy w zyciu nie bieglam z wywieszonym jezykiem do zadngo srodka lokomocji, bo przeciez jak nie zdarze (staram sie dac sobie tyle czasu zeby zdarzyc) na ten to bedzie nastepny...

  • Autor: Bodek Data: 2008-01-27 23:55:29

    masz racje -- od momentu kupienia domu i kredytu to otrzymuje mase propozycjii na kredyty itd... lubia grysc rekaw:) hehehehe

  • Autor: Baśka Data: 2008-01-28 12:36:54

    Młody jesteś,masz tętno,więc i zdolność kredytowa u Ciebie jest...wziąć kredyt nie problem,problemem jest go spłacić,gdy tętno zanika...

  • Autor: Bodek Data: 2008-01-28 16:03:00

    no tak:) wiec sie nie poddaje :) hahaha

Przejdź do pełnej wersji serwisu